PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בין הונדה "פורטרקס", פולאריס 400 או סקרמבלר

שלמה1
19-08-04, 13:07
שלום לכל הפורום , לאחר שהחלטתי להשאיר את המתלים בסופה כפי שהם , החלטתי שאני חייב לספק ייצר חזק וישן , טרקטורון בעבר הייתה רוכב המון , זה פשוט הנאה לא נורמלי .אני מעוניין לרכוש טרקטורן עד ה 11 אלף ש"ח , אני מאוד מתלבט בין הונדה "פורטרקס" לבין פולאריס 400 או סקרמבלר , מה דעתכם? ידע לטפל בכלי תודה לאל יש את בעלה של אשתי שמומחה בעיניין וישמח לעזור לי , ככה שמהבחינה הזו אני מסודר , אז מה דעתכם הכללית על כל אחד ומהי המלצתכם?
תודה רבה שלמה

(הכותרת שונתה ע"י המערכת. אנא הקפידו על כותרות אינפורמטיביות)

asafk
20-08-04, 01:29
אני, אישית, אוהב יותר את ההונדה. יותר רובוסטי לטעמי (פחות צעצוע).
לא יודע להסביר למה. זה עניין של תחושה.

אסף.

חנן א.
20-08-04, 11:02
אני אציין שאין לי נסיון רציני עם הטרק' של הונדה.
יש לי פולריס כבר שנה בשלבים סופיים של שיקום, וההתרשמות שלי היא שאם אתה מוכן לשלם באמינות מופחתת מאוד ובהוצאות תחזוקה יקרות יותר, על הנאה גדולה מכוח ונוחות, לך על הפולריס. אם הפאן, קלות התפעול, ונוחות הנסיעה פחות מעניינים אותך, ויותר מעניינת האמינות, לך על ההונדה.

שלמה1
20-08-04, 16:24
תודה רבה על התגובות...חנן ידידי -כשאתה אומר אמינות לא כל כך טובה למה אתה מתכוון?
אחרי כל טיול אני אגלה תקלות?
שמעתי שיש בעיה עם השילוב החשמלי של ה4X4 , האם זה נכון?
בנוסף לכך מצאו בשבילו הונדה "פורמן" 400 מעט יותר גדול מהפורטרקס ועם מנוע 400 מה דעתכם עליו?
אשמח לעוד דעות שלמה

קיד
20-08-04, 17:50
תודה לאל יש את בעלה של אשתי שמומחה בעיניין וישמח לעזור לי
אהה??? מי זה יוצא??? זה אתה בעצמך??
הייתי קונה טרק' של "ארקטיק-קאט" מנועי סוזוקי הישנים והטובים עם שילדה חדשה מצויינת.
קיד.

yoavshefer
21-08-04, 00:51
מבחינת פאן הפולריס מעולה, חזק מאד ונוח לתפעול. אני אישית ממליץ על 2X4, יותר זריז והרבה יותר כייפי לנהיגה. אם אתה לא קונה טרק' לעבודה, אני לא רואה סיבה ל4X4. בעיניין אמינות, יש שרשרת וגג''ש ויש להם בלאי כמו לכל כלי שמתשתמש בצורת הנעה כזאת. מנוע 2פעימות פחות אמין מ4פעימות, אבל נותן הרבה יותר. בקיצור תטפל נכון בכלי והוא יעשה מעט צרות. תקרע אותו ,תזניח טיפולים, הוא יעשה הרבה צרות{כמו רוב הכלים}.

sharonbh
26-10-04, 10:32
רבותיי,
כולנו בעצם אנשים בוגרים בעלי רישיונות נהיגה שנים רבות ומחלת "ההגה" שליותה אותנו מגיל 14 חלפה עברה לה.
אז מה בעצם אנו רוצים מטרקטורון ?
לראות נופים ? להנות מחווית נהיגה ייחודית ?
כמובן ששתי השאלות נכונות אך כל אחד מאיתנו מחלק את המשקל שלהן בצורה שונה.
לפחות לגביי הייתי אומר שהמשקל הוא "פיפטי פיפטי" יענתו "50 50" (באחוזים).
אז כמובן שכל טרקטורון יביא אותי למחוז חפצי כדי לצפות בנופים אותם אני אוהב, אבל מה עם הנאת הנהיגה ? איפה היא ?
היום אני נוסע בפולריס 400 ספורט ונהנה עד הגג.
נכון האמינות לא משהו (ובטח לכלי בן 10 שנים) אבל כיף לי ואני מוכן לשלם על כך.
מבחינתי זה להיות או לא להיות, כי אם אסע בכלי שלא מהנה לנהיגה אהנה רק "חצי" ואז כנראה שאוותר על ההובי הזה בכלל.
צריך להבין שמרביתנו מטיילים עם הטרקטורון מקסימום פעמיים בחודש, אז כמה לא אמין זה כבר יכול להיות ???
אפילו צריכת הדלק "הרעבתנית" של מנועי הפולריס 400 עלתה מתישהו, זה כבר ממש הצחיק אותי.

והנה סיפור קצר,
בזמנו כשחיפשתי טרקטורון מצאתי מגנום 425 (4 פעימות) שמור להפליא שבקושי נסע. בקיצור טרקטורון חדש. נסעתי לדרום הארץ במחשבה שהטרקטורון כבר שלי, אין סיכוי שלא אקנה אותו.
הגעתי ראיתי והתלהבתי (כי באמת היה חדש). לקחתי סיבוב.
עמדתי בישורת וסחטתי את המצערת עד סופה.
התגובה הייתה כ"כ מבישה שחזרתי לבעל הטרקטורון, לחצנו ידיים, איחלתי לו כל-טוב ובהצלחה וחזרתי לביתי עם הנגרר הריק...
כל הסיפורים על אמינות מנוע ה-425 לא עזרו.
כמו שכתבתי קודם, אם אין הנאה אין כלום !

בקיצור, חשוב על שתי השאלות ששאלתי ומהו המשקל האישי שלך.
כך תדע אם אתה יכול לוותר על ה-400 שתי פעימות של פולריס.

sidewinder
26-10-04, 16:16
קודם כל שלום לכולם

לי היה פולריס 400 ספורט כמעט 4 שנים וחוץ ציר קדמי אחד שנשבר אחרי
קפיצה של מטר גובה
לא אני חוזר לא היו לי בעיות איתו
נכון צריך לטפל בכלי בצורה נכונה ,גירוזים,שמן 2 פעימות איכותי
ודבר נוסף רצוי לדאוג שהשרשרת לא תהיה רפויה מידי זה גומר את הצירים של המתלה האחורי
מבחינתי רק פולריס או טרטורונים של ימהה (רפטור)
או בנג'י (גם 2 פעימות)

-->