PDA

צפייה בגרסה מלאה : זמזם אורות - ויטרה

asypeer
01-03-10, 18:50
מישהו יודע היכן נמצא הזמזם אורות המקורי בויטרה ?
באתי היום להתקין זמזם אורות שקניתי בכמה שקלים אחרי שפעמיים השארתי אורות ונתקעתי בלי מצבר. פתחתי את הפלסטיקה שבין ההגה ללח השעונים , הדלקתי את האור ולפתע נשמע זמזם האורות.. מסתבר שיש דבר כזה בויטרה ומשום מה הוא לא עבד מאז שקניתי את האוטו.. סגרתי את העסק בשאיפה שהוא ימשיך לעבוד אבל הוא לא... אולי זה עניין של מגעים. יש למישהו מושג איפה הוא יושב בדיוק שאני אוכל לפרק אותו, לנקות את המגעים ולהחזיר עטרה ליושנה ?

תודה על העזרה,
אסף

haimovich2000
01-03-10, 22:23
מישהו יודע היכן נמצא הזמזם אורות המקורי בויטרה ?
באתי היום להתקין זמזם אורות שקניתי בכמה שקלים אחרי שפעמיים השארתי אורות ונתקעתי בלי מצבר. פתחתי את הפלסטיקה שבין ההגה ללח השעונים , הדלקתי את האור ולפתע נשמע זמזם האורות.. מסתבר שיש דבר כזה בויטרה ומשום מה הוא לא עבד מאז שקניתי את האוטו.. סגרתי את העסק בשאיפה שהוא ימשיך לעבוד אבל הוא לא... אולי זה עניין של מגעים. יש למישהו מושג איפה הוא יושב בדיוק שאני אוכל לפרק אותו, לנקות את המגעים ולהחזיר עטרה ליושנה ?

תודה על העזרה,
אסף

כן לויטרה יש זמזם לאורות.
שקניתי את הרכב גם אצלי הוא לא פעל והתחלתי לשחק עם החיווט של האור (זה שכשהדלת פתוחה יש אור בתקרה) בדלת של הנהג במטרה לתקנו לפתע חזר הזמזם לעבוד אז אולי זה כניראה זה קשור איכשהו...
בהצלחה

אלדר
01-03-10, 22:24
יש בויטרה מקום לרמקול קטן בצד שמאל מתחת לההגה, בויטרה שלי(94 סגורה) שם נמצא הזמזם.

asypeer
01-03-10, 23:19
הזמזם אמור לעבוד כשהאור דולק, האוטו מכובה והדלת פתוחה ? או רק השניים הראשונים? כי סידרתי את עניין המפסקים בדלתות שמפעילים את האור באוטו לפני כמה ימים..

אלדר
01-03-10, 23:23
אציל הזמזם עובד ברגע שפותחים את הדלת והאור דלוק.
ללא קשר עם האוטו מונע או לא.

asypeer
01-03-10, 23:26
נו לזה התכוונתי.. אם האוטו מונע הזמזם לא אמור לעבוד... :)
אני אבדוק את זה מחר. נראה לי שהוא חזר לעבוד כי סידרתי את המפסקים (בעלות של 9 שקלים..) בשתי הדלתות והיום כשבאתי להתקין את הזמזם הקנוי הדלת הייתה פתוחה. ואז שבדקתי שוב והוא לא עבד (כנראה שהדלת הייתה סגורה...)
תודה!

asypeer
03-03-10, 10:27
נו לזה התכוונתי.. אם האוטו מונע הזמזם לא אמור לעבוד... :)
אני אבדוק את זה מחר. נראה לי שהוא חזר לעבוד כי סידרתי את המפסקים (בעלות של 9 שקלים..) בשתי הדלתות והיום כשבאתי להתקין את הזמזם הקנוי הדלת הייתה פתוחה. ואז שבדקתי שוב והוא לא עבד (כנראה שהדלת הייתה סגורה...)
תודה!

עובד כמו גדול!

-->