PDA

צפייה בגרסה מלאה : מרכז חירום לילדים בסיכון זקוק לבעלי גיפים מתנדבים!{לטיול בחופשת הפסח}

RGUFVI
15-03-10, 23:43
שלום,

קוראים לי רעות ואני מדריכה במרכז חירום לילדים.

מרכז החירום משמש מקלט לילדים בסיכון שהוצאו מהבית ע"י צו משפט מעכשיו לעכשיו עקב הזנחה, אלימות פיזית ,מינית, או נפשית שהופנו בעיקר מצד הוריהם.
במרכז שלנו ישנם 15 ילדים בגילאי 5-14,
הילדים שוהים במרכז מספר חודשים במהלכם אנו מנסים לשקם את מצבם הנפשי ולהעניק להם חוויה של שמירה, הגנה והמון חום ואהבה לאחר הטראומה אותה עברו.

המרכז מתפקד 24 שעות ביממה, שבתות וחגים, וגם בחופשת הפסח..
מה שמצריך אותנו לארגן ולמלא את הימים הללו בפעילויות העשרה וכיף לילדים וכמובן דורש מאיתנו הוצאות רבות שלא תמיד ביכולתנו לעמוד בהם..

באחד מהימים אנו רוצים לארגן לילדים טיול גיפים, נשמח אם יוכלו לבוא לעזרתנו 3-4 בעלי גיפים שיוכלו לקחת חלק בטיול ובשמחה הגדולה שתגרם לילדים בעקבות כך!

הטיול כנראה יהיה או באיזור פרדס חנה או באיזור כרם מהר"ל{עדין לא התגבש סופית- נשמח להמלצות..} בתאריך 25,3.
נשמח לכל עזרה אפשרית.
רעות[email protected] 0509937793

נדב42
16-03-10, 00:51
הי,

אני תמיד שמח לבוא לטיולים כאלו, אבל חייב להיות בר"ג עד השעה 16:00 בלי אופצה לאחר אפילו דקה. אם זה מסתדר עם הלו"ז שלכם, אני בפנים.

נדב.

נדב42
20-03-10, 00:30
לאחר התכתבות פרטית והתייעצות משפחתית - אנחנו בפנים.
ויטארה ארוכה עם ספסל אחורי פנוי (2-3 מקומות), קשר קבוע ברכב + 2 ניידים.

חברים, לרובינו אמנם זה יום עבודה, אבל אם מישהו בחופש עם הילודה הפרטית ויכול להצטרף (עם מקומות פנויים כמובן), זו ההזדמנות לתת מספר רגעי חסד לילדים אלו, שהעולם (ובעיקר הוריהם כנראה) לא בדיוק הקל עימם. אני גם חושב שזהו מסר חינוכי חשוב לילדים הפרטיים שלנו - לסייע ולהעניק לאחרים קצת אושר.

להתראות בשטח,

נדב.

-->