PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לטיולון קצר

sinai77
19-03-10, 14:48
בנוגע לטיולים ארוכים של לילה שניים או יותר אין לי בעיה למצוא מסלולים, אבל לפעמים סתם בא לי להינות כמה שעות בשישי או שבת, ואני גר באזור המרכז.

אם למישהו יש המלצות של מקומות באזור המרכז: דיונות, בוץ, מסלולי חול, הכל יתקבל בברכה.

תודה מראש :D

ishc
20-03-10, 06:13
בנוגע לטיולים ארוכים של לילה שניים או יותר אין לי בעיה למצוא מסלולים, אבל לפעמים סתם בא לי להינות כמה שעות בשישי או שבת, ואני גר באזור המרכז.

אם למישהו יש המלצות של מקומות באזור המרכז: דיונות, בוץ, מסלולי חול, הכל יתקבל בברכה.

תודה מראש :D

איזור הירקון, איזור ירושליים ובית שמש, איזור הר חורשן, נחל שילו, יער בן שמן, אלוהים בטח יש עוד מלא פשוט אלא קפצו לי לראש ראשונים

אלדר
20-03-10, 16:54
דיונות אתה יכול למצוא מראשון לציון (מאזור הסופרלנד) ועד אשדוד

matokik
21-03-10, 01:37
+1 לדיונות של ראשון לציון מול הסופרלנד.
יש שם עשרות רבות (לא מגזים, ספרתי) של טרקטורונים וויטרות וג'ימניים ומה לא???????
פעם, מזמן מזמן (בקייץ שעבר) חנכתי את הג'ימני הנוכחי שלי בדיונות האלה, פשוט כייף אמיתי......

sinai77
22-03-10, 00:11
תודה על ההמלצות

באיזה איזורים של הירקון דרך אגב?

UNIX
22-03-10, 00:14
כל שישי ב"בור" חוף תל ברוך עשרות ג'יפים
וקצת אתגרים

six 4 life
22-03-10, 00:26
מעבר למה שאמרו לך, דיונות קל"ב יש לך מאחורי תחנת דלק הסיירים על גהה, בין ראשון לחולון. רובן קשות מאוד לרכב סטנדרטי אבל עדין נחמד להסתובב שם ולנסות.
מעבר לזה, מראשל"צ עד זיקים יש לך דיונות, תלוי כמה דלק אתה רוצה לבזבז באותו יום ומה אתה מחפש...:cool:
בוץ- ירקון, כניסה מאיזור רמת החייל או צומת ירקונים.

ishc
22-03-10, 17:34
תודה על ההמלצות

באיזה איזורים של הירקון דרך אגב?
לירקון אפשר להיכנס מרמת גן ליד קניון איילון, ירקונים ליד המפגש של יגאל, נווה ירק ממש בכניסה למושב, פתח תקווה מאיזור סגולה או כפר הבפטיסטים, ראש העין מאיזור השכונות הישנות והמחצבות. בטח יש עוד ים כניסות שאני לא מכיר. אם אתה מאיזור כפר סבא, יש את השטח מאחורי רמת הכובש, נכנסים דרך כביש הגישה לבסיס מג"ב על מחלף אייל.

אלדר
22-03-10, 22:07
לירקון אפשר להיכנס מרמת גן ליד קניון איילון, ירקונים ליד המפגש של יגאל, נווה ירק ממש בכניסה למושב, פתח תקווה מאיזור סגולה או כפר הבפטיסטים, ראש העין מאיזור השכונות הישנות והמחצבות. בטח יש עוד ים כניסות שאני לא מכיר. אם אתה מאיזור כפר סבא, יש את השטח מאחורי רמת הכובש, נכנסים דרך כביש הגישה לבסיס מג"ב על מחלף אייל.

יש כניסה ממגרשי הטניס ברמת השרון/מחלף הכפר הירוק.

-->