PDA

צפייה בגרסה מלאה : הגבהה 4"/3" להיילקס 93-97

sofanish
03-03-10, 11:52
שלום חברים
מחפש קצת תמונות וחוות דעת של אנשים שהגביהו את הרכב ב 4" או ב 3" ונועלים צמיגי 31" - לא משנה לי סוג הקיט
אני רוצה לראות איך זה יוצא וויזואלית - דאגו לציין בתמונות את סוג ההגבהה (3 או 4)
עדיפות לתמונות כשהרכב נמצא במישור
אשמל לדעת איך הרכב מתנהג עם 4" ומה שינתם בנוסף (הארכת דייב-שאפט/ צינורות ברקס/צמה חשמל לנעילה האחורית / מוט דחיף S וכו')

האם נתקלתם במידת גובה מקסימלי מותר של הרכב שמסופק ע"י היבואן של טויוטה (שמעתי על כל מיני סיפורים)

תודה
איתי

sofanish
04-03-10, 16:47
כולם פה צדיקים ? (או שמא פחדנים)
חבר'ה תתשטשו מספרים כמובן

אם יש פה מישהו עם 4" שישלח לי תמונות למייל הפרטי
[email protected]

ודה

הנה תמונה מהיילקס הקודמת שלי (לא מדדתי אף את ההגבהה שלה) - אולי מישהו פה ייתן הערכה

איתי

שגיא S
04-03-10, 16:59
אולי לא ראית את זה כי זה ממש מול העיניים שלך ..

http://64.50.169.115/forums/showthread.php?t=10054

sofanish
04-03-10, 17:21
אולי לא ראית את זה כי זה ממש מול העיניים שלך ..

http://64.50.169.115/forums/showthread.php?t=10054

אכן ראיתי
אבל אין שם תמונות ברורות של רכבים עם 4" במישור - רק פתיחות מתלה שלא ניתן להבין מהם דבר

ד ו ר ו ן
04-03-10, 22:21
בשביל מה אתה צריך 4"?
עם צמיגי 31 זה יראה כאילו הגלגלים נפלו מהרכב..
הגבהה של 50מ"מ תיתן לך בדיוק את התוספת למהלך כניסה לשיפור נוחות, (בטח ובטח אם יש לך בולמים מתאימים) וגם תישאר בתחום שלא מושך תשומת לב מיותרת.

הרכב הזה מספיק גבוה מהמפעל ולשאלתך אז יש גובה לרכב ועם הגבהה של 50מ"מ אתה מאד קרוב לגובה של היילקס חדש מהמפעל.
לפי התקן האירופאי שנסמכים עליו בארץ אתה אפילו תהיה בתחום הקביל (אסף כתב כאן מתישהו את ההסבר לתקן הזה), זה נותן לך מרווח גחון טוב יותר מסופה עם 4" וצמיגי 33 (מדוד רכב ליד רכב).

הגבהה כזו מחייבת אותך לסדרה של שינויים לא קטנה במערכת ההגה, ברקסים, מוט רדיוס קדמי, צמת נעילה ולדעתי לאור מה שהרכב נותן בהרבה פחות גובה היא מיותרת.

אם הרכב הישן שלך מפולס בתמונה ששמת, אז הוא מוגבה בערך 3" מאחור , לפי המרווח בין הגלגל לתחתית השילדה מאחור.

sofanish
04-03-10, 22:35
תודה על האינפורמציה דורון
זה לא עניין של צריך או לא - אני מעוניין לראות גבההים שונים של היילקסים לקראת הגבהה אפשרית
אם לפי מה שאתה אומר מה שהיה לי על הרכב - אז כנראה 3" או 3.5" זה הכיוון שלי

אשמח לעוד חוות דעת

-->