PDA

צפייה בגרסה מלאה : הזמנה לטיול לאחר הזוקיאדה (כותרת נערכה :) )

נדב42
09-03-10, 12:10
אני מניח שלא יישאר יותר מדי זמן לטייל ממש אחרי הזוקיאדה, כי מחשיך די מוקדם, לכן אני מתכנן לפרוש לכפ"ס דרך השטח (בסיום האירוע כמובן). לא נסעתי בתואי הזה המון זמן אז בטח אתברבר, אבל זה חלק מהכיף :razz:

מי שרוצה להצטרף מוזמן כמובן ...

054-2271003, קשר אמריקאי תדר 5. (תדר 3 רועש מאוד בשעות האלו גם בלי הזוקיאדה ...)

נדב.

azora
09-03-10, 12:55
אני מניח שלא יישאר יותר מדי זמן לטייל ממש אחרי הזוקיאדה, כי מחשיך די מוקדם, לכן אני מתכנן לפרוש לכפ"ס דרך השטח (בסיום האירוע כמובן). לא נסעתי בתואי הזה המון זמן אז בטח אתברבר, אבל זה חלק מהכיף :razz:

מי שרוצה להצטרף מוזמן כמובן ...

054-2271003, קשר אמריקאי תדר 5. (תדר 3 רועש מאוד בשעות האלו גם בלי הזוקיאדה ...)

נדב.

הרעיון היה להוציא מספר מיני טיולים עם דרגות קושי משתנות באיזור לקראת סוף המפגש. אבל התארגנות עצמאית נשמעת לא פחות טוב.

נדב42
09-03-10, 14:47
הרעיון היה להוציא מספר מיני טיולים עם דרגות קושי משתנות באיזור לקראת סוף המפגש. אבל התארגנות עצמאית נשמעת לא פחות טוב.

חבל שלא שתפתם את כולנו ברעיון, לוא הייתי יודע לא הייתי מציע ...
מה בתוכנית ?
איזה עוד רעיונות יש לכם שעדיין לא ידועים לנו ?

נדב.

אלדר
09-03-10, 17:06
נדב אין יותר רעיונות:D
ביום שישי האחרון הינו אני אפי ועומרי, כל היום באזור יער בן שמן חיפשנו אתגרים:D
מי שרוצה להוציא טיולון באזור יבורך, אני חושב שנראה איך יזרום באותו היום בעניין הטיולונים באזור.
כמו שאפי אמר מי שרוצה להוציא טיולון בכייף.
תמונה מיום שישי.

azora
09-03-10, 18:43
נדב אין יותר רעיונות:D
ביום שישי האחרון הינו אני אפי ועומרי, כל היום באזור יער בן שמן חיפשנו אתגרים:D
מי שרוצה להוציא טיולון באזור יבורך, אני חושב שנראה איך יזרום באותו היום בעניין הטיולונים באזור.
כמו שאפי אמר מי שרוצה להוציא טיולון בכייף.
תמונה מיום שישי.

למה אתה אומר ככה?
יש מלא פרסים :p

matokik
10-03-10, 00:47
ממש רכבת ההפתעות.........

נדב42
10-03-10, 03:21

הנה עוד אחת: שינוי כיוון ואני ממשיך מהזוקיאדה לב"ש - מקווה לעשות לפחות חלק מהדרך בשטח ...

נדב.

נדב42
10-03-10, 16:35

היית חייב לפתוח לי את העניין הזה ??? :rolleyes:
חזרה לקניון איילון בר"ג ...
עד ראש העין עוד צריך למצוא את הנתיב, ממבצר אנטיפטרוס על הירקון עד ר"ג (כפ"ס/הוד השרון יכולים לתפוס טרמפ ...)

נדב.

matokik
11-03-10, 04:30
היית חייב לפתוח לי את העניין הזה ??? :rolleyes:
חזרה לקניון איילון בר"ג ...
עד ראש העין עוד צריך למצוא את הנתיב, ממבצר אנטיפטרוס על הירקון עד ר"ג (כפ"ס/הוד השרון יכולים לתפוס טרמפ ...)

נדב.
חח נדב אבל מה יהיה על השבת????????
אתה רוצה שהגברת שלי תבטל לי את העניין לאלתר?
גם ככה היא בסרטים על זה שאני עוזב הכל ובורח דווקא בשישי, כשיש הרים של הכנות לקראת שבת.
וכשאמרתי שיש הרים אחרים בשישי, לקראת שבת, כמעט התלפף לי סביב הצוואר 5 קילו של בצק..

assaf234
11-03-10, 13:46
הנה עוד אחת: שינוי כיוון ואני ממשיך מהזוקיאדה לב"ש - מקווה לעשות לפחות חלק מהדרך בשטח ...

נדב.

יש לך אחלה שביל במקביל לכביש 6

נדב42
11-03-10, 13:59
יש לך אחלה שביל במקביל לכביש 6

לא מבאס אבל ?
מעדיף נוף נטול כביש 6 ...

נדב.

ishc
12-03-10, 17:56
לא טיול אבל היה אחלה סיבובון שעשינו. בכל מקרה לנסוע על שביל במקביל לשש זו כמעט תחושה של דפקנו אותם, לא?

assaf234
12-03-10, 18:17
לא טיול אבל היה אחלה סיבובון שעשינו. בכל מקרה לנסוע על שביל במקביל לשש זו כמעט תחושה של דפקנו אותם, לא?

בכל מקרה מגדרה דרומה זה חינם אבל סחטיין על הישראליות :)

-->