PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכש מרוכז - צמיגי MTR 235/85/16

אלון_ק
22-08-04, 11:00
שנת ייצור 2001, חדשים לגמרי, 300 ש"ח האחד במזומן + 35 ש"ח האחד לאיזון והרכבה. רק במידה הזו, רק MTR, רק מזומן. אפשר להזמין כמה שרק רוצים, המלאי בלתי מוגבל.

נא לתאם מולי טלפונית החל מהערב 0524-380020. לא יוזמנו צמיגים עבור מי שלא יביא לי כסף מראש. את ההזמנה שלי אני אוסף בשבוע הבא, עד אז אפשר לרכז אצלי, אח"כ אני אשאיר טלפון של הבחור שתדברו איתו. קנייה מרוכזת תוריד את המחיר (כן כן, עוד פחות מזה..), אז תביאו חברים.

אל תתחייבו בהודעה ותבקשו שאני אזמין. כסף קודם. אל תבקשו ממני מידות צמיג אחרות או יצרן אחר, בנושא הזה אני אגע אחרי הרכש הראשון.

למי שלא הבין, סט MTR 32 אינץ' ב1010 ש"ח במזומן כולל הכל.

לאלו שתוהים לגבי המחיר הקודם (150-200), הוא התייחס לG171, מסתבר.

אלון.

ryanai
22-08-04, 12:06
שאלה:

מה המשמעות של צמיג חדש ששכב על המדף 3 שנים ?
ברור לי שהוא כבר מתחיל להתייבש, אבל כמה זה משמעותי ?

ואלון, יש לך דרך לברר אם הצמיגים משנת 2001 שכבו בצל או בשמש - כי בהקשר לשאלה למעלה נראה לי ש 3 שנים בשמש לצמיג זה המון !

אלון_ק
22-08-04, 12:22
צל, בהנגאר סגור.

אדי
22-08-04, 13:13
אלון, כדאי להתייחס יותר ברצינות לגיל הצמיגים ולבדוק את ההשלכות של זה, בדוק מתי ב-2001 הם יוצרו (שבוע הייצור מסומן על דופן הצמיג). לפי החוק הישראלי, גם אם זה לא ממש מעניין אף אחד, אסור למכור צמיג בן יותר מ-12 או 18 חודשים (אחד מהמספרים מתייחס לצמיג בפנצ'ריה והשני לצמיג ברכב חדש).

בכל מקרה, במחיר שאתה מדבר עליו ... הייתי חושב על זה אם הייתי צריך לקנות צמיגים במידה הזאת.

אדי

AvigdorAharon
22-08-04, 13:51
בכל מקרה, במחיר שאתה מדבר עליו ... הייתי חושב על זה אם הייתי צריך לקנות צמיגים במידה הזאת.

אני לא כל כך מסכים בגלל
אסור למכור צמיג בן יותר מ-12 או 18 חודשים

ה"רכיב" הכי חשוב ברכב זהו הצמיג! אסור לזלזל וחצי מחיר זה מאוד מפתה, אבל...
צמיג ששכב 3 שנים בהאנגר סגור, ללא אויר בתוכו...

...My Two Cents

אביגדור

אדי
22-08-04, 14:07
אביגדור, כמה זמן צמיג מחזיק מעמד מבחינת התייבשות בלי קשר לבלאי וכו'? 4 שנים? נוסיף את השנה שהוא במחסנים. כמה יוצא? 5 שנים - כאשר ב-4 מתוכן הוא בשימוש.

ההצעה היא על צמיגים בני 3 שנים (נניח שיוצרו באמצע 2001), אז יש להם עוד שנתיים לפחות על הרכב, לא? ואני מניח שהעובדה שהם אוחסנו בצורה טובה בהנגאר מוצל יכולה להוסיף קצת לאורך החיים שלהם כיוון שאת השנתיים העודפות הן לא בילו בשמש על רכב ... לא מדובר בצמיגים משומשים.

למי שלא הבין, סט MTR 32 אינץ' ב1010 ש"ח במזומן כולל הכל.
אלון, שנה בטכניון ואתה עדיין לא שולט ב-4 פעולות חשבון :wink: ?
300*4 + 35*4 = 1340 ש"ח ל-4 צמיגים מורכבים על הרכב.

אדי

AvigdorAharon
22-08-04, 14:42
...My Two Cents

סוזי המשתוללת
22-08-04, 15:09
אדי מי שלומד ריתוך בטכניון לא יכול לדעת חשבון 8) :)

גיא
22-08-04, 15:17
והאם יש אפשרות ל G171 ?

נמרוד
22-08-04, 19:59
עכשיו אני מבין למה אסף התכוון...

אם לא הייתי מפנק את הטויוטה בMTR 31 חדשים לפני שלושה חודשים במחיר גבוה פי שלוש (אמנם יחד עם ג'אנטים חדשים)... הייתי שוקל את זה ברצינות. זה לא מידה שעוזרת לרוב באי האתר, אבל לכל החברה עם לנדרוברים או עם היילקס וג'אנט 16 מקורי - הזדמנות מעניינת.

נכון, יש כאן סיכון כספי, הצמיג ישן - אבל יש כאן פרמיה רצינית - זה 40% ממחיר השוק של MTR חדש. אין הרבה לאיפה ליפול. אני לא מוטרד כל כך מההיבט הבטיחותי - אבל הי, זה אני ואני לא אחראי לאף אחד.

אלון_ק
22-08-04, 21:23
קודם כל, עד יום שלישי יהיה סט אחד מוכן בשבילי שאני אוכל ללכת לראות אותו. אני אוודא שכל הפרטים תואמים את מה שנדרש, אז אני אאשר.

גיא, צמיגי מירו בטירה. נכנס בניסה הצפונית, כיכר שנייה ימינה, אתה לא תפספס. תגיד לו שאני הבאתי אותך, זה יקדם את שנינו.

אדי/אביגדור, אותי זה ממש לא מטריד. אבל ממש לא. קודם כל, אני אראה, רק אז אני אקנה. זה דבר ראשון. שנית, אני סומך על הבחור הזה - יש לו שם טוב ולא בכדי. הוא לא ימכור לי זבל.

אדי, לא. אני לא צריך לדעת חשבון. חדוו"א, פיסיקת קוואנטים וכו' כן, אבל מתי ראית חשבון בטכניון? יפה. אל תכריח אותי להוכיח לך שחזיר בערך מוחלט שווה פרה.

בקיצור, ההצעה עומדת בעינה. אני מקבל בקשות עד יום ראשון, אח"כ תפנו ישירות לבחור. אל תציקו לו עם שאלות על זה עכשיו, תשאלו אותי ואני אציק לו.

סוזי המשתוללת
22-08-04, 23:11
נקסוס
בקפיטריה בטכניון צריך לדעת חשבון כדי שלא ידפקו אותך בעודף :lol:

אלון_ק
23-08-04, 10:47
לבקשות חוזרות ונשנות, אני אפרסם את הטלפון של הבחור עכשיו. אני עדיין מעדיף שתדברו איתו דרכי, אבל בבירור אני היחיד שחושב שזה עדיף.

אגב, זה בטירת הכרמל - טירה של הצפוניים.

לבחור קוראים מירו, טלפון:

04-8574911, 0522-415020

פקס:

04-8583583

תשתדלו לא להתקשר אליו לפלאפון, הוא לא אוהב את זה. ותציינו שהגעתם אליו דרכי, זה יעזור לכולנו - גם אם הקנייה לא תרוכז דרכי, עדיין אני אוכל לטחון לו בשכל "תראה כמה אנשים אני מביא לך. תעשה מחיר לכל מי שבא דרכי, זה מלא אנשים. אחי מה אחי".

asafk
23-08-04, 12:53
אני גם חושב שעדיף שאתה תרכז. זה חוסך לנו לבלבל למירו ת'מח. ואנחנו לא רוצים לבלבל לו ת'מח, כי אז אולי הוא לא ירצה להתעסק עם זה.

אסף.

אלון_ק
23-08-04, 22:52
סושי, בקפיטריות הטכניון לא קונים אוכל (להוציא את הפקולטה למעשיה וטיול והנדסה סטלבטנית), אלא אם ממש רוצים לחוות שטיפת קיבה. ראה הוזהרת. אגב, למי שמביא Road kill לקפיטריה יש 10% הנחה על סנדוויצים עם בשר.

נפלה טעות בכותרת, היא צריכה להיות 235/85/16, כמובן. נו שווין, סליחה.

asafk
23-08-04, 22:56
נפלה טעות בכותרת, היא צריכה להיות 235/85/16, כמובן. נו שווין, סליחה.

אבל זה בדיוק מה שכתוב... :roll: :roll: :roll:

אסף.

אלון_ק
23-08-04, 23:06
מה? איך? רמאי!

שינית את זה. יש לי עדים, שאל את שולי. זה או אתה או נמרוד. או חנן. או אורי. או אייל. בקיצור, שמתי עיין עליכם. אתם והטריקים המלוכלכים שלכם.

ניפגש בשטח :twisted: :twisted: :twisted:

אלון_ק
27-08-04, 21:27
היום הגיעו הצמיגים שלי. מסתבר שהמילה "חדשים" לא אומרת לי ולפנצ'רמאעכר אותו דבר. הם לא חדשים. משומשים במצב טוב, אבל משומשים. בקיצור, לאחר התייעצות קלה עם אסף אני נאלץ להמליץ לכם נגד הרכש הזה, אלא אם יש לכם רכב קל במיוחד ואתם מוגבלים בתקציב (אבל לא בשאיפות). כמו איזה אחד פה בפורום. בקיצור, אני בכ"ז קונה לי סט. אני מקווה להוריד אותו עוד קצת במחיר, אבל התחייבות על זה אני לא יכול לתת.

לדעתי זה מעיב גם על הקנייה של הG171, חברים. לדעתי גם הם יהיו "חדשים" כמו הMTR. ולרכב ששוקל 2.5 טון לא הייתי שם צמיג כזה, גם אם הוא נראה מעולה. אסף אמר לי ואני אחזור באזניכם, לך תדע למה זה ירד מהאוטו הקודם. וכמה זמן זה היה עליו, כמה בשמש וכמה בהנגאר.

שוב, זה זניח בשבילי (מי אמר פחות מטון?), כנראה. הברירה שלי גם מוגבלת. אבל לרובכם כנראה לא כדאי.

מי שבכ"ז עדיין מעוניין מוזמן ליצור איתי קשר, פה או אחרת.

אלון.

סוזי המשתוללת
27-08-04, 22:32
אלון
הברירה שלך לא מוגבלת
דבר איתי יש מצב לקומהו כמו שלי 834 או 833 (יותר אגרסיבי )
לגבי המחיר נדאג שלא יהיה הרבה יותר (בטלפון)

אלון_ק
28-08-04, 23:03
סושי, אני לא רוצה צמיג 29.

אני רוצה צמיג נורמלי! 31 לפחות!

אבל תודה, אתה בסדר. אני מעריך את הנסיון לעזור - באמת.

ryanai
29-08-04, 00:01
אלון,

יש בחור בפורום ג'יפטריפ שטוען ש MTR ישנים סובלים מסדקים פנימיים (מבחוץ הצמיג נראה תקין) זה לא משנה כרגע אם זה בעיה של הצמיג או תוצאה של שימוש לא נכון.
מה שמשנה זה שמאחר ואתה לא יודע מה הצמיג עבר תבדוק טוב את הצמיג גם מבפנים..

אלון_ק
29-08-04, 00:59
זה בןבן, ובדקתי אותם כמיטב יכולתי. לא מצאתי שום סימן לבלאי יוצא דופן או לא תקין, אבל אני לא מומחה לצמיגים. מה שכן מאוד עוזר לי זה שיש לי צמיגים סדוקים פה בחצר, כך שיש לי דוגמאות של סדקים ברמות התפתחות שונות. מלבד זאת שאני כן נוקט בכל אמצעי הזהירות שעומדים לרשותי, אני גם לא מסכים עם האבחנה של בןבן מסיבה אחת פשוטה: הוא היחיד. יש יותר מדי אנשים על MTR שאני סומך על שיקול דעתם ויכולת האבחנה שלהם שמעולם לא נתקלו ב"תופעה", לכן אני מקטרג את המקרה של בןבן כיוצא דופן.

אני מניח שגם אם הייתי גפני לא הייתי מצליח לזהות חלק מהתקלות האפשריות בצמיג. אבל פה אני סומך על מירו ועל שירות שעד היום הוכיח את עצמו ללא רבב, כפי שאתה וודאי יודע היטב.

צחי_סמוראי
29-08-04, 12:24
אלון שלום
לפני שבוע הייתי בפנצרייה(לתקן פנציר)וראיתי בצד סט של 5 mtr במצב חיצוני די טוב
מנהל המקום אמר לי לא להתקרב אל הצמיג הזה כי מבחוץ הוא נראה די טוב ובפנים הוא הראה לי מלא סדקים שמתוכם יוצא אויר.
בקנייתך את הצמיגים הללו תבדוק טוב מבפנים
צחי

-->