PDA

צפייה בגרסה מלאה : זקוק להסבר לגבי ברזנט חורף/קיץ/ביקיני לסמוראי פתוח

Hauzer
16-03-10, 19:53
הי,
אני בן 22, מתקרב ליום השחרור שלי מצה"ל (שירות קבע...) ואני בשלבים של חיפוש ג'יפ שהוא חלום שלי מגיל 15 בערך.

אחרי הרבה התלבטויות צמצמתי לפרונטרה או סמוראי והחלטתי לרכוש סמוראי בציר 94-98 (שני הדגמים האחרונים).

יש שיגידו שאני משוגע, אבל אני חושב ללכת על הדגם הפתוח.
ראיתי כאן המון המון המון שרשורים בנושא (עברתי כמעט על כל הפורום) וגם על המדריך לבדיקת סמוראי...אבל לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין ברזנט חורף לברזנט קיץ לברזנט ביקיני?

כמו כן, במדריך של כיצד לבדוק סמוראי, אין התייחסות לבדיקת מצב הברזנט (שהבנתי שזה סיפור של כ1300 שקל לתפירת חדש...)?

אשמח אם תוכלו לשפוך אור בנושא,

בתודה.

assaf234
16-03-10, 20:12
שלום רב, :)

תחפש ברכבי שטח למכירה את הסמוראי שלי פתוח 1300 88'
יש שם לא מעט תמונות שלו.
בתמונות שהוא סגור הוא "לובש" ברזנט חורף
בתמונות שהוא פתוח הוא "לובש" בקיני

לגבי ברזנט קיץ נראה לי שאין הרבה הבדל בינו לבין הבקיני אם בכלל

בכל מקרה אתה יכול להכנס לאי-ביי ולכתוב:

suzuki samurai soft top

ותמצא שם כל מיני סוגים

בהצלחה ואם אתה רוצה עוד עזרה בקשר לסמוראי אתה תמיד מוזמן לכתוב לי הודעה פרטית
אסף.

שגיא S
16-03-10, 20:12
ביקיני=ברזנט קיץ = חתיכת בד מתוחה מברזנט, שנמצאת רק מעל הראשים של הנהג והנוסע שלידו..

ברזנט חורף = מלא = מכסה את כל האוטו. . .

חיפשתי בשבילך תמונות אבל יש לי בעיה להעלות עכשיו..
תסתכל ביד 2 ותראה 2 סוגים של גגות...כאלה שמכסים גם את המאחור = חורף, אלה שרק חצי אוטו=קיץ.

itay
16-03-10, 20:16
שים לב שבשנתונים האלו, חלק מהסמוראים הפתוחים שהגיעו לארץ, הגיעו ללא אפשרות להורדת השמשה הקדמית, אם זה מעניין אותך.

ברזנט חורף : סוגר את כל הרכב. באיזור ה1500 ~ לשימשונית, כפול ויותר מברזנט.
ברזנט קיץ : רק גג מעל ראשי הנוסעים (קדימה ואחורה). אוהד&ערן תפרו כזה בקיץ שעבר ב 300~.
ברזנט ביקיני : רק גג מעל הנהג והנסע לידו. אמור לעלות קצת פחות מ 300, יש אנשים שמוכרים את שלהם...

איתי.

Hauzer
16-03-10, 21:26
השכלתי. תודה רבה לכולם!
נפגש, אני מקווה, בעוד כחודשיים בשטח :-)

ilan.sch
16-03-10, 23:15
מה רע בסמוראי פתוח
לפי דעתי הוא אמור להיות רק פתוח

לא בא לרדת על כל אלה שיש להם סגור
אבל זה נראה לי כמו קופסת טונה
אם אתה דואג לגבי גניבות וכו של דברים כמו רדיו וחפצים אז מוצאים פתרונות להכל

Hauzer
17-03-10, 21:03
אם אתה דואג לגבי גניבות וכו של דברים כמו רדיו וחפצים אז מוצאים פתרונות להכל

תוכל לשתף אותי בפתרונות, בבקשה?

GodsFather
18-03-10, 04:53
אילן, אתה מוזמן לנסות את קופסת הטונה שלי ותגיד לי אם אתה עדיין מרגיש ככה.

לגבי האפשרויות למניעת גניבה - פשוט לא מתקינים מערכת :)

ilan.sch
18-03-10, 11:56
חח סתם צוחק כמובן :) - לגבי הטונה

דרכים למניעת גניבות ?
אני העברתי רדיודיסק לבגז' הארכתי חשמל אפשר להעביר לשמה מגבר וכו. הכל כמובן תלוי בצרכים שלך, שהרדיודיסק שמה אי אפשר להחליף תחנות או להעביר בין אוקס לרדיו לדיסק..
לגבי רמקולים אתה שם זוג מקדימה איפה שהרגליים ומאחורה אתה יכול למצוא אילתורים לשים אותם ולהחביא, לשים עליהם כיסויים של רדיו ישן על הרמקולים (אם הם יקרים)

אם אתה רוצה אפשרות לשים ארנק/משקפיים וכו' במקום מאובטח אתה יכול לאלתר איזה תיבה עם מנעול ולקבע אותה במקום מסויים ברכב, או למצוא לך את הפינה בתוך הדש-בורד, מי שיחפש לעומק בטוח יימצא את זה אבל עדיין זה יעכב אותו..
נ.ב הפתרון של הרדיו לא כלכך נוח. הייתי שנה בלי רדיו ועכשיו קניתי את הרדיו הזול מאייס והעברתי אותו לבגז' וחיברתי כבל אוקס קדימה שאני יכול לשים אייפוד, הבעייה היחידה שהרדיו תמיד ממשיך לפעול אז חיברתי אליו מתג, הבעייה שנוצרת לי בגלל שזה רדיו זול ודפוק אז ברגע שאני מנתק את החשמל עם המתג ואחרכך מחזיר הוא לא זוכר שום הגדרה ואין כיול ערוצים/לא מודע לזה שצריך להתחיל לנגן מהאוקס.. אולי הייתי צריך להשקיע ברדיו עם שלט כי אני לא יודע אם רדיו רגיל אחרי שתנתק אותו מהחשמל אז הוא יישמור את התחנה האחרונה שהאזנת לה או ייזכור שהוא היה על אוקס.
זה שאלה לבחור שמעליי, שבטח יידע אם רדיודיסקים שמנתקים אותם מהחשמל, יישמרו את ההגדרות או יאבדו הכל ?

-->