PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצדה, נבוקו אינעל אבוקו.

אייל
15-03-10, 23:22
עובדה מצערת: זוגתי שתחיה החליטה שאנחנו צריכים ללכת לראות את אופרת נבוקו במצדה בתחילת יוני (אני מנסה להתחמק, כנראה אגיע על תקן נהג ממתין).
כמה שאלות:
1. באיזה צד של מצדה ההופעות הללו מתקיימות?
2. שווה לקחת מלון בערד (אנחנו 6 אנשים כך שצימר זוגי לא בא בחשבון)? איזה (במחיר סביר)?
3. אם זה נמצא בצד שני, האם יש בתי מלון זולים וסבירים באזור ים המלח (באכסניה של אנ"א נראה שהכל מלא). האם ישנן אכסניות נוספות?

אם יש עוד אנשים שנגררים לשם אולי נשב לקפה בחניון ונדון על צעקות באיטלקית (אולי אשמור על הטראנו של דיוויד ברוזה).

asafk
15-03-10, 23:38
בצד של ערד.
יש אתר קמפינג מצויין ומטופח בצד הזה של מצדה, ממש צמוד לשער של הסוללה.

אסף.

נדב42
15-03-10, 23:42
1. באיזה צד של מצדה ההופעות הללו מתקיימות?

בד"כ מהצד של הכביש שיורד מערד לסוללה

נדב.

גיא
16-03-10, 10:23
בצד של ערד.
יש אתר קמפינג מצויין ומטופח בצד הזה של מצדה, ממש צמוד לשער של הסוללה.

אסף.

+1
ממליץ ... ( למה אי אפשר לכתוב הודעה פחות מ 3 אותיות ? )

אייל
16-03-10, 13:14
דבר ראשוון אם אני לא רוצה להיות מנושל באופן טוטאלי מהירושה אז אני לא אלין את חמותי באוהל...זה לא ייגמר טוב.
דבר שני, לישון באוהל ליד איטלקים שצועקים לא נראה לי...
אם אני מבין נכון אז ההופעה היא בצד הסוללה. עדיף לחפש משהו בערד?

גיא
16-03-10, 14:18
לא יודע לפי מה או מי וכדאי לצלצל לשאול

אבל יש / היו כשהייתי אוהלים בדואיים גדולים + מקום לאוהלים פרטיים + חדרים כל כמה מיטות קומותיים ...

שווה להרים טלפון.

whisky
16-03-10, 18:50
תבדוק מה המצב בדרגות יש להם אירוח בכל מיני רמות, אתה יכול לבדוק צימר לחמתך, אוהל לך, ובידה לאישתך :p, סתם הבנת את הרעיון.

whisky

מידבר
16-03-10, 19:07
"כפר הנוקדים"-נראה לי מתאים. ממוקם סמוך לכביש בין ערד למצדה.
ראה פרטים ויצירת קשר בגוגל.
תהנו.

יובל48
16-03-10, 20:17
"כפר הנוקדים"-נראה לי מתאים. ממוקם סמוך לכביש בין ערד למצדה.
ראה פרטים ויצירת קשר בגוגל.
תהנו.

+1
מומלץ,קרוב למקום ההופעה,יש גם חדרי אירוח ממוזגים בנוסף למאהל.

דרור הראל
16-03-10, 22:27
תגיד אייל,מה נסגר אתך?אתה בטוח שאתה לא הומו?

אתה נוסע לראות אופרה ,עם חמתך? תחזור בבקשה כדי שאני אבין עוד פעם :אתה נוסע בניגוד לרצונך לראות אופרה ועוד באיטלקית,במצדה(חבוב קר בלילה תשכח מלהירדם,עוד כשהיא צועקת באיטלקית) ועם חמותך ואתה גם אחראי לסידורי שינה,אני כבר לא אתפלא אם גם שילמתה על הכרטיסים.
אני מזמין אותך אליי לקורס-"חנך את החמות בשלושה שיעורים" ,אני בטוח שכרטיס טיסה אליי זול יותר מכרטיס לאופרה.

תגיד לי,איבדתה משהו באופרה?

דרור הראל

דרור ברלי
16-03-10, 22:31
מה רע בקצת קולטורה, מה?...

וברצינות - אם אתם מתכוונים לישון בכפר הנוקדים ומגיעים ברכב 4X4 תתעקשו שירשו לכם להכניס את הרכב פנימה.
לא להפקיר אותו בחוץ.

gasgas
16-03-10, 22:33
ההופעה מתקיימת בצד של ים המלח ולא בערד כפי שנכתב.

אייל
16-03-10, 22:54
לא כפר ולא נוקדים, לא יוקדים ולא שוקדים! אם זה לא צימר או מלון הם לא יסכימו ואם מישהו פספס - הם משלמים!

דרור (הראל), אני לא הולך לראות אותם צועקים באיטלקית אני רק הנהג. אני הולך להרביץ שינה בבית המלון, לראות טלוויזיה (אין לי כבלים בבית כך שטלוויזיה עם יותר מערוץ 2 זה כבר לוקסוס עבורי) ולקרא ספר.

אני מחפש מלון/צימר איכותי/אכסניה טובה - אין לי כוונה להביא את כולם לאוהל/מאהל בדואי/חמם טורקי או כל דבר אחר שלא יהיה מיטה אמיתית - כל מה שיגרום להם סבל יגרום לי סבל כפול ומכופל. ושוב למי שלא הבין - אני לא משלם ואני רוצה שקט! שקט!!!

תודה רבה...

גיא
17-03-10, 00:15
אח שלו ... לנוקדים יש צימרים משובחים !

תרים להם טלפון.

מה שכן, דרור (ב) צודק. זהירות על האוטו !!

מצד שני, אם זה בצד של ים המלח. אתה צריך לבדוק באזור המלונות או זוהר או נאות הכיכר או משהו ..

יקיר גרין
17-03-10, 11:23
לא כפר ולא נוקדים, לא יוקדים ולא שוקדים! אם זה לא צימר או מלון הם לא יסכימו ואם מישהו פספס - הם משלמים!

לא הבנתי מה הבעיה ... אתה שואל מה המלון הכי יקר בים המלח???

דרור ברלי
17-03-10, 14:04
מה שכן, דרור (ב) צודק. זהירות על האוטו !!

מצד שני, אם זה בצד של ים המלח. אתה צריך לבדוק באזור המלונות או זוהר או נאות הכיכר או משהו ..

1.אני תמיד צודק. לצערי.

2. ועוד משהו, אם בענייני זהירות וגניבות עסקינן - מתחם מלונות ים המלח הוא שטח הפקר אחד גדול. צאו בערב מהמלון לטייל ברגל (בשעות החשיכה) ותוכלו לראות את חבורות הצעירים הבדואים שמפטרלות ברכבים (בדרך כלל הונדות סיוויק וטויוטות קורולה/קארינה מהדגמים הישנים, טנדרים היילקס 2X4, סובארו ליאונה וכיו"ב רכבים שמהדגמים שחביבים עליהם) בכבישים הפנימיים שבין בתי המלון ומחפשות מציאות. רכב 4X4 מהדגמים ה"חמים" (סופות, דיפנדרים, פאג'רו, טנדרים) שחונה בחוץ, אחת דינו - להיגנב, וזה חוץ מ"סתם" פריצות לרכבים חונים. לא יודע באיזה מלון תתאכסנו, יש מלונות שיש להם חניון תת קרקעי נעול, תעמדו על זה שיאפשרו לכם לחנות שם. לא שזה מה שיעצור גנב בדואי נחוש, אבל זה יותר טוב מכלום.

3. ראה מס' 1.

השמשוני יחיעם
17-03-10, 14:11
איפה מתקיימת האופרה נבוקו וג'סי נורמן?
האופרה מתקיימת למרגלות המצדה בצד של ים המלח.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

גיא
17-03-10, 15:54
+++++++1

אני לא הייתי ישן במלון בים המלח.

צימרים בישובים יותר טוב.

גם ככה סתם מגעיל שם.

ינון
24-03-10, 10:59
תנסו את כפר הנוקדים מקום נחמד נמצא בכניסה לסוללה (מצדה צד מערב) הגעה דרך ערד.
מקום יפה ושקט .

אוקטבה
24-03-10, 22:41
איפה מתקיימת האופרה נבוקו וג'סי נורמן?
האופרה מתקיימת למרגלות המצדה בצד של ים המלח.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!

אם זה המצב אז אני ממליץ על עין גדי (מלון/אירוח כפרי) מקום עם אןפי שונה מהמקובל במלונות ים המלח

צחי

גיא
25-03-10, 00:35
התארחתי שם בעבר, בהחלט שווה !
גם יש בריכה שווה לגמרי.

רק לא להשאיר את הכלב בחוץ בלילה, הנמרים טורפים אותם שם ! אני לא צוחק.

-->