PDA

צפייה בגרסה מלאה : לינה בשטח באיזור הגליל המערבי

יונתר
02-03-10, 19:15
שלום.

אנחנו מתכוונים לצאת למסלול שטח קל בסופ"ש - מהילה ל-מנות (מתוך הספר 'חפוז בשטח' של אבירם ברקאי), ומחפשים מקום ללינה בשטח.
חשבנו על מצפה מונפור, מה דעתכם? ישנם מקומות טובים יותר בסביבה?
אין לנו צורך במקום עם תשתית מים ושירותים, אלא רק מקום נחמד להקים אוהל.

תודה מראש.

gooja
03-03-10, 21:17
אני הייתי מעדיף את איזור פארק גורן, ואם מעט יותר פנימה, החלק התחתון של נחל צבעון מהווה אזור קמפינג מדהים. לפחות עכשיו, הגנה מרוחות זה שם המשחק.

דידין
04-03-10, 05:28
אני הייתי מעדיף את איזור פארק גורן, ואם מעט יותר פנימה, החלק התחתון של נחל צבעון מהווה אזור קמפינג מדהים. לפחות עכשיו, הגנה מרוחות זה שם המשחק.

אפי- long time no see
בקשר להצעה של פארק גורן, הם יצטרכו לעשות סבוב גדול (ומיותר).חניית לילה מומלצת, במשטח שלפני הירידה למונפורט מכיוון מעיליא למנות (סת'כלו במפה).
בוקר תרדו לסיור במונפורט (אחלה התעמלות בוקר) והמשיכו לכיוון מנות (בקרו גם במתקן להכנת סוכר).

http://img291.imageshack.us/img291/2812/81443124.jpg

gooja
04-03-10, 17:59
דוקטור, ברוחות של היום, בגובה הזה, הם יעופו עם האוהל.
חייבים איזור מוגן מרוחות, ומדובר ב- 20 דקות נסיעה, עדיין הייתי הולך על פארק גורן. העצים/שיחים והטופוגרפיה מתאימים הרבה יותר.

דידין
05-03-10, 08:36
דוקטור, ברוחות של היום, בגובה הזה, הם יעופו עם האוהל.
חייבים איזור מוגן מרוחות, ומדובר ב- 20 דקות נסיעה, עדיין הייתי הולך על פארק גורן. העצים/שיחים והטופוגרפיה מתאימים הרבה יותר.

... עם הטויוטה.
אני, אני רק "קצת" מכיר את השטח.
בכל אופן במשטח החניה שהצעתי יש גם חורש וגם מחצבה , כך ששניהם יכולים להסתיר רוח לא פחות טוב מאשר בצד השני.

פיני גרנות
09-03-10, 16:02
הי יונתר
אנאני תושב האיזור , מקום מומלץ ללינת לילה נמצא בצידו המערבי של נחל כזיו נקרא עין חרדליה
לליד המשאבות של מקורות (מספיק רחוק )
פיני

Jo_P
09-03-10, 18:51
הי,
אני תושב האזור - אינני בקיא במסלול שמתואר בספרו של אבירם ברקאי אבל רק שתדע שהדרך ממצפה הילה למנות היא דרך סלולה ומאוד קצרה - מדובר בכמה דקות נסיעה בלבד. אמנם הנוף מדהים ביופיו - ירוק עם תצפית לים אבל לדעתי חשוב שתשלבו דברים נוספים כמו ביקור במונפורט או ירידה לנחל כזיב מכיוון מעלות לאזור המשאבות.
בהצלחה,
יוחאי

יונתר
09-03-10, 19:13
חברים יקרים,
תודה רבה על שפע התגובות. בסופו של דבר התמקמנו באזור נחל געתון, אך החלטנו לא להשאר לישון בשטח וחזרנו בלילה הביתה לעמק.
אך שמרתי את כל המלצותיכם בתקווה שכבר בשבועות הקרובים אשתמש בהן.

תודה,
יונתר.

-->