PDA

צפייה בגרסה מלאה : וואלהשופס ואיך הם גורמים לי לבכות

talilim
08-03-10, 15:30
הזמנתי מסך .
מסך- lcd אינצ' 24 פשוט ונחמד .לתלות על הקיר ולהנות מחווית מחשב וטלויזיה יחד.יחד עם המסך הזמנתי גם מתקן לתלייה על הקיר.תוספת של כמה שקלים נוספים.
נשמע מסובך?
עפ"י וואלהשופס וחבר מרעיהם- מאוד מסובך וכרוך בעוגמת נפש ובכי מצד הלקוח.

הבטיחו לי להגיע תוך שני ימי עסקים.את התשלום בויזה הורידו בשניות.
מאוד שמחתי- זה היה אמור להגיע ביום חמישי ולהבטיח לי צפייה מהנה בשבת של סרטים ומה לא...
מסתבר שהשמחה התמימה שלי באה מוקדם מדי.

ביום חמישי המשלוח שלי לא הגיע.
גם לא ניסו , חלילה, ליצור איתי קשר או להודיע לי .
ביום שישי, המקום סגור.(הם עובדים קשה מדי במהלך השבוע וחייבים לנוח ביום שישי- זה מעייף לגרום לאנשים אחרים לבכות)
ביום ראשון,השארתי הודעה במייל של שירות הלקוחות.
נציגת שירות הלקוחות לא ידעה להסביר לי מדוע לא הגיעו אלי.
"אני אבדוק עם הספק" היא אמרה לי.
ה"ספק" הוא חנות שיושבת בחיפה.לא בדיוק באנטרטיקה.כמובן שעד שלא הקמתי קול צעקה נוסף במהלך היום, לא יצרו איתי קשר.הודיעו לי בקול לקוני ואדיש שבגלל שמתקן התלייה לא היה קיים במלאי ,המשלוח לא יצא להפצה ליום חמישי.
אם כך, מדוע הבחור מחנות הספק שהתקשר בכדי לאשר את קניית מתקן התלייה לא ציין בפני את העובדה המצערת הזאת? מדוע הוא לקח מאה שקלים נוספים ללא הניד עפעף,כשהוא יודע שלא יוכל לעמוד בהתחייבות כייון שהמוצר הנ"ל חסר לו בכלל??
וכשמגלים שיש חוסר - לא מודיעים ללקוח שממתין בביתו לשוא?
מסתבר שלא.
מה שיפה ומענין בכל העסק הוא, שכשלקוח מתקשר ומסביר את הבעיה שלו, בוחרים להתיחס אליו כאל עבריין מועד.
"אני צריכה לברר קודם כל עם הספק שלי מה בדיוק קרה" היא ממשיכה למרר את חיי.
הלו!!!! אני הלקוח כאן!!!! הספק שלך פישל- מה יש לך לברר??
בקטע הזה כבר בכיתי.
כל חומותי נפלו.
להתמודד מול טימטום ואטימות והכל סתם בגלל מסך קטן ואומלל שאי אפשר להודיע שהוא לא יגיע בזמן, כי מזלזלים בלקוח.
any way ......לא נורא אמרתי....היום יגיע לי המסך...אני אסלח להם על הכל....."יתקשרו אליך גיברת" דיבר אלי הקול האדיש מעבר לקו , "יתקשרו לתאם איתך הגעה היום" ואני...אני ממשיכה להאמין......
הגיעה השעה 16:00 וטרם מדברים איתי.
נכנסתי להזמנה במייל בכדי לראות אם יש התקדמות - מצאתי הודעה וזו לשונה-
בגלל שניסינו להשיג אותך ולא ענית,ההפצה נדחית למחר.
לא עניתי? אני דבוקה לנייד שלי כבר שלושה ימים.לשירותים אני לוקחת אותו,שמה יועילו בטובם ליצור איתי קשר.

התקשרתי וביקשתי ביטול עיסקה.
לא אשקר ואגיד,שקולה האדיש של נציגת ה"שירות" היה משתדל כשאמרה לי "נכון גיברת, אכן לא עמדנו בהתחייבות שלנו", אבל זה לא הפריע לה לספר לי בבטחון מרגיז ש" נתנו לך שירות הוגן"....
שאלתי אם להתעלל בלקוחות זה דומה בעיניה לשרות הוגן ועל כך לא קבלתי תשובה.
לזיכוי הויזה שלי אני צריכה להמתין עד 14 יום- עוד סיבה טובה למרר בבכי .
כנראה שפעולת הזיכוי מצריכה מאמצים גדולים והמון המון זמן.
לא יודעת מה איתכם, אבל הצורך שלי בשימוש במילים מסוימות בהקשר לעסק הזה, התחלף סתם בדמעות...אבל זאת כנראה רק אני.....מישהו אחר היה מקלל אותם עד צאת נשמתם.

טוב.
אז מה יש לנו כרגע....

אין לנו מסך.
אין לנו כסף חזרה.(יום שני אחרי הביטול)
אין לנו מצב רוח.

אבל יש לנו דבר אחד
והוא חשוב וברור- תובנה :

בוואלהשופס לא קונים כלוםםםם יותררררר !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s_n_p
08-03-10, 16:04
הסיפור קרה בארץ??? :shock: אני פשוט לא מאמין :mrgreen:

talilim
08-03-10, 16:26
חח.....
מפליא, הא??

מה נראה לך? סיפור שבדי??

הסיפור קרה בארץ??? :shock: אני פשוט לא מאמין :mrgreen:

איציק - 4X6ZH
08-03-10, 16:31
זה נשמע סיפור הזוי .
לא יכול להיות .

מגיע לך מי עושה כאלה עסקים ועוד מתפלא שזה לא מצליח :rolleyes: בתקווה שהכסף יוחזר . אחרת לבית הספר הזה יש הרבה כיתות . כל תעלול עולים כיתה בשמחה ובששון .

איציק

talilim
08-03-10, 16:38
מגיע לי?
תודה.

זה נשמע סיפור הזוי .
לא יכול להיות .

מגיע לך מי עושה כאלה עסקים ועוד מתפלא שזה לא מצליח :rolleyes: בתקווה שהכסף יוחזר . אחרת לבית הספר הזה יש הרבה כיתות . כל תעלול עולים כיתה בשמחה ובששון .

איציק

navara d40
08-03-10, 16:41
זה לא דבר חדש בכלל ,שירות הלקוחות בארץ לוקה בחסר ונמצא הרבה אחורה ,בעיניין הזיכוי אלמד אותך דבר ,כל עיסקה בטלפון או באינטרנט נקראת "עסקה חסרה " טלפון אחד לשירות לקוחות של הויזה שלך היתה מבטלת את העיסקה בשניה ,הכל מניסיון עם אולסייל וחברות שמוכרות באינטרנט
אני רוכש הכל מ EBAY שם שירות הלקוחות הכי טוב בעולם ובחיים לא נתקלתי בבעיה למרות ששם אין אם מי לדבר הכל בהתכתבויות ,להבא גשי לחנות וקני בחנות זה בערך אותו מחיר בדיוק ,לפחות שם זה ויזואלי וניתן לגעת ולשאול מה שרוצים .

zerez
08-03-10, 16:44
מאוד מפליא אותי,
בפעמיים שאני ניסיתי להזמין אצלם נציג המכירות שלהם הודיע לי שהמוצר שהזמנתי אזל מהמלאי ויש להם תחליף הרבה יותר טוב ו"קצת" יותר יקר.

פעם ראשונה - מקרה
בפעם השניה הבנתי!

גיא
08-03-10, 17:35
אכן מפתיע ...

תתקשרי לויזה שיבטלו מידית.

elro
08-03-10, 20:42
חכי, לדעתי זה עדיין לא נגמר...
ו...אני מקוה בשבילך שכן :)

רפי לין
08-03-10, 20:44
קניתי מהם מדפסת משולבת, מסך מחשב, תקליטורי לאונרד כהן והכל הגיע תמיד מהר, כראוי ולפני המועד שנאמר.
אולי מאז הם התקלקלו לרעה (אני מקווה שלא).
בברכה - רפי לין

talilim
08-03-10, 20:51
זה לא דבר חדש בכלל ,שירות הלקוחות בארץ לוקה בחסר ונמצא הרבה אחורה ,בעיניין הזיכוי אלמד אותך דבר ,כל עיסקה בטלפון או באינטרנט נקראת "עסקה חסרה " טלפון אחד לשירות לקוחות של הויזה שלך היתה מבטלת את העיסקה בשניה ,הכל מניסיון עם אולסייל וחברות שמוכרות באינטרנט
אני רוכש הכל מ EBAY שם שירות הלקוחות הכי טוב בעולם ובחיים לא נתקלתי בבעיה למרות ששם אין אם מי לדבר הכל בהתכתבויות ,להבא גשי לחנות וקני בחנות זה בערך אותו מחיר בדיוק ,לפחות שם זה ויזואלי וניתן לגעת ולשאול מה שרוצים .

תודה על האינפורמציה לגבי הויזה.חבל שלא ידעתי- הייתי באמת מבטלת מהצד שלי וזהו.
ואתה צודק- את המסך אני אקנה בחנות , שאוכל להחזיק ביד את המסך וגם לקחת אותו איתי הביתה...

talilim
08-03-10, 20:53
מאוד מפליא אותי,
בפעמיים שאני ניסיתי להזמין אצלם נציג המכירות שלהם הודיע לי שהמוצר שהזמנתי אזל מהמלאי ויש להם תחליף הרבה יותר טוב ו"קצת" יותר יקר.

פעם ראשונה - מקרה
בפעם השניה הבנתי!

עפ"י הנסיון שלי איתם -
זה נשמע לי מאוד מתאים לסגנון העבודה......
:(

talilim
08-03-10, 20:55
אכן מפתיע ...

תתקשרי לויזה שיבטלו מידית.

עדכון עדכון ישר מהתנור........

קבלתי מייל משירות הלקוחות שלהם-
הזיכוי על התשלום יגיע בעוד 72 שעות
ולשמחתי הרבה לא חייבו אותי על ההובלה המדומה (כמו שאיימו שיעשו)

הלאה וואלה!!!!!:!:

חנן גולומבק
08-03-10, 21:49
מבאס אין מה לומר
כי באינטרנט לקנות נראה מיותר
אבל טלי יקירה היום יום האשה
אז נסי בכל זאת מאושרת להיות בבקשה

בוואלה שופס קניתי רבות
ותמיד יצאתי מרוצה ..........מה לעשות :rolleyes:

זה לא את זה אני
את זה כבר שמעת בודאי לא פעם (גם אני ;-))
אז הנה לך שיר לעודד את רוח זאת הפעם...

zagi
08-03-10, 22:35
אין עלייך חנן נחמן ביאליק ....:lol: .

talilim
09-03-10, 08:18
מבאס אין מה לומר
כי באינטרנט לקנות נראה מיותר
אבל טלי יקירה היום יום האשה
אז נסי בכל זאת מאושרת להיות בבקשה

בוואלה שופס קניתי רבות
ותמיד יצאתי מרוצה ..........מה לעשות :rolleyes:

זה לא את זה אני
את זה כבר שמעת בודאי לא פעם (גם אני ;-))
אז הנה לך שיר לעודד את רוח זאת הפעם...

חנני....
תודה על השיר.....:-P

דרור ברלי
09-03-10, 13:26
טלי, תעדכני אם זיכו אותך בזמן שהבטיחו, או שלא.

zik5
09-03-10, 14:02
מחזק,הזמנתי כורסת הנקה לאישתי ,הובטח שתגיע לקראת הלידה משהוא כמו 30 ימי עסקים.הכרטיס חוייב הלידה עברה בשלום וכורסה אין.מתחילים טלפונים ,תרוצים, עד ש....תחייג אתה לספק....נבדוק,נראה.. אין ספה כזאת בארץ במלאי או שתשדרג או שתמתין 60 יום להספקה,הסכמתי לשדרג אבל גם זה לא הצליח ..כי הכורסה "נמוכה במיוחד" ו"לא כדאי לך" .... התקשרתי לואלה בבקשה שינסו לארגן לי מוצר דומה...
לא רק שלא התנצלו. נחייב אותך על "ביטול עסקה "...
מקרה דומה היה לי בהזמנת מסך...
אחרי שזה קרה פעמיים..אני מבין שזה לא מיקרי.
עושים סיבוב על הכסף ....

ה

talilim
09-03-10, 14:23
מחזק,הזמנתי כורסת הנקה לאישתי ,הובטח שתגיע לקראת הלידה משהוא כמו 30 ימי עסקים.הכרטיס חוייב הלידה עברה בשלום וכורסה אין.מתחילים טלפונים ,תרוצים, עד ש....תחייג אתה לספק....נבדוק,נראה.. אין ספה כזאת בארץ במלאי או שתשדרג או שתמתין 60 יום להספקה,הסכמתי לשדרג אבל גם זה לא הצליח ..כי הכורסה "נמוכה במיוחד" ו"לא כדאי לך" .... התקשרתי לואלה בבקשה שינסו לארגן לי מוצר דומה...
לא רק שלא התנצלו. נחייב אותך על "ביטול עסקה "...
מקרה דומה היה לי בהזמנת מסך...
אחרי שזה קרה פעמיים..אני מבין שזה לא מיקרי.
עושים סיבוב על הכסף ....

ה

מה שבעצם גורם לעוגמת הנפש
הוא היחס הזה....אחרי שלקחו לך את הכסף , מזלזלים בך.
אם היו מתקשרים ומעדכנים שיש בעיה ומשנים לי את תאריך ההפצה- זה לא היה כזה מרגיז כמו ההתעלמות המוחלטת.
מה הם חשבו?
שאני אשב בשקט ואחכה להם בנימוס??

דרך אגב, זאת לא פעם ראשונה שאני שומעת על טריק ה"שדרוג"......
כמו שכבר נאמר כאן למעלה- זאת שטות לקנות חתול בשק ולסמוך על המזל.
את המסך שלי אני אקנה ישר מהחנות....

מזל טוב לכם על התינוק החדש...:D

talilim
09-03-10, 14:24
טלי, תעדכני אם זיכו אותך בזמן שהבטיחו, או שלא.

אני סופרת את השעות.....
אל דאגה....
:wink:

אמיר מ
09-03-10, 17:52
כל הכבוד על ההתמדה והנחישות.
הבעיה רק שזה מתיש ומיותר.
לפני שנתיים התקלקל לנו המקרר. הזמננו באחד האתרים (כבר לא זוכר) מקרר חדש.
הצעתי מחיר ומס' ו 36 תשלומים ו... "זכינו".
למחרת התקשר הספק ואמר שבמחיר הזה (באמת היה זול) אינו יכול לתת 36 תשלומים.
לאחר דין ודברים סיכמנו שיוריד מהמחיר 400 ש"ח נוספים וייתן 24 תש'.
המקרר הגיע ביום שישי בצהריים. הסבלים הודיעו שצריך לפרק דלתות והנושא כרוך בתשלום נוסף וזאת למרות שישנה דרך אחרת בה לא נדרש הפרוק.
לא הסכמתי והודעתי להם להעמיס חזרה את המקרר למשאית ולעזוב את המקום. (בדרך פלא המקרר הישן חזר לעבוד)
לאחר כשעה כשיצאתי החוצה ראיתי שעדיין הסבלים נמצאים. בסופו של דבר המקרר נכנס וללא תשלום נוסף.
במקרים האלה, ככל שאנו הצרכנים נעמוד על שלנו, כך יגדלו סיכויינו לקבל את המגיע לנו.

אמיר

talilim
09-03-10, 21:00
....כל הכבוד לך על הנחישות.......
אני פשוט הרמתי ידיים אחרי כה התקלויות עם "שירות" הלקוחות וביטלתי את העיסקה....
עכשיו רק נקווה שהכסף יוחזר לי בזמן.....אני באמת זקוקה למסך הזה....זה לא בגדר מותרות...

landY
09-03-10, 21:26
חשבתי להזמין מהם משהו. אני מתחיל לחשוב שוב...

דרור ברלי
09-03-10, 21:28
הם לא מפסיקים להפציץ אותי בכל מיני הצעות.
לא שקודם חשבתי לקנות מהם, עכשיו זה ברור שבחיים הם לא יראו ממני הזמנה.

אמיר מ
09-03-10, 21:55
בקניות אחרונות שעשיתי, נראה שהמחירים בחנויות דומים למחירים באתרים, מה גם שניתן לבדוק בטרם הקניה מחירים ב"זאפ" ולאחר מיכן לגשת לחנות או לבצע השוואת מחירים.
ישנה גם איזושהי הנאה בללכת לקנות.
אני נוכחתי לדעת, בעת קנית מסך "22 ושואב אבק, שישנם הפרשים של כמה מאות שקלים במחיר אותו מוצר בשתי רשתות שונות שנמצאות באותו מרכז קניות. בזולה המחיר היה בגבול המחירים הנמוכים לאותו מוצר ב"זאפ".
לדעתי, אין ייתרון לקניה באינטרנט, למעט אולי ... הנוחות.
בדקו מחירים באינטרנט ובחנויות הוירטואליות, תלכו, תבדקו, תתמקחו ותווכחו שניתן לקבל מחירים טובים בחנויות האמיתיות.

אמיר

talilim
09-03-10, 22:01
חשבתי להזמין מהם משהו. אני מתחיל לחשוב שוב...

לך לחנות....
בחר מוצר וקח אותו הביתה.....
אל תעשה את הטעות שאני עשיתי.

talilim
09-03-10, 22:04
הם לא מפסיקים להפציץ אותי בכל מיני הצעות.
לא שקודם חשבתי לקנות מהם, עכשיו זה ברור שבחיים הם לא יראו ממני הזמנה.

כמו שאמיר אמר-
לך ותהנה מחווית הקניה עצמה.
במילא ההבדלים במחירים כבר לא כאלה משמעותיים....
היום הייתי במרכז הקניות שלי- בדקתי בשתי חנויות למוצרי חשמל- השוותי מחירים ומצאתי מוצר פי אלף יותר איכותי מזה שבחרתי בוואלהשופס,קצת יותר יקר אבל עם מתקן התליה מובנה ...ועם שלוש שנים אחריות לעומת שנה בוואלהשופס.
איזה טמבלית הייתי.......:confused:

matokik
10-03-10, 03:34
היי טלי!
אני מזל תאומים (בהמשך יובן ההקשר) והזמנתי לאמא שלי (בראייה, בחנות עצמה, בחרנו אישית) סלון, שולחן ארוך ונמוך שמוצב בצד ועוד שתי שולחנות, אשר נכנסים אחד לתוך השני. על המקום תיתקתי במהירות 12 צ'קים, אחד לכל חודש, בדיוק כפי שהגברת (המוכרת) בקשה.
סך שווי ההזמנה, כשתיים עשרה אלף שקלים.
את הסלון קיבלה אמא, הכל היה מעולה, את השולחנות (שאני לא מבין בזה כלום) קילבנו מלוטש לא מלטוש, 70% 80% לא משנה, בכ"א אמא לא הייתה מרוצה.
ריחמתי על האישה (המוכרת) וביקשתי מאמא סבלנות ונחת רוח, "לא אאכזב אותך אמא"
הרמתי טלפון לגברת הנחמדה וביקשתי בנימוס שהעניין יטופל "תשלם כסף עבור ההובלה" היא צייצה ועניתי לה, של"ג בעומק מתקרב, אני אשרוף את מה שהיא שלחה......
בכ"א אחרי קצת צעקות (של אמא, ברקע, שהיא רימתה אותה ושיקרה לה) הגברת ניאותה לשלוח את החבוב שלה הסבל שיבוא וייקח, העניין יתוקן והיא תחזיר (ללא עלות כמובן).
לאחר המתנה של חודש ימים, אין שולחנות, הצ'ק הבא אמור להיפרע, יום לפני הפירעון הלכתי לסגן מנהל הבנק (שכן של אמא) ואמרתי: "אחד עשרה הצ'קים הבאים, לבטל מייד" בוטלו.
יום למחרת אני מקבל טלפון וצעקות: "מה פתאום ביטלת את הצ'קים???? זה כסף שמגיע לי!!! אני אז**ן אותך בבית המשפט." עניתי לה בנחת רוח ראויה לציון למזל שלי (הבטחתי הקשר בהתחלה) שכשאמא תראה את השולחנות, תהיה מרוצה ואחרי שהמוביל ישתה איתה קפה, הצ'קים יחודשו. הפלא ופלא, יום למחרת אני מקבל שוב פעם טלפון: "אה תשמע, סידרתי את העניין, המוביל בדרך אלייך, עם השולחנות, לא המתוקנים, חדשים מהנגרייה"
אמא קיבלה את השולחנות, הייתה מאושרת ומחייכת ואחרי שהמוביל הלך, עם הצ'קים המחודשים צילצלתי לגברת ההיא ואמרתי:
"פעם הבאה, רק שתדעי, לא מתעסקים עם מזל תאומים"
הגברת ענתה: "תאומים? אללה יוסטור, למה לא אמרת מההתחלה? אני מצטערת אני לא ידעתי אני טיפשה אני ואני ואני"
הדבר הבא שהיא שמעה היה את הטו........ של הניתוק
מסקנה? לקנות רק מה שרואים ורק בצ'קים, אין מישהו אחד בכל העולם, כל נותן שירות, שלא יעשה הכל בשביל הלקוח, תמורת הכסף שמגיע לו

talilim
10-03-10, 08:30
חחח.....

תראה מתוק
אתה אולי מזל תאומים אבל אני מזל שור....
מי שמבין במזלות יגיד לך שדווקא המזל שלי לא מתרגז מהר ויש לו סבלנות .
אבל במקרה הזה, פשוט ניפנפו לי את הסדין האדום מול העיניים קצת יותר מדי.....:twisted:

talilim
10-03-10, 09:19
עדכון אחרון - לשמחתי הרבה

הויזה זוכתה הבוקר.
לפחות כאן הם הקדימו ביממה את ההתחייבות.....
:-D

talilim
10-03-10, 15:35
עדכון אחרון - לשמחתי הרבה

הויזה זוכתה הבוקר.
לפחות כאן הם הקדימו ביממה את ההתחייבות.....
:-D

ובהמשך להחזרת הכסף
נציג שלהם התקשר אלי עכשיו
והתנצל על השירות הגרוע שקיבלתי.

לפחות זה.
חבל שהם לא משקיעים בלקוח לפני
אלא אחרי.....

eran4x4
10-03-10, 15:55
ובהמשך להחזרת הכסף
נציג שלהם התקשר אלי עכשיו
והתנצל על השירות הגרוע שקיבלתי.

לפחות זה.
חבל שהם לא משקיעים בלקוח לפני
אלא אחרי.....
מן הסתם מה שיצר את השיחה הזאת זה השרשור כאן ולא התלונות שלך בטלפון וביטול העיסקה....

גיא
10-03-10, 15:56
ואם כבר הם קוראים פה

כדאי שידעו שלא כל הלקוחות של הם מטומטמים .. את מי שפה הם כבר איבדו ממזמן.

talilim
10-03-10, 16:13
מן הסתם מה שיצר את השיחה הזאת זה השרשור כאן ולא התלונות שלך בטלפון וביטול העיסקה....

חושב?
באמת?

talilim
10-03-10, 16:14
ואם כבר הם קוראים פה

כדאי שידעו שלא כל הלקוחות של הם מטומטמים .. את מי שפה הם כבר איבדו ממזמן.

לא כולם מטומטמים כמוני...חחח...:rolleyes:

דרור ברלי
10-03-10, 16:38
חושב?
באמת?

תהיי בטוחה שכן.
שרשורים כאלה מתפשטים ברחבי הרשת מאד מהר ומגיעים לאן שצריך.
מול גופים דורסניים ששירות גרוע והתשת הלקוח עד שיתייאש ויתאייד, הם ברירת המחדל המובנית שלהם - כמו אתרי קניות ברשת, ובעיקר - חברות סלולר, זו אחת הדרכים היחידות לקבל את השירות שמגיע לך.

talilim
10-03-10, 16:48
תהיי בטוחה שכן.
שרשורים כאלה מתפשטים ברחבי הרשת מאד מהר ומגיעים לאן שצריך.
מול גופים דורסניים ששירות גרוע והתשת הלקוח עד שיתייאש ויתאייד, הם ברירת המחדל המובנית שלהם - כמו אתרי קניות ברשת, ובעיקר - חברות סלולר, זו אחת הדרכים היחידות לקבל את השירות שמגיע לך.

כנראה....:rolleyes:
פורום האוף -טופיק מתגלה כ"אוצר"......;)

Michal
10-03-10, 18:11
למיטב ידיעתי, וואלה שופס רק מספקים את הקישור בין הספק ללקוח, כלומר- מהרגע שזכית במכרז, או שרכישה שלך התבצעה, הפרטים מועברים לספק ומשם את בידיים שלו.
לכן, יותר משחשוב באיזה אתר את קונה, חשוב יותר לברר מי הספק- האם הוא ספק מוכר (כמו ניופאן או MDK וכדומה) או עלום שם (מושון ובניו בע"מ), וגם- מה כתובתו (כי כבר קרה שאנשים קנו מחשב במבצע רק בשביל לגלות ששירות הלקוחות נמצא בצפת בזמן שהם גרים בב"ש). לא יזיק גם להריץ חיפוש מהיר בגוגל כדי לדוג ביקורות על העסק.
בוואלה שופס קניתי מספר פריטים בעבר המאוד רחוק, ואני זוכרת את החוויה לטובה, החוויה שלך קשורה ישירות לשירות של הספק, לא לאתר עצמו, והעיקר שהכל הסתיים ברוח טובה.
העיקר- טלויזיה חדשה כבר יש? :)

talilim
11-03-10, 00:05
דווקא ביררתי מי הוא הספק-
איזו שהיא חנות בצפון.
ואכן,הפשלה נעשתה ע"י הספק .
אבל, אני שילמתי לוואלהשופס והם מבחינתי היו נותני השירות- והם לא עמדו במצופה.

יהיה מסך-
עוד קצת סבלנות ויהיה....:lol:

-->