PDA

צפייה בגרסה מלאה : גז נתפס

ishc
24-02-10, 18:10
היום בבוקר בדרך לעבודה נפתסה לי הדוושת גז. חשוב לציין שזה קורה רק בנסיעה (אני לא הצלחתי לגרום לזה בעמידה או עם מנוע כבוי) כאשר אני לוחץ את הדוושה עד הסוף (ממש מצמיד לריצפה). שיחרור לניוטרל ושתי בעיטות בדוושה והיא משתחררת. מבט על הכבל ועל המנופים לא מעלה שום דבר חשוד. למישהו יש רעיונות? אני חושב להזמין כבל גז אבל לא בא לי להוציא כסף לחינם. מדובר על סמוראי 88 קרבורטור כמובן.

assaf234
24-02-10, 19:37
היום בבוקר בדרך לעבודה נפתסה לי הדוושת גז. חשוב לציין שזה קורה רק בנסיעה (אני לא הצלחתי לגרום לזה בעמידה או עם מנוע כבוי) כאשר אני לוחץ את הדוושה עד הסוף (ממש מצמיד לריצפה). שיחרור לניוטרל ושתי בעיטות בדוושה והיא משתחררת. מבט על הכבל ועל המנופים לא מעלה שום דבר חשוד. למישהו יש רעיונות? אני חושב להזמין כבל גז אבל לא בא לי להוציא כסף לחינם. מדובר על סמוראי 88 קרבורטור כמובן.

אתה בטוח שזאת לא טויוטה?? :)

יכול להיות שהקפיץ שאמור להחזיר את המנוף למצב סרק נחלש תראה אם המנוף חוזר טוב אם כן אולי ניתן לשמן קצת אצ המקום בו הכבל נכנס לשרוול פלסטי ב-2 הצדדים
בכל מקרה אני מאמין שאנשים קצת יותר מקצועיים ממני יענו לך אבל שווה לבדוק

מורי
24-02-10, 19:38
פרק את הכבל גז ובדוק אם תפוס.(לכל אורך המהלך)
99.9 % ששם הבעיה.

ishc
24-02-10, 20:16
תודה מורי, אז אני מניח שלהלחליף כבל גז יהיה הפיתרון? מסקרנות למה הוא נתפס לי רק בנסיעה? אני ממש מרגיש אותו נתפס.

shmulikbg
25-02-10, 00:32
כשאתה מצמיד את הדוושה לרצפה...
שאלת תם...בדקת שהדוושה לא נתפסת לך בשטיח?

ishc
25-02-10, 07:14
כשאתה מצמיד את הדוושה לרצפה...
שאלת תם...בדקת שהדוושה לא נתפסת לך בשטיח?

כן, ברור.

ishc
25-02-10, 17:53
טוב הוחלף כבל גז אך לצערי זו לא הייתה הבעיה (108 ש"ח במכשירי תנועה). חפירה נוספת בעניין מעלה איזו בעיה בקרבורטור. לאחר שיחה עם צביקה אני כנראה צריך לפנות לבעל מקצוע בנושא (האוטו פשוט שוחט אותי כלכלית!!!). יש איזה מנוף שתופס את מצערת הגז כאשר נותנים פול גז. אני לא מצלחיח לגלות למה, יש לי הרגשה שחבר שם איזשהוא חלק אבל שוב לאחר שיחה עם צביקה אני כנראה צריך לפנות לבעל מקצוע. דרך אגב, צביקה, תודה על הייעוץ הטלפוני.

ishc
26-02-10, 08:25
טוב, אתמול בערב קפצתי לבעל מקצוע בתחום ההזרקות והקרבורטורים. נגיעה של שנייה בקרבורטור והבעיה נפתרה. לדבריו נתפס ה"משני" (אין לי מושג מה זה). הוא טוען שצריך לפרק את הקרבורטור ולעשות לו ניקוי יסודי. כרגע הכל בסדר. יום טוב.

-->