PDA

צפייה בגרסה מלאה : מניפולד פליטה

Chen_t
09-03-10, 21:59
שלום
בסיקס שלי (מנוע שש צילנדר) מעל ההפלנץ' בו מתחבר צינור האגזוז למניפולד הפליטה יש ידית שמסובבת ציר.
הידית נעה בחופשיות, האם מישהו יודע מה המטרה שלה ובאיזה מצב היא אמורה לעמוד במצב נורמלי?

תודה
חן

Chen_t
31-03-10, 22:36
שלום
בסיקס שלי (מנוע שש צילנדר) מעל ההפלנץ' בו מתחבר צינור האגזוז למניפולד הפליטה יש ידית שמסובבת ציר.
הידית נעה בחופשיות, האם מישהו יודע מה המטרה שלה ובאיזה מצב היא אמורה לעמוד במצב נורמלי?

תודה
חן

שלום
מאחר ולא הייתה כל תגובה לשאלתי אולי תמונה תוכל לעזור, בתמונה המצורפת מסומנים שני חצים, החץ השמאלי מצביע על מנוף שמחובר לציר המסובב בתוך סעפת הפליטה כנף שתפקידה כנראה לחסום את יציאת גזי הפליטה, החץ הימני מצביע על דיאפרגמה גדולה שנראה שביטלו אותה בעבר.
האם מישהו יודע מה התפקיד שלי שני המכלולים ואם אפשר לפרק אותם לחלוטין?

תודה
חן

tzagi
01-04-10, 01:02
שלום
מאחר ולא הייתה כל תגובה לשאלתי אולי תמונה תוכל לעזור, בתמונה המצורפת מסומנים שני חצים, החץ השמאלי מצביע על מנוף שמחובר לציר המסובב בתוך סעפת הפליטה כנף שתפקידה כנראה לחסום את יציאת גזי הפליטה, החץ הימני מצביע על דיאפרגמה גדולה שנראה שביטלו אותה בעבר.

תודה
חן

אל תחפש תרופות למחלות לא קיימות......הרכב נוסע טוב? אין לך סיבה לפרק כלום ולהכנס להרפתקאות.
הסיכויים הם שהמערכות זיהום אויר אלה כבר לא עובדות הרבה שנים.

אברמלה
01-04-10, 05:48
שלום

תודה
חן

זה הכנה לאגזווז ברקס. אה יכול לחבר לזה כבל ולהישתמש בזה.. :-P

Chen_t
01-04-10, 11:50
בערכת אטמים שקניתי לסעפת הפליטה והיניקה יש שני אטמים, אטם שמכסה רק חלק מהפתחים של הסעפות ואטם שמכסה את כל הפתחים של שני הסעפות, אני אמור להרכיב את שני האטמים או רק אחד מהם?
כשפירקתי מצאתי רק אטם אחד גדול
תודה

גלדיאטור
01-04-10, 14:54
זה הכנה לאגזווז ברקס. אה יכול לחבר לזה כבל ולהישתמש בזה.. :-P

עם זה עושים את הצפצפות?

-->