PDA

צפייה בגרסה מלאה : חושב על לקנות ג'יפ, אשמח להתייעצות

shaked_as
08-03-10, 23:16
אהלן כולם,
אני חושב שאקנה ג'יפ של "ג'יפ" מדגם CJ משנת 89.
נפח 4,300
יד רביעית וכמובן ידני

הג'יפ נראה במצב טוב, אבל אני חדש בתחום, ואני רוצה לקנות משהו טוב, הוא עולה 36 אלף.
אולי זה יעזור להבין:
http://www.yad2.co.il/Cars/4X4.php?AreaID=1&ModelID=82&SubModelID=562&FromYear=&UntilYear=&Auto=-1&EngineTypeID=1&fromPrice=&untilPrice=&SubSubModelID=0&fromHand=4&Hand=4&fromEngineVal=&untilEngineVal=&fromKM=&KM=&Info=

אשמח להערות, תגובות ועצות לגבי הקניה

תודה רבה רבה

גיא
08-03-10, 23:32
שלום לך שקד

אנא, הקדש מספר שעות, קרא את הכתבות המעולות שיש באתר בעמוד המתחילים, כמו כן אפשרות החיפוש, תמצא לך מליון שאלות בנוסח הזה עם תשובה כזאת או אחרת.

אנא קרא את המידע שכבר קיים, ואז חזור עם שאלות.

יש שם גם מדריך לבדיקה ושאר מידע.

Jacob
11-03-10, 12:03
מה בדיוק אתה שואל?
נראה שאתה סגור עם JEEP
יש לך ספקות? צריך איזו עזרה ?

shaked_as
11-03-10, 16:03
מה בדיוק אתה שואל?
נראה שאתה סגור עם JEEP
יש לך ספקות? צריך איזו עזרה ?

כן אני אשמח לעזרה, jeep נראית לי חברה מוצחלת ואמינה, אניננעלתי על החברה הזו, עכשיו השאלההיא איזה ג'יפ לקנות.. התקציב הוא עד גג 35 אלף
משהו טוב, לרוב לנסיעות עירוניות, אבל בשבתות וחגים יאכל שטח

נדב42
11-03-10, 16:24
כן אני אשמח לעזרה, jeep נראית לי חברה מוצחלת ואמינה, אניננעלתי על החברה הזו, עכשיו השאלההיא איזה ג'יפ לקנות.. התקציב הוא עד גג 35 אלף
משהו טוב, לרוב לנסיעות עירוניות, אבל בשבתות וחגים יאכל שטח

Jeep הוא מותג של קרייזלר, אבל הרכב שאתה מדבר עליו הוא מתוצרת ... ישראל :p:p:p
CJ6 (וגם הסופה שהחליפה אותו) מיוצרים ע"י תעשיות רכב נצרת ... מוצלחת ואמינה ? אה ...

בכל מקרה, מדובר על רכבים ישנים, ובשנתונים האלו לכל רכב יהיו תקלות...

אם CJ מדבר אליך יותר מפג'רו/טרופר/פראדו/טראנו, לנד-רובר או גמדון מלוכסן מבית סוזוקי, אז לך על זה - קרא פה בפורום את מה שיש ללמוד לפני קנייה (המון) וקפוץ לביצה ...

נדב.

נריה חרזי
13-03-10, 22:08
שבוע טוב .אני גם הייתי אצל הבחור על פניו נראה שהבחור השקיע כל המכלולים תקינים ולא מצאתי איזה שהם דברים לא תקינים. זה בין הסיקסים הבודדים ששווים קניה.בישביל גיפ ברמה הזאת של להניע ולנסוע וגם רכב משופר טכנית ברמה גבוהה תצטרך לשלם יותר.אבל זה שווה את התמורה כי לא תצטרך לעשות ישור קו. ראיתי המון סיקסים וכמעט כולם נבלות למען האמת לא הסתדרתי איתו במחיר אם היה לי תקציב לזה לא הייתי כותב לך תגובה

ronhanan
14-03-10, 15:41
אני גם ראיתי אותו למכירה דווקא באתר הזה!
נראה ג'יפ לא רע כלל..יש לו מראה נקי ויפה, נתונים טכניים מרשימים.
מנסיון שלי כדי להגיע לרמת שיפורים כאלו מרמת ג'יפ סטנדרטי שעולה כ 20,000 ש"ח
תגיע למשהו כמו 50,000 ש"ח.( אני כבר הגעתי לשש ספרות על הג'יפ שלי)

במידה והכל תקין אל תחשוב לך על זה!!!!

cj64
14-04-10, 00:55
זה לא גיפ סטנדרטי,ולא גיפ למתחילים!!:confused:
זה גיפ למי שיודע בדיוק מה הוא מחפש,ולא כמוני או כמו הרבה גיפאים,שקונים משהו סטנדרט או אפילו משהו נמוך מזה ,ומשקיעים בו זמן, הרבה כסף [והרבה מטעויות]ולבסוף מוציאים ים של כסף
ולא יודעים כבר כמה אלפיי אלפים השקענו!זה גיפ שמושקע ביסודיות מ.א. ועד.ת. בכל מה שסיקסים רק חולמים!!כמו פיבר,הזרקה,סטרטר סופה ועוד....
כמובן שאפשר להוסיף ולשפוך עוד הרבה כסף,אבל בנתונים הקיימים ,זהו מכונת שטח לא סטנדרטית שלא בנויה למישהו ששואל שאלות ,אלא ,למי שרוצה גיפ ברמה אחרת ללא פשרות ,ולא אוהב להיתקע מקרבורטור בשיפועים וכהנה וכהנה בעיות כרוניות של סיקסים!!
הרכב עדיין למכירה...מחכה לבן-אדם הנכון,ובטוח שהוא יעשה את עיסקת חייו,ויהנה מהגיפ וביצועיו!
גל פ"ת 8-)
http://img64.imageshack.us/img64/5475/15022010508.jpg

asafk
14-04-10, 01:04
ללא ספק, כדאי להשקיע "קצת יותר" ולקנות ג'יפ מטופל ומושקע, מאשר נבלה שבמקום לטייל איתה תהיה עסוק בלשכב מתחתיה.
אבל גם ג'יפ יפה שבמבט ראשון נראה תקין צריך לבדוק ב7 עיניים. למשל- לג'יפ שבתמונה יש בודיליפט. בדרך כלל זה גורם לסדקים ורקבונות בבודי. זה משהו שמישהו שמבין צריך להעיף עליו מבט. וזו רק דוגמה שאומרת - כן, זה נראה ג'יפ ששווה לבדוק לעומק ולשקול קניה שלו. מעבר לזה קשה לומר ממודעה או תמונה. אחרי בדיקה מקיפה במוסך של ג'יפים, אני חושב שנוכל לעזור לך יותר להחליט אם כן או לא לקנות את הג'יפ הזה ספציפית.

אסף.

-->