PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירון יד שניה לגימיני

foxes
23-02-10, 14:59
שלום חברים יקרים,
אני מחפש לאחרונה גימיני ונתקל בהבדל תהומי בין מחירון יד 2 לבין המחירון של לוי יצחק (פערים של 10000 שקל ויותר בין המודלים). אני חושב שהמחירון של יד 2 מבוסס על המחירים שמתפרסמים באתר לדגם הספציפי וכך נוצרגלגל שלג שבו המחירון רק עולה ועולה. מישהויודע לפי איזה מחירון נמכרים הרכבים האלו? האם הגיוני לשלם את המחיר של יד 2?

itayhi
23-02-10, 15:19
ג'ימני הוא רכב מאוד מבוקש וההיצע בדר"כ ולמיטב ידיעתי נמוך מהביקוש כך שמחירוני הרכב, לוי יצחק ו/או יד-2
לא בהכרח רלוונטיים.

לענייננו ושוב, רק למיטב ידיעתי, ג'ימנים נמכרים במחירים של 10-20% מעל מחירון בעיקר רכבים סטנדרטיים ש"לא ראו שטח"

יש לי רק דוגמא אחת של חבר שמכר לא מזמן ג'ימני 99 שבאמת לא ראה שטח (פרט לטיול שבילים קליל אחד ויחיד בחורשן) ב39K כאשר המחירון היה 33K אאל"ט.

בהצלחה בכל אשר תרכוש.

איתי

matokik
23-02-10, 15:19
ידוע שהמחירון של לוי יצחק הוא הראשון והאחרון שפוסק ומחליט.
99% מהאנשים, בעלי ג'יפים או לא לא משנה, הולכים ע"פ המחירון שלו.
מקסימום תשאל במוסך אחד או שניים, שם ממילא מתייחסים אחרת למחירונים, או למה שסוכני הביטוח "מחליטים"

foxes
23-02-10, 15:31
ידוע שהמחירון של לוי יצחק הוא הראשון והאחרון שפוסק ומחליט.
99% מהאנשים, בעלי ג'יפים או לא לא משנה, הולכים ע"פ המחירון שלו.
מקסימום תשאל במוסך אחד או שניים, שם ממילא מתייחסים אחרת למחירונים, או למה שסוכני הביטוח "מחליטים"
דבר עם המוכרים ביד 2, הם לא ממש יסכימו איתך ;) (לפחות יש לי סבלנות, הגימיני שלי עוד יגיע :D)

זרקו
23-02-10, 19:19
דבר עם המוכרים ביד 2, הם לא ממש יסכימו איתך ;) (לפחות יש לי סבלנות, הגימיני שלי עוד יגיע :D)

איזה שנה אתה מחפש?
ככל שאתה הולך אחורה בזמן (מי אמר דאג וטוני?:p) ההפרש גדל- רכב 2008 יימכר במחירון ואפילו מתחת, ורכב 99 יימכר גם 10 מעל.
כמו כן בדוק את אלמנט התוספות- אני קניתי אחד בתול 2005 לפני פחות משנה- 3 מעל המחירון,
ק"מ נמוך, וו גרירה מיגונים מלאים ותוספות קטנות. שווה את המחיר!

-->