PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכשיר מיו כבה ונכבה ? ? ?

דידין
27-02-10, 22:05
ברשותי מכשיר מיו 350 בן כ 4 שנים.
היום בעת ניווט בשטח , שמתי לב שאחרי כשעה מאז השהדלקתי המכשיר הוא כבה לגמרי*,והייתי צריך: ראשית לסגור לגמרי המכשיר (הזזת הכפתור הקטן בתחתית המכשיר למצב off ואחר כך ל on) ואז להתחיל את כל הליך העלאת תוכנת הניווט(נוויגיד) מחדש , עד לפעם באה בה הוא נכבה.
יצויין שלא מופיעה הודעה על בטריה חלשה, אין ניתוק כבל ההזנה מסוללת הכח (שמשמשת גם לטעינת הנייד). פשוט לחיצה על המסך הכבוי "לא עושה לו את זה" ולא גורמת לתצוגת המפה עם ציר הניווט מחדש .

* יש לציין שכל כמה דקות מסך המכשיר משחיר(כנראה לחיסכון באנרגיה) ונגיעה קטנה בו , מחזירה את התצוגה לחיים.

בתודה

moisofnik
28-02-10, 00:48
* יש לציין שכל כמה דקות מסך המכשיר משחיר(כנראה לחיסכון באנרגיה) ונגיעה קטנה בו , מחזירה את התצוגה לחיים.

הי
אם מיו 350 מחובר לטעינה המסך לא אמור להחשיך - זה מנגנון לשמירת סוללה שמופעל רק כשלא מזוהה חיבור לטעינה (או לפחות אמור להיות מוגדר כך).האם הנורה הכתומה בצד שמאל למעלה דולקת? אם כן זה מראה שהמכשיר אמנם מקבל חשמל ואז אולי הבעיה בסוללה?

דידין
28-02-10, 04:21
הי
אם מיו 350 מחובר לטעינה המסך לא אמור להחשיך - זה מנגנון לשמירת סוללה שמופעל רק כשלא מזוהה חיבור לטעינה (או לפחות אמור להיות מוגדר כך).האם הנורה הכתומה בצד שמאל למעלה דולקת? אם כן זה מראה שהמכשיר אמנם מקבל חשמל ואז אולי הבעיה בסוללה?

כתבתי, שהמכשיר (אחרי הפעלה ראשונית)גם "מחשיך" אחרי כ 3 דקות ללא פעולה ,אולם "נגיעה במסך"מחזירה אותו לחיים.
ברם, אחרי כשעה מאז הדלקת המכשיר. הוא כבה לגמרי ואני צריך להפעיל (כל התהליך) מחדש.

איציק - 4X6ZH
28-02-10, 07:59
במידה והבעיה רק ברכב \ כשאתה מחובר לשקע המצית בדוק את הטעינה ברכב .
טעינת יתר גורמת לתופעות מהסוג הזה .

איציק

דידין
28-02-10, 11:37
במידה והבעיה רק ברכב \ כשאתה מחובר לשקע המצית בדוק את הטעינה ברכב .
טעינת יתר גורמת לתופעות מהסוג הזה .

איציק
תודה
אכן המכשער מקבל את המתח משקע המצית (יש לי שקע משולש המשמש גם לנייד ו "ספייר").
טפו טפו טפו אין לי בעייה במערכת הטעינה - איך אני יודע אם יש טעינת יתר ? (טרופר 2004)

איציק - 4X6ZH
28-02-10, 14:04
לקח לי כמה שעות לחשוב על זה ופתאום בא לי רעיון .
תנסה על רכב אחר :confused:

איציק ;)

-->