PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרן אחורי לבלייזר 85

Bernard
13-03-10, 22:11
שלום לכולם.

לחבר "הלך" הסרן האחורי של בלייזר דיזל מודל 1985.

היכן ניתן להשיג סרן שכזה (משומש/מפירוק, כמובן)?

ובכלל, מה יחס העברה בדפרנציאל?
הבנתי שהוא שונה מזה של בלייזר בנזין, בשל המנוע ה"עצל" שלו.

ואם כבר מדברים על זה, האם זה אותו סרן כמו בבנזין ורק יחסי העברה שונים - כך שאפשר להשיג סרן בנזין בזול ולהחליף את הקורונה והפיניון ליחס המתאים או שהסרן שונה לגמרי.

תודה,
ברנרד.

yarinzim
14-03-10, 16:49
לפני שעונים לך על כל השאלות אתה יכול לפרט מה זה "הלך הסרן"?
סרן זה לא בלטה, יש בו מספר מכלולים. פרט לנו את הבעיה וכך נוכל לכוון אותך טוב יותר.

Bernard
14-03-10, 20:38
לפני שעונים לך על כל השאלות אתה יכול לפרט מה זה "הלך הסרן"?
סרן זה לא בלטה, יש בו מספר מכלולים. פרט לנו את הבעיה וכך נוכל לכוון אותך טוב יותר.

תאמין לי, אם היה לי יותר מידע הייתי רושם.

ממה שנאמר לי, בזמן התחלת הנסיעה נשמע רעש גריסה מכיוון הסרן האחורי, מיד אח"כ דפיקה חזקה והוא הפסיק להניע.
לבחור אין אפשרות מעשית לפרק את הסרן רק לשם הבדיקה וזו הסיבה ששאלתי לגבי סרן שלם - להחליף וליסוע.
זו גם הסיבה ששאלתי לגבי הדמיון/שוני לסרן בלייזר בנזין - להחליף את הקורונה+הפיניון, להרכיב וליסוע.
הרעיון הוא להחליף את הסרן הדפוק בסרן אחר (אח"כ אפשר לבדוק מה קרה בדיוק).

דרור ברלי
14-03-10, 21:07
הוא יודע מה יחס ההעברה בסרן שלו?
הרי אי אפשר לקנות סתם "סרן לבלייזר" כי יש כמה דגמים. צריך לוודא שיחס ההעברה תואם לזה שבקדמי התקין שלו. ואם כבר להכניס לסרן "חדש" את הקורונה פיניון מהסרן הדפוק, בכל מקרה צריך לפתוח אותו... ואם דווקא השיניים בקורונה ו/או הפיניון נדפקו?.....
בקיצור - אלא אם נופל לידיים סרן זהה לחלוטין (כולל יחס העברה זהה) ותקין לחלוטין במחיר מפתה, למה לא לפתוח את הקיים ולתקן אותו?

zahi madhala
14-03-10, 21:26
דבר עם אודי מזרחי יש לו בלייזר דיזל לפירוק
טל 089410839

Bernard
14-03-10, 21:35
תודה.

Bernard
14-03-10, 22:07
הוא יודע מה יחס ההעברה בסרן שלו?
הרי אי אפשר לקנות סתם "סרן לבלייזר" כי יש כמה דגמים. צריך לוודא שיחס ההעברה תואם לזה שבקדמי התקין שלו. ואם כבר להכניס לסרן "חדש" את הקורונה פיניון מהסרן הדפוק, בכל מקרה צריך לפתוח אותו... ואם דווקא השיניים בקורונה ו/או הפיניון נדפקו?.....
בקיצור - אלא אם נופל לידיים סרן זהה לחלוטין (כולל יחס העברה זהה) ותקין לחלוטין במחיר מפתה, למה לא לפתוח את הקיים ולתקן אותו?

ניסתי לכתוב בתוך הציטוט אבל משום מה האופציה לבחור את צבע הגופן לא עובדת אצלי.

בכל אופן.
הוא לא יודע את יחסי העברה ולא נראה לי שיוכל להרים את חלק הקדמי לסובב ולספור (ולעשות זאת כמו שצריך).
חשבתי שיש יחסי העברה לבנזין ולדיזל וזהו - הסרנים מקוריים של הדיזל, היינו הבחור לא שינה כלום מאז נקנה במכרז לפני כך וכך עידנים.
ברור לי שכדאי לדעת מה בדיוק נשבר שם ולטפל נקודתית. אני לא יודע מה השיקולים שלו להכניס את הרכב למוסך לבדיקה או לא (ואני גם לא נכנס לזה...).
אני אגיד לו שידבר מחר עם אודי מזרחי ויילבן איתו את הדברים

תודה,
ברנרד.

yarinzim
15-03-10, 07:19
תשמע אני בכל אופן למרות הדברים שאמרת הייתי פותח את המכסה של הסרן. הצצה מהירה תגלה מהר מאד את הבעיה. אם בכל זאת אתה רוצה ללכת על החלפת סרן קומפלט סע לאזור. כנס לדוד כהן חלקי חילוף.
יש לו שם סרנים כמו שאתה מחפש אבל קניית סרן אצלו לא תהיה פרקטית כיוון שהם נמצאים על מדפים, קשה לו להגיד לך בדיוק מה אתה מחפש וקצת קשה לבדוק את מצבם כמו שהיית בודק סרן בודד באיזו סדנה, בכל אופן זו אלטרנטיבה בשבילך במקרה שלא תסתדר.

מוני_הכוכב
21-03-10, 00:58
אם אלו סטליטים, י שלי שני זוגות מסרן GM10 1988 בלייזר

morenox4
22-03-10, 20:54
אם אלו סטליטים, י שלי שני זוגות מסרן GM10 1988 בלייזר

פניתה לפורום , תקבל את כל השרות
ספור ברגים על הפחית 'מיכסה ׁ ויש לך את הסרן 10 ,12 ,14 GM וכמו שנאמר , פתח הפחית
, מיכסה , על הקורונה כתוב כמה שינים לה ולפיניון התואם לה
לדוגמה 41/12 ,יש לא מעט
או ליספור את השיניים
סביר מאוד שזה הפיניון כזה סט תשיג ב50 עד 200 $

Bernard
22-03-10, 22:29
תודה לכולם.

הרכב הוכנס אחר כבוד למוסך - מה שהיה צריך להעשות כבר בהתחלה...

שוב, תודה.

-->