PDA

צפייה בגרסה מלאה : עדיין בחיפושים אחר גגון

haimovich2000
10-03-10, 15:06
אני בחיפושים אחר גגון אמין ולא יקר בטירוף כבר הרבה זמן.
בנתיים הכי זול שמצאתי היה גגון אלומיניום עם עריסה ב1250 ש"ח
ניראה לי עדיין טיפה יקר.
יש רעיונות? אולי ראיתם פירוקייה עם כזה דבר?! מישהו שמוכר רכב עם גגון ויהיה מעוניין למכור רק את הגגון?
אשמח לעזרה
תודה רועי

eladss
14-03-10, 16:18
רוזנפלד בפתח תקווה
רק גגון שמתחבר למוטות אורך , אחלה של גגון , 500 ש"ח

foxes
15-03-10, 02:08
רוזנפלד בפתח תקווה
רק גגון שמתחבר למוטות אורך , אחלה של גגון , 500 ש"ח
יש גם לגימיני?

alon666
15-03-10, 08:42
אני מוכר משהו מבנייה עצמית.
מוכן לעשות מחיר הוגן.

דבר איתי בפרטי....

shayooo
15-03-10, 11:01
what you pay is what you get

גם אני חיפשתי המון.
לבסוף הגעתי למסקנה שמבחינת עלות-תועלת, גגון ברזל פריק יהיה מספיק טוב בשבילי. עלות : 200 ש"ח צינורות + זמן עבודה שלי.
לדעתי, המבחן הוא בכמות הקילומטראג' שלך. אם אתה נוסע הרבה - קנה גגון קל ואווירודינאמי מאלומיניום, אחרת תשלם את זה בדלק

רון נחמן
15-03-10, 22:40
what you pay is what you get

גם אני חיפשתי המון.
לבסוף הגעתי למסקנה שמבחינת עלות-תועלת, גגון ברזל פריק יהיה מספיק טוב בשבילי. עלות : 200 ש"ח צינורות + זמן עבודה שלי.
לדעתי, המבחן הוא בכמות הקילומטראג' שלך. אם אתה נוסע הרבה - קנה גגון קל ואווירודינאמי מאלומיניום, אחרת תשלם את זה בדלק

אני שמתי שנה שעברה על הויטרה גגון של אריה (הבנאדם, לא החיה:shock:)- כמו של מונית.
עלה בערך 900 ש"ח. האמת שאני בדיוק שוקל למכור אותו מחוסר שימוש (2 קורות רוחב יספיקו לצרכים שלי ב90% מהזמן) אז צור קשר אם אתה מעוניין לקנות או לקבל פרטים על מקום הרכישה.
אגב, הוא בונה לגמרי לפי מידה ולפי צרכים, והגגון מאוד איכותי.
ובנימה אחרת - הוא הוריד לי בערך קילומטר לליטר, קח גם את זה בחשבון (זאת הסיבה העיקרית שבגללה אני חושב למכור, אחרת לא היה מפריע לי שהוא תופס אבק).

eladss
17-03-10, 17:13
יש גם לגימיני?

אני קניתי לג'ימני זה דיי אוניברסלי

Jumanji
21-03-10, 19:20
הלוואי שהייתי במצב שלכם אני למעלה מחודש מחפש גגון מקורי (קשתות) לג'ימני שלי, חיפשתי בחלפים שונים באזור המרכז ולא מצאתי זה כולל גם את המאגר והאחים ייזדי בראשון לציון ואפילו גם בחברה ששם זה סיפור אחר הם מבקשים 1800 ש"ח פלוס מע"מ לשני היחידות שהרי אין מצב שאני משלם להם מחיר כזה בעבור הסט זו גנבה לאור יום.
אני די תקוע עם העניין וכבר התחלתי להתייאש, באופן עקרוני יש לי את רוב החלקים רק ששני התושבות הפלסטיק ימין ושמאל קדמי נשברו ולמרות זאת אין לי בעיה לקנות את הכל קומפלט רק שיהיה מחיר סביר.
אז אם מישהו שמע או יודע על מקום או אפילו מגרש שאפשר למצוא את הסט במחיר הוגן אני אשמע לשמוע.
תודה מראש..

itzik820
25-07-10, 00:32
יש ברשותי עריסה מאלומיניום שמורכבת על הויטארה שלי מוכן למכור אותה במחיר טוב דבר איתי 0543370950 איציק.

etmr18
25-07-10, 10:42
התשובה מאד תלויה כמובן בצורך האמיתי שלך בהטענה על הגג.
אני כבעל ג'ימני רכשתי 2 מוטות/גגון רוחב שהתאימו לדרישות שלי כמו כפפה ליד :)
אני רוב הזמן לא זקוק לגגון וכך, המוטות מהווים עבורי פשרה מצויינת.
קל להתקין ולפרק אותם, הם לא תופסים נפח אחסון בבית, וגם חסכתי לי כך
גגון עריסה מסיבי שמגדיל את התנגדות האוויר, מעלה את צריכת הדלק ולא נוח לאחסון.
בקיצור מבחינתי, פתרון זול וטוב.*

אספנות
01-08-10, 06:53
ישבתי תכננתי מאלומיניום עלות חומר כ 300 שקל בדוק, משקל סופי כ 25 ק"ג !!!קצת כבד!!לפני בניה ללא מיכל מים יש לגגון הזה שני צלונים שנפתחים האחת מאחור והאחת מהצד השמאלי

עדיין לא בניתי את זה ,כי אני מחפש פתרון קל יותר ב300 שקל(יש לי סרגלים ואני רוצה עריסה)

-->