PDA

צפייה בגרסה מלאה : מאוורר לאינטרקולר ב- Q

galwietzman
16-03-10, 18:30
ערב טוב,
בשנה שעברה התחלתי להרגיש כי הרכב (פאג'רו 99 דיזל ארוך),אינו סוחב כתמיד.
הלכתי למוסך ושם טענו כי המאורר של האינטרקולר תקול והכנפיים הותכו ואף הוציאו אותו והראו לי. בעבור מאורר שמגיע עם המנוע (חליפי) דרשו במוסך מעל ל- 2000 ש"ח אך הצלחתי למצוא משומש במחיר של 600 ש"ח.הרכבתי אותו והרכב כמו "פנתר".
הבעיה היא שהתחלתי להרגיש לפני כשבועיים עוד הפעם כי הרכב לא סוחב,בדקתי ומצאתי כי המאורר תקוע ואינו מתפקד.למצוא חליפי נוסף נניח שאמצא (קצת בעייתי אבל נסתדר).
השאלה היא האם מישהו מכיר את הבעיה ויכול לחשוב ממה היא נובעת?
זה הרי לא הגיוני שתוך שנה יתקלקל אותו החלק,בהנחה כי הוא היה תקין וזה לא סתם מזל רע...

דניאל איש ההר
17-03-10, 18:13
ערב טוב,
בשנה שעברה התחלתי להרגיש כי הרכב (פאג'רו 99 דיזל ארוך),אינו סוחב כתמיד.
הלכתי למוסך ושם טענו כי המאורר של האינטרקולר תקול והכנפיים הותכו ואף הוציאו אותו והראו לי. בעבור מאורר שמגיע עם המנוע (חליפי) דרשו במוסך מעל ל- 2000 ש"ח אך הצלחתי למצוא משומש במחיר של 600 ש"ח.הרכבתי אותו והרכב כמו "פנתר".
הבעיה היא שהתחלתי להרגיש לפני כשבועיים עוד הפעם כי הרכב לא סוחב,בדקתי ומצאתי כי המאורר תקוע ואינו מתפקד.למצוא חליפי נוסף נניח שאמצא (קצת בעייתי אבל נסתדר).
השאלה היא האם מישהו מכיר את הבעיה ויכול לחשוב ממה היא נובעת?
זה הרי לא הגיוני שתוך שנה יתקלקל אותו החלק,בהנחה כי הוא היה תקין וזה לא סתם מזל רע...

אתה קצת תמים... חלק משומש שהחזיק שנה שלמה ועוד חשמלי -תגיד תודה..

ולענין ,אני חושב שזה אותו מאורר שמורכב על מגנום- קנה חדש-נסה אצל גל אור תל אביב.

אם לא -יש אצל הבן דוד-אם אתה מוכן לנסוע לטירה..

-->