PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרויקט מיכל מים - תם ונשלם

לביא סמו וסומו
26-02-10, 17:22
שבת שלום חברים.

לאחר שלושה חודשים של עבודה (לפרקי זמן ממש קצרים) הפרויקט הגיע לסיום,
משלב הייזום , לשלב התכנון הביצוע והמיתקון (גם לחנוך אותו כבר הספקתי).

מיכל מים מבודד (קור / חום) לתנאי שטח קשים תוצרת לביא כחול לבן - HEAVY DUTY.

חבל רק שאי אפשר להתקין אותו קבוע , על מה לא חשבתי אבל נגד מי שרוצה לגנוב משהו אף אחד לא יכול- הפכתי את הסלון למכולת זיווד - אישתי שמה אותי על הכוונת ונתנה לי אזהרה ראשונה:cool:
מה שמשאיר לי מקום לעוד שני פריטים (אם אני לא מחשיב את ההיליפט שנשען על הקיר)

בכל אופן צירפתי תמונות של התהליך ושל המיכל בסוף להנאתכם , אם מישהו מתכנן משהו דומה אשמח לייעץ עברתי את כל ההתחבטויות בנושא- עוברים לפרויקט הבא :D

combina347
26-02-10, 18:54
נראה טוב למרות שהתמונות לא מאפשרות ביקורת מתאימה ויש לצלם תמונות טוב יותר
מה קיבולת המיכל?
תוכל גם לדחוף בפנים מחליף חום ולחמם ע"י המנוע. את זה כבר ראיתי
מה הבעיה לקבע על הרכב? חשבת על הגג? עם גגון?
כל הכבוד בהצלחה.

לביא סמו וסומו
27-02-10, 09:34
המיכל נועד לשתיה , מחליף חום אופציונאלי אבל לא למטרות שלי, המיכל נבנה כך שיוכל לבודד טמפרטורה של מים קרים לאורך הרבה ....הרבה זמן (7 ס"מ דופן בידוד).

קיבולת עד כ- 15ליטר מים ( המטרה היא לשים גם המון קרח) - גם זה מחושב לפי הצרכים שלי.

לגבי המיתקון ברור שזה מותקן על הגגון אתה רואה בתמונה את החיבורים (הלחמתי פרפריות נירוסטה) הבעיה היא להשאיר אותו על הגגון יותר מ20 דקות עד שהוא נעלם (גניבות פה זה עניין שבשגרה לצערי ) בגלל זה אני נאלץ למתקן לפני טיול ולהוריד אחרי - האמת זה בדיוק דקה כי בגלל העובדה הזאת דאגתי להתקנה נוחה , מסיבית ומהירה אין פה אפילו שימוש באומים (מה שמצריך מפתח) הלחמתי פרפריות נירוסה כדי שהפתיחה תהיה פשוטה ידנית.

eran4x4
27-02-10, 10:26
כמה זה שוקל?

מה ימנע מהמיים להתחמם דרך הרגליות?

האם הבידוד הוא ע"י אויר?

לביא סמו וסומו
27-02-10, 14:17
משקל מדוייק לא מדדתי אבל מדובר על לא הרבה בכלל - אני מניף אותו בלי שום בעיה .

רגליות ??? להתחמם??? אין סיכוי! המיכל הפנימי במודד לחלוטין מה שאתה רואה בתמונה זה רק המיכל החיצוני - תחשוב על זה כך שיש מיכל פנימי שצף בתוך החיצוני - ביניהם יש שכבה צפופה ועבה של פוליאוריטן (יש תמונה של החומר - תמונה ראשונה) השקעתי פה המון מחשבה על מנת לוודא יכולת מעבר טמ"פ מינימאלית לסביבה ומבחן התוצאה מאשר - מי שמכיר את תכונות הפוליאוריטן יודע שיש לו מקדם העברה כמעט אפסי!

combina347
02-03-10, 17:41
בגלל ששמת פרפריות יותר קל לגנוב אותו
אבל פרפריות זה טוב לשליפה מהירה לכן תוסיף עוד חור אחד שיהיה למנעול ככה שלא תפחד לחנות את הרכב ולטייל
יפה מאוד לדעתי כל דבר שבנוי לצרכים שלך הוא הטוב ביותר עבורך כמובן
בהצלחה

נ.ב
אתה יכול לחשוב בכיוון של מנעול דיסק כדי שתבין למה התכוונתי

TALYA
08-03-10, 15:22
מהי העלות של המיכל הזה?

-->