PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חולות באיזור באר שבע

matokik
21-03-10, 01:45
ראשית אציין שאני מבאר שבע, שבה יש אדמת לס קשה ומציקה.
שנית בקשתי ועצתכם:
איפה יש חולות באיזור באר שבע? אני רוצה חולות כאלה כמו של ים, כמו שיש באיזור אשקלון/אשדוד והסביבה.
בקשה מוגזמת לאיזור הדרום? או שקיים ואני לא מוצא אותם?
התחלתי לאהוב דיונות, חולות של ים. עליות ודיונות, קפיצות וסיבובים, זה הפאן שלי לסביבה הקרובה, קיים? יכולים להמליץ? ואם לא קיים, מה בכ"ז הכי קרוב?
משהו שקצת יותר קרוב לבאר שבע מאשר אשקלון וחולותיה

assaf234
21-03-10, 07:56
לדעתי אין הרבה ברירה, תפוס את האוטו וסע דוך מערבה לכיוון יד מרדכי בצומת יד מרדכי פנה שמאלה ותמצא מתי לפנות ימינה תגיע לחולות ים, זה הכי קרוב שאני מכיר מבאר-שבע

שרון בן ארי
21-03-10, 08:16
כ 3 ק"מ מצפון לצומת הנגב תמצא את נחל סכר (ומדרום לו נחל הד), רד מהכביש מערבה שם תמצא שטח דיונות מרהיב.
בקשה אחת - אנא אל תפתח קוליסים חדשים בדיונות.

נמרוד
21-03-10, 08:18
סע דרומה מבאר שבע, ותפתח את העיניים ימינה... לא חסר חול :D וברצינות - פנה ימינה לתוך אזור התעשייה רמת חובב. חצה את המפעלים, עד קצה אזור התעשייה, שם התלבש שמאלה על ציר עפר טוב הידוע כ"ציר הנפט" - סע איתו מספר קילומטרים עד לנחל סכר - לא תפספס את גשר הרכבת ההרוס. מעבר לנחל - חול וחול, תן בגז.

ישי.פ
21-03-10, 08:29
אתה מבאר שבע ואתה לא מוצא חול:p:p:p
תסתכל מסביב!!
למה חול מה העניין? מדובר על סמוראי? גימיני?

יונתןמצפה
21-03-10, 08:54
סע לכיוון מצפה, כשהתחנת דלק של פז מימינך תשבור שמאלה לחולות. אחרי 100 מטר תיפול לבור גדול בעומק של כ- 10-15 מטר. זהו מגרש המשחקים של הדרום כולל של המקומיים וקרוי: "האמבטיה".
מבטיח לך שיש שם יותר משחקים ממה שאת מסוגל ליום אחד.
תהנה.
ממליץ לא לנסוע לבד כי ההיתקעות כמעט מובטחת..

matokik
21-03-10, 16:43
חח ישי אתה מצחיק.
ג'ימני משוגע (הרכב) שנהנה לשקוע, להיתקע ולחלץ את עצמו (בעזרת חברים כמובן), זה הפאן שלו.
נהג הרכב (אני) מטורף עוד יותר, פשט אוהב חולות, קרוע על חולות, אומנם אוהב שטח, מדרגות, עבירויות וכ'ו, אבל פשוט נהנה בחולות, דיונות וקפיצות לגובה.
חח לא מוצא חולות? כל היום מטאטא את הבית מרוב אבק, אבל האבק לא מספיק גבוהה בשביל הג'ימני שלי.

"סע לכיוון מצפה, כשהתחנת דלק של פז מימינך תשבור שמאלה לחולות. אחרי 100 מטר תיפול לבור גדול בעומק של כ- 10-15 מטר. זהו מגרש המשחקים של הדרום כולל של המקומיים וקרוי: "האמבטיה".
תהנה.
ממליץ לא לנסוע לבד כי ההיתקעות כמעט מובטחת.."
הלוואי והייתי נתקע, זה כל הכייף וברור שלא נוסע לבד

נמרוד רמת חובב לא מתאימה לי (תסלחו לי אם אני נשמע גזעני) כי יש שם ערבים שמציקים
"תן סיבוב" "תעשה צלחות" וגם אם אתה עם עוד עשרה ג'יפם, מה לעשות אף אחד מאיתנו לא רמבו ולא בא לשטח כדי לריב עם הבדואים שבסביבה

"כ 3 ק"מ מצפון לצומת הנגב תמצא את נחל סכר (ומדרום לו נחל הד), רד מהכביש מערבה שם תמצא שטח דיונות מרהיב.
בקשה אחת - אנא אל תפתח קוליסים חדשים בדיונות."
שרון אשמח אם תפרט לי במדוייק על איזה איזור אתה מדבר, איפה בדיוק יורדים וכ'ו וזאת משום שהייתי באיזור הזה 200 פעמים בעבר ואם אנחנו מדברים על אותו מקום, האדמה שם יותר קשה מבטון ואני התכוונתי לחול רך ולא קשה ומתפורר.
נאמר ובאתי מבאר שבע, מתוך באר שבע, הגעתי לצומת הנגב ואז מה? ימינה? שמאלה? לאן ואיפה? על מה וכמה?

תודה לכל העוזרים והמשיבים, אוהב אותכם אהבה אמיתית ומאחל לכם ולכולנו חג פסח שמח

afi1981
21-03-10, 19:25
חח ישי אתה מצחיק.
ג'ימני משוגע (הרכב) שנהנה לשקוע, להיתקע ולחלץ את עצמו (בעזרת חברים כמובן), זה הפאן שלו.
נהג הרכב (אני) מטורף עוד יותר, פשט אוהב חולות, קרוע על חולות, אומנם אוהב שטח, מדרגות, עבירויות וכ'ו, אבל פשוט נהנה בחולות, דיונות וקפיצות לגובה.
חח לא מוצא חולות? כל היום מטאטא את הבית מרוב אבק, אבל האבק לא מספיק גבוהה בשביל הג'ימני שלי.

"סע לכיוון מצפה, כשהתחנת דלק של פז מימינך תשבור שמאלה לחולות. אחרי 100 מטר תיפול לבור גדול בעומק של כ- 10-15 מטר. זהו מגרש המשחקים של הדרום כולל של המקומיים וקרוי: "האמבטיה".
תהנה.
ממליץ לא לנסוע לבד כי ההיתקעות כמעט מובטחת.."
הלוואי והייתי נתקע, זה כל הכייף וברור שלא נוסע לבד

נמרוד רמת חובב לא מתאימה לי (תסלחו לי אם אני נשמע גזעני) כי יש שם ערבים שמציקים
"תן סיבוב" "תעשה צלחות" וגם אם אתה עם עוד עשרה ג'יפם, מה לעשות אף אחד מאיתנו לא רמבו ולא בא לשטח כדי לריב עם הבדואים שבסביבה

"כ 3 ק"מ מצפון לצומת הנגב תמצא את נחל סכר (ומדרום לו נחל הד), רד מהכביש מערבה שם תמצא שטח דיונות מרהיב.
בקשה אחת - אנא אל תפתח קוליסים חדשים בדיונות."
שרון אשמח אם תפרט לי במדוייק על איזה איזור אתה מדבר, איפה בדיוק יורדים וכ'ו וזאת משום שהייתי באיזור הזה 200 פעמים בעבר ואם אנחנו מדברים על אותו מקום, האדמה שם יותר קשה מבטון ואני התכוונתי לחול רך ולא קשה ומתפורר.
נאמר ובאתי מבאר שבע, מתוך באר שבע, הגעתי לצומת הנגב ואז מה? ימינה? שמאלה? לאן ואיפה? על מה וכמה?

תודה לכל העוזרים והמשיבים, אוהב אותכם אהבה אמיתית ומאחל לכם ולכולנו חג פסח שמח

כן אחי זה נקרא רמת בקע יש שם חול דיונות והרבה
רק קח בחשבון שיש שם הרבה אבל הרבה " בני דודים" שעושים שם שטויות אל תילך לשם לבד

matokik
21-03-10, 19:43
כן אחי זה נקרא רמת בקע יש שם חול דיונות והרבה
רק קח בחשבון שיש שם הרבה אבל הרבה " בני דודים" שעושים שם שטויות אל תילך לשם לבד
אפי לאיזה מקום התכוונת רמת בקע? איפה שהבדואים? כלומר, ברמת חובב?

afi1981
22-03-10, 08:19
אפי לאיזה מקום התכוונת רמת בקע? איפה שהבדואים? כלומר, ברמת חובב?

לפני רמת חובב זה בערך 2-3 ק"מ מהיציאה הדרומית של ב"ש לכיוון דימונה ירוחם

נמרוד
22-03-10, 08:50
אני ושרון כיווננו אותך בדיוק לאותו אזור...
אני מציע לך לקנות ולפתוח מפת סימון שבילים מס' 16 "חולות ורמת הנגב", ולהתחיל לטייל, מבאר-שבע ומערבה עד גבול מצרים - רק בשבתות כמובן, בימי חול כמעט הכל שטחי אש פעילים. אתה מוקף במסלולי החולות של המדינה ברדיוס של חצי שעה נסיעה מבאר-שבע, יותר חול מאשר בשאריות חופי הים. אתה פשוט לא מתאר לך כמה.

matokik
23-03-10, 01:55
אני ושרון כיווננו אותך בדיוק לאותו אזור...
אני מציע לך לקנות ולפתוח מפת סימון שבילים מס' 16 "חולות ורמת הנגב", ולהתחיל לטייל, מבאר-שבע ומערבה עד גבול מצרים - רק בשבתות כמובן, בימי חול כמעט הכל שטחי אש פעילים. אתה מוקף במסלולי החולות של המדינה ברדיוס של חצי שעה נסיעה מבאר-שבע, יותר חול מאשר בשאריות חופי הים. אתה פשוט לא מתאר לך כמה.
קראתי נמרוד וקיבלתי הצעתך, אשקול בחיוב.
אנחנו דברים על חולות "טובעניים"? (זה טוב שהם טובעניים) כי אני על ה"חול" של הנגב לא מדבר, לא רוצה ולא התכוונתי לזה.
אני בהחלט אעשה שם סיבוב התרשמות אבל עד שאעשה, המדובר ב"חול של ים"?
אם כן, קניתי (את הרעיון) ובהחלט איישם

-->