PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור אירגון שיירות לזוקיאדה 2010

samorai
09-03-10, 18:34
ערב טוב לכולם .

בשרשור כאן אתם מוזמנים לארגן ולחבור לג'יפאים אחרים שמגיעים מהאזורים השונים
שבארצנו הקטנה .

מי שמכיר את הדרך שיגיב בשרשור ויארגן לעצמו שורה קטנה של גיפונים .
(שעה ומקום מפגש)
וככה כל אחד יוכל להצטרף לפי השעה והדרך לשיירות המתקדמות למפגש .
( מומלץ לא לינסוע שיירות ארוכות מידי על מנת שהשיירה לא תתעכב וכדי למנוע עצירות מיותרות )
(ואכן גם עצירות מיותרות בגלל משטרה )

קדימה אנשים קחו יוזמה .

rantop
09-03-10, 20:31
אני יוצא מת"א, מי שרוצה להצטרף מוזמן!

ehudsega
09-03-10, 20:38
אני מרמת גן, אפשר להיפגש

rantop
09-03-10, 22:49
אני מרמת גן, אפשר להיפגש

בכיף, שולח לך בפרטי את המספר שלי

matokik
10-03-10, 00:45
כתבתי כבר תגובה בעניין הזה בשירשור על הזוקיאדה, אני מבאר שבע, יש קרובים אליי?

G-Jimny
10-03-10, 11:47
מגיע מחדרה, מישהו מצטרף?

shaviad
10-03-10, 12:14
מגיע מקרית אונו אומנם קרוב אבל אם יש משהו שמעונין להצטרף בכיף

nitzansh
10-03-10, 19:13
יוצא מעתלית.....
יש מצטרפים או אחבור לחברים מהסביבה...

רוני
0546929063

assaf234
10-03-10, 21:26
יוצא מאשקלון עם סמוראי כנראה סביבות 10:30
אסף 050-9801729

asafk
10-03-10, 23:38
חברים, השתדלו להגיע למקום המפגש "מהשטח", בלי לעבור ב2-3 הצמתים הקרובים למקום המפגש.
כן, יחכו לכם שוטרי תנועה.
לא, אין להם סיבה טובה.
אבל זה לא אומר שלא צריך להיזהר.

אסף.

ishc
11-03-10, 07:50
חברים, השתדלו להגיע למקום המפגש "מהשטח", בלי לעבור ב2-3 הצמתים הקרובים למקום המפגש.
כן, יחכו לכם שוטרי תנועה.
לא, אין להם סיבה טובה.
אבל זה לא אומר שלא צריך להיזהר.

אסף.

אני מגיע מפ"ת. מציע להפגש כל מי שמגיע מהמרכז בתחנת הדלק בכניסה לקיבוץ עינת על כביש 444 לכיוון צפון. תזוזה בשעה 12:00!!! צריך מישהו שיוביל מהשטח כדי שלא נכנס למפגש עם שוטרים בתור שיירה (זה יכול להיות עיכוב ארוך ומעצבן). כל מי שמעוניין מוזמן להתפקד ע"י השארת הודעה בהודעה פרטית או דרך טל' 0542334936
צחי
לשים לב!!! צריך מישהו שירים את ככפת ההובלה.

foxes
11-03-10, 09:18
גם אני יוצא מתא, שלח לי בפרטי את המספר שלך

דרור ברלי
11-03-10, 09:33
מציע לכם להתייחס במלוא הרצינות לאזהרות על שוטרים.
המשטרה יושבת על שרשורים כאלה. אז בחייכם - את התיאומים שלכם תעשו בה"פ.

למפגשי הגמדים כבר יש קבלות בשטח - המון כלים שמגיעים מכל הארץ, הרבה כלים ישנים יחסית, משופרים וכו', ובעיקר - אתם בדיוק האנשים מהסוג שהמשטרה אוהבת לעשות עליהם שרירים - לא ערסים, צעירים, נורמטיביים.

עבורה המשטרה זו הזדמנות פז להתעלל קצת, להוריד מהכביש הרבה, לעשות בוכטות מדו"חות... ואתם בהתלהבותכם, נותנים לה פרטים, מיקומים וזמנים מדויקים - מידע מודיעיני שיעלה לכמה מכם ביוקר. לא חבל? בחייכם.

אני יודע שזה נשמע פרנואידי, אבל זה לא אומר שזה לא נכון ושלא צריך להיזהר.

savyon
11-03-10, 09:42
דרור, אסף וכל השאר,

למפגש ג'יפולוג לא חיכו שוטרים אף על פי שהוא היה גדול יותר ובחשיפת פרסום גדולה יותר.

אני לא אומר להקל ראש בנושא השוטרים אבל אל תפריזו, קחו את הדברים בפורפורציות,

מי שאין לו סיבה לפחד משוטרים שיסע דרך הכביש, מקסימום בדיקת רשיונות.

(זוהי דעתי האישית בלבד)
סביון

ishc
11-03-10, 10:08
קדימה, כל החברים מתל אביב, רמת גן, פתח תקווה, ראש העין, כפר סבא והאיזור. קיבוץ עינת הוא על ציר הנסיעה שלכם! תזוזה מתחנת הדלק בשעה שתיים עשרה! עדיין צריך מוביל דרך השטח.

matokik
11-03-10, 12:49
מציע לכם להתייחס במלוא הרצינות לאזהרות על שוטרים.
המשטרה יושבת על שרשורים כאלה. אז בחייכם - את התיאומים שלכם תעשו בה"פ.

למפגשי הגמדים כבר יש קבלות בשטח - המון כלים שמגיעים מכל הארץ, הרבה כלים ישנים יחסית, משופרים וכו', ובעיקר - אתם בדיוק האנשים מהסוג שהמשטרה אוהבת לעשות עליהם שרירים - לא ערסים, צעירים, נורמטיביים.

עבורה המשטרה זו הזדמנות פז להתעלל קצת, להוריד מהכביש הרבה, לעשות בוכטות מדו"חות... ואתם בהתלהבותכם, נותנים לה פרטים, מיקומים וזמנים מדויקים - מידע מודיעיני שיעלה לכמה מכם ביוקר. לא חבל? בחייכם.

אני יודע שזה נשמע פרנואידי, אבל זה לא אומר שזה לא נכון ושלא צריך להיזהר.
היי דרור!
תקרא לי נאיבי, מטומטם, דביל, מה שתרצה, אבל שאלה:
אם אני בסדר (כלומר רשיון נהיגה/טסט/ביטוח) בתוקף, אין שינויי מבנה בג'ימני שלי, אין פנסים זוהרים, מדבקות משונות וכ'ו. אז מה הבעייה? שוטרים אומנם נתפסים כ"שוטרעים", אבל מה יכול לעשות לי?
לשוטר: קח רישיונות, מה תגיד לי? שהתמונה לא יצאה טוב ברשיון? שזה לא מחמיא לי?
:-)

התייש
11-03-10, 13:16
היי דרור!
אם אני בסדר (כלומר רשיון נהיגה/טסט/ביטוח) בתוקף, אין שינויי מבנה בג'ימני שלי, אין פנסים זוהרים, מדבקות משונות וכ'ו. אז מה הבעייה? שוטרים אומנם נתפסים כ"שוטרעים", אבל מה יכול לעשות לי?
שוטר יכול להמציא לך 1001 סיבות מתחת לאדמה כדי לעכב אותך ולהטיל עליך קנסות, ולא רק בענייני "שינויי מרכב" עסקינן. אם הוא כבר עצר אותך הוא יכול לבקש ממך גם לצאת מהרכב ולהפוך לך את כל האוטו בטענה שהוא מחפש סמים למשל, או שימצא לך איזה סדק קטן בשמשה, חגורת בטיחות אחורית ששכחת פעם מאחורי הכיסא ועוד כל מיני שטויות... למה לך לקחת סיכון מלכתחילה?

zigwig
11-03-10, 15:42
אהלן!
יוצא ממעלות,יש מישהו שרוצה להצטרף? לחבור בנקודה מסויימת בדרך לכביש 6?

tallevi
11-03-10, 15:54
היי דרור!

I rest my case

דרור ברלי
11-03-10, 16:34
בסמוראידה הקודמת השוטרים חגגו עליכם. למה לכם להמר על זה?

אני לא מדבר על עבירות תנועה, רכבים לא תקינים, נסיעה ללא רשיונות/טסט/ביטוח וכו', כי החבר'ה כאן רציניים - אלא על הצקות בענייני שינוי מבנה, צמיגים, שיפורים וכאלה.

ג'ימני אולי באמת לא יעצרו. אוטו חדש מדי. הרוב גם נראים סטנדרטיים.
סמוראים ישנים/משופרים - יעצרו וחצי. אל תהיו תמימים.
אני לא קובע חד משמעית שכולם יקבלו דו"חות והורדות, אבל אם הבדיקות וההצקות של המשטרה לא מטרידות אתכם - שיהיה בכיף.

סביון - כשנסעתי בבוקר לתלות את שלטי ההכוונה של מפגש ג'יפולוג כבר חיכו שתי ניידות. אחת בצומת גימזו, השניה בצומת הראשי לכיוון לוד, שרק במקרה לא עצרה אותי רק כי הייתה עסוקה עם מישהו אחר. סתם מזל שלי. לא יודע כמה עוד הם חיכו ומתי הלכו, ורוב המבקרים במפגש הגיעו מאוחר יותר.
אנשים מדברים כאן על שיירות ונקודות מפגש עוד הרבה לפני המפגש עצמו - לטעמי אלה הזמנות פתוחות לכל שוטר משועמם, לאו דווקא באיזור המפגש אלא בצפון/דרום - לפצוח במבצע אכיפה עצמאי משלו ולצוד הרבה טרף קל במכה אחת מוצלחת.
אבל מה אני מבין. סתם פרנויות.

matokik
11-03-10, 16:57
לא פוחד ולא פוחד...
לא נו, סתם, העניין הוא שאין לי ממה לחשוש, כמו שדרור כתב, ג'ימני חמוד שלי הוא ילד חדש ודנדש, הוא לא מופרע/מוגבה/מנקר/מושך עיניים......
אין שום שינוי מבינה ברכב, לא צ'קלות למיניהם ושאר דברים שיכולים למשוך את עיני השוטרים.
גילוי נאות: פעם פגשתי זוג שוטרים, שכמו שכתבתם פה, הוציאו לי הכל מהרכב, ממש הכל, חסר היה רק שיקרעו לי את הצמיגים כדי לחפש שם סמים או מה שהם חיפשו.
עממדתי בצד, לא הפרעתי להם (אז הייתי מעשן, היום כבר לא) הדלקתי סיגרייה ונתתי להם לבדוק כל מה שרצו, היה דווקא כייף.
לא השאירו כלום על הכביש, החזירו הכל בדיוק כמו שהיה, החזירו לי הרשיון, אמרתי יום טוב ונסעתי.
כל זה קרה באיזור הדרום, אתם חושבים שהשוטרים "בצפון" הם אחרים? משטרה אחרת?
שיחפשו, בכייף, לא מפריע לי.

rantop
11-03-10, 19:58
תכלס, אם אתה יודע שאתה חוקי, מה הבעיה.... שיחפשו עד מחר...
בטיול לצפון בשנה שעברה נסענו כמה חברים בשני רכבים, ועצרו את שנינו לבדיקת סמים ברכב...
לא היה לנו כמובן שום דבר שכזה חוץ מרכבים מלאים בחצילים שקטפנו מהשדה של אחד החברים..
איך שהשוטר פתח את הבגאז' אמרנו לו שלא כדאי לו אבל הוא לא הקשיב,
פשוט נפלו עליו 15 ק"ג חצילים...
בינתיים פתחנו פקל קפה עם השוטר השני שצחק על חבר שלו...
לא נורא, מכל דבר בסוף אפשר לארגן חוויה נחמדה!

אלא אם כן מישהו רוצה להגיד לי איך אני מגיע מהשטח מכיוון ת"א!

zigwig
11-03-10, 21:39
הלו?! אף אחד לא מגיע מאיזור מעלות?

avnisamurai
11-03-10, 22:02
כתבתי כבר תגובה בעניין הזה בשירשור על הזוקיאדה, אני מבאר שבע, יש קרובים אליי?
מגיע משדרות אפשר להפגש בצ.קסטינה ולהתקדם ביחד
אני בפלאפון 0522703536
אבנר.

חן צברי
11-03-10, 23:52
לא פוחד ולא פוחד...

יכול מאוד להיות שאתה לא בולט ביחס לאחרים, אבל אל תשכח שאתה לא לבד.
כשמזמינים להצטרף לשיירה מצטרפים כולם, ותאמין לי שזה לא כיף שעוצרים מישהו מהשיירה ומורידים אותו מהכביש לעיניך. זה יכול להרוס את כל היום. גם למארגנים של הזוקיאדה, ששומעים על המקרה במהלך האירוע אליו הם הזמינו את כולם.

אז תקשיבו לעצות של בעלי הנסיון, שבסך הכל מנסים למנוע מכם עגמת נפש, ואל תסמכו על המזל.

אף אחד מכם לא רוצה לדעת איזה סיוט זה הורדה מהכביש!

חן

דרור ברלי
12-03-10, 00:06
בקיצור - סעו בזהירות, סעו כחוק, תיזהרו מהשוטרים.
לא רק בהלוך אלא גם בחזור.
שלא יקלקלו לכם את שארית סוף השבוע.

בעזרת ריבונו, נבוא בצהריים לראות אתכם ולתת כבוד להפגנת הכוח של הגמדים.

-->