PDA

צפייה בגרסה מלאה : עזרה בדרום - שלושה מטיילים מבוגרים מארה"ב

tzurlis
21-02-10, 16:34
שלשום עשיתי ברגל את הקטע מערד למיצד תמר ופגשתי 3 אנשים מארה"ב שהולכים את השביל
מדובר באנשים מבוגרים, 50- 57.
אוהבי ישראל, אחד מהם יהודי, מעיר במיזורי. הגיעו מהמטוס ישר לערד, ועושים את הקטעים הקשים ביותר בשביל. יש להם רקע טוב אבל לא עשו הכנה גופנית טובה, וישמחו לעזרה מורלית ולוודא שהם בסדר. להערכתי ילכו בשטח כ- 21 יום עד אילת.

יהיה נחמד אם אנשים שמגיעים או מסתובבים בדרום יוכלו לסייע להם ולתת להם קצת מישראל היפה - אם בפגישה, ואם בסיוע בהטמנות במדור, עפרן ווידוא מים בגב חולית. אם מישהו פוגש אותם על הדרך, כוס קפה ומשהו טעים לאכול יתקבלו בברכה. סביר שיהיה עליהם מספיק מים, אבל אולי לא מספיק אוכל.

אנשי הדרום והערבה - מי שרוצה לארח ולפנק במקלחת ולינה מסודרת, מה טוב.

לקשר-
יוסי - דובר עברית: 052-3274976
דיויד- דובר אנגלית בלבד:052-5791816, [email protected]
אם לא זמינים תשאירו הודעה.

תכנון כללי- היום ביום מנוחה בדימונה, מחר בבוקר (22.2) אמורים להתחיל ממיצד תמר , על שביל ישראל, דרך המכתש הקטן ועין ירקעם לאורון ומשם דרך המכתש הגדול לשדה בוקר, צין ועבדת \ הכרבולת, מצפה רמון, מכתש רמון והערבה.

bizon
21-02-10, 18:51
סליחה על הבורות אבל זו לא הפעם הראשונה שאני רואה את המונח "הטמנות" על מה מדובר ??? אם מישהו יוכל להסביר אני אשמח להחכים

שמוליקו
21-02-10, 21:30
לנו שאנו מטיילים ברכב, יש מים ואוכל ברכב.
אנשים שמטיילים רגלית ,מוגבלים בכמות המים שהם יכולים לסחוב.
לכן הם מבקשים ,אם מישהו יכול להטמין להם מים במקום מסויים שקובעים מראש.
המקום צריך להיות כמובן מקום בו הם אמורים לעבור במסלול שלהם ובמרחק סביר מההטמנה הקודמת.

זו ממש לא בורות ,זה שלא ידעת מה זה.
מי שלא מטייל רגלית ,או שמסביבו אין טיילים רגליים , לא בדיוק מכיר את המושג.

טיול נעים למטיילים, אני לצערי צריך לעבוד, אחרת בכייף הייתי מטייל לדרום ומארח להם חברה.
לדעתי חסרים אוהבי ישראל בתפוצות, לארח ולתת תחושה טובה של רצויים, תמיד משרת את מטרת היחצנות שלנו , ולשם שינוי לא לשלילה.

idanw
24-02-10, 01:54
פגשתי את השלישיה הבוקר, מתעוררים משינה בחניון לילה מעלה עלי - מכתש קטן, הם היו מלאים באספקה, וקבענו שנדבר לקראת יום שישי, כשאהיה שוב באיזור...

עידן

אומי5
24-02-10, 10:32
לנו שאנו מטיילים ברכב, יש מים ואוכל ברכב.
אנשים שמטיילים רגלית ,מוגבלים בכמות המים שהם יכולים לסחוב.
לכן הם מבקשים ,אם מישהו יכול להטמין להם מים במקום מסויים שקובעים מראש.
המקום צריך להיות כמובן מקום בו הם אמורים לעבור במסלול שלהם ובמרחק סביר מההטמנה הקודמת.

זו ממש לא בורות ,זה שלא ידעת מה זה.
מי שלא מטייל רגלית ,או שמסביבו אין טיילים רגליים , לא בדיוק מכיר את המושג.

טיול נעים למטיילים, אני לצערי צריך לעבוד, אחרת בכייף הייתי מטייל לדרום ומארח להם חברה.
לדעתי חסרים אוהבי ישראל בתפוצות, לארח ולתת תחושה טובה של רצויים, תמיד משרת את מטרת היחצנות שלנו , ולשם שינוי לא לשלילה.

המלצה נוספת לפוגשים טיילים , גם אם לא ביקשו הציעו להם מים נוספים אם יש לכם (בקבוק אחד משנה הרבה), ואם יש לכם ארגז או מקום נחמד לשים את זה , בקשו מהם את שקית הזבל, אתם תעשו אותם מאושרים .
יתרום להרגשה שלכם שלהם וכמובן לתדמית הג'יפאים .

-->