PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוד סופה נגנבה....

לירן23.
02-03-10, 19:34
אתמול בלילה נגנבה לחבר שלי סופה מודל 1992 קצרה בצבע אדום סגורה מתכת בצבע שחור בהיר כזה,מוגבהת קפיצים 4.5" של רוביקון אקספרס צמיגים 31 גנ"ט 10,דנה מאחור+ נעילה.
כל מי שראה שמע או מוכן לעזור אפילו תמורת כסף יתקבל בברכה.
הגי'פ נגנב מגני תקווה צמוד לקרית אונו.
טלפון שלי (לירן)050-7744906
בעל הגי'פ (גיא)052-5556980
אפשר לצלצל בכל שעה!!!
נ.ב מוות לכל הגנבים ולבני משפחותיהם :!: :!: :twisted:

YOSIS 2
02-03-10, 19:40
שלום רב
מישתתף בצערך אני רואה שכל שבוע שבועיים נגנבת סופה יש לי הרגשה שהגנבים פשוט מחפשים סופות משודרגות ואז גונבים אותם לשימושם כנראה שסופה זה מצרך טוב אצל הגנבים ואלה נהיה מפחיד
יוסי

גלדיאטור
02-03-10, 19:43
הברחות של סמים בגבול מצרים

אגב ישנן מספר סופות מחכות לבעליהם במשטרת אופקים

נמרוד - מערד
02-03-10, 20:30
לירן היי.
תן תמונות היחידה שלי פוגשת הרבה רכבים גנובים.
נמרוד.

kobiarava
02-03-10, 20:45
כואב לשמוע, כל שרשור כזה פותח מחדש את הפצעים...
כמו שנאמר בעבר, הימים הראשונים הם קריטיים בחיפוש. למיטב הבנתי, בימים הראשונים אחרי שסופה נגנבת, היא מוסתרת ביחד עם עוד 2-3 דומות, ובינתיים הבני ז?*&@ות עושים סלט מכולן, מעבירים מזו לזו חלקים, מעיפים סגירות\ברזנטים ומטשטשים סימני זיהוי. בעוד שבוע, סביר להניח שבעל הרכב יוכל לראות את הג'יפ שלו עובר ממרחק של 50 מטר, מבלי שיזהה אותו, וזו בעצם המטרה...

לבעל הרכב-ליבי איתך, מי שעובר מקרה דומה יודע איך זה מרגיש:(

קובי

לירן23.
02-03-10, 21:17
תודה מראש לכל המגיבים...
כמה תמונות.

עוזי5555
02-03-10, 21:28
הרכב הזה מפורסם בלוח יד 2 למכירה:confused:

לירן23.
02-03-10, 21:31
הרכב הזה מפורסם בלוח יד 2 למכירה:confused:
אתמול הוא פורסם ובלילה נגנב....

sgill
02-03-10, 21:31
אתמול במיקרה עברתי על הסופות ביד-2 וראיתי שגיא פרסם אותה למכירה. האם יתכן שהגנב ראה את הפרסום והתקשר לגיא לברר פרטים וכתובת כביכול כדי לבוא לראות ואולי לקנות?

אם כן, למרות שהסיכוי קלוש, שגיא יבדוק את רשימת השיחות הנכנסות. ואם אפשר לבקש מהמשטרה או מחבר עם קשרים לבדוק גם את השיחות החסויות שנכנסו.

בהצלחה.

לירן23.
02-03-10, 21:34
אתמול במיקרה עברתי על הסופות ביד-2 וראיתי שגיא פרסם אותה למכירה. האם יתכן שהגנב ראה את הפרסום והתקשר לגיא לברר פרטים וכתובת כביכול כדי לבוא לראות ואולי לקנות?

אם כן, למרות שהסיכוי קלוש, שגיא יבדוק את רשימת השיחות הנכנסות. ואם אפשר לבקש מהמשטרה או מחבר עם קשרים לבדוק גם את השיחות החסויות שנכנסו.

בהצלחה.
התקשר ערבי אחד ורק הוא צלצל רצה לעשות החלפה על טראנו אבל הוא לא מסר לו שום פרטים...

landrover
02-03-10, 21:50
אפשר למצוא לפי מספר טלפון כתובת ,
ויכול להיות שזה מה שהגנב עשה ...

(במידה ופורסם טלפון עם אחת מהקידומות שבאתר הנ"ל)

http://441il.com

אמיר.

eladte8
02-03-10, 22:15
מה הולך כאן לעזאזל??
הייתה מכת גניבות דיפנדרים ועכשיו מכת סופות??

מקרה עצוב ,לא עלינו.
אני יפקח עיניים באיזורי, מוות לגנבים...

sgill
02-03-10, 22:44
ואל תשכח - גם מכה של היילקסים

kobiarava
02-03-10, 23:16
אין "מכת סופות", הסופות היו מאז ומתמיד על הכוונת של הפורעים מהנגב, בגלל היכולות שלהן לנסוע בתנאי שטח קשים, לשאת מטענים גדולים, לפתח מהירויות, בגלל האמינות היחסית והפשטות לתחזוקה, וגם-כי הם החליטו. אנחנו צריכים להתמודד עם זה, בעלי הסופות תמיד ידעו שהרכב שלהם מבוקש. ההבדל בין סופות לבין רכבים אחרים, שנגנבו ב"מכות", הוא שלהבדיל מהרכבים האחרים, שנגנבים כדי להישחט ולהימכר כחלקי חילוף במוסכי דרום ת"א ודרום ג'נין כאחד, את הסופות הם גונבים כדי שיעבדו, ועסקי ההברחות בדרום פורחים כבר שנים...
לא נעים להגיד, אבל הסופות הולכות ונגמרות, לדעתי הן נגנבות כמעט באותו הקצב שתע"ר הוציאו אותן מפס היצור בזמנו:?

קובי

cj64
02-03-10, 23:30
גם לחבר שלי גנבו סופה בשבוע שעבר דווקא מת"א... ולמה כולם חושבים זה רק בדואים מהדרום?לא יפה!!!!!!!!!!!:mad:
אני בטוח שאם תחפשו תמצאו כמה וכמה משחטות בלוד רמלה ואפילו ביפו,שלא נשכח שגם יש בצפון!!
מה לעשות? לשמור על הרכב ולשים מיגונים לא יזיק!!![ששאלתי את החבר קובי שמו,איזה מיגונים יש לו,ענה לי לא היה לי כלום?!:confused:
סופה זה "זונה"וצריך פשוט לשמור עלייה ,מה לעשות!!!!!!!!!!!!:lol:
גל פ"ת

יריב קלר ברוך
02-03-10, 23:30
עצוב יחסית היה שקט לאחרונה ושוב חזרו לחגוג על הסופות :mad:

מוות לגנבים ממליץ על חוליות חיפוש ומתנדב להשתתף

יוסי56
02-03-10, 23:48
כואב הלב..
איך מיגנת את האוטו ?

לירן23.
03-03-10, 19:53
גם לחבר שלי גנבו סופה בשבוע שעבר דווקא מת"א... ולמה כולם חושבים זה רק בדואים מהדרום?לא יפה!!!!!!!!!!!:mad:
אני בטוח שאם תחפשו תמצאו כמה וכמה משחטות בלוד רמלה ואפילו ביפו,שלא נשכח שגם יש בצפון!!
מה לעשות? לשמור על הרכב ולשים מיגונים לא יזיק!!![ששאלתי את החבר קובי שמו,איזה מיגונים יש לו,ענה לי לא היה לי כלום?!:confused:
סופה זה "זונה"וצריך פשוט לשמור עלייה ,מה לעשות!!!!!!!!!!!!:lol:
גל פ"ת
כשאחד אומר לך אל תאמין כנ"ל לגבי השני אבל כשהשלישי אומר לך תאמין...
אומנם לא קשור לגי'פים אבל כל הגנבים של הטרקטורים זה מאיזור ב"ש והדרום.
לגבי השאלה לא היו לו מיגונים מיוחדים וזאת הייתה הטעות שלו...

-->