PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול צעירים/ות 1-2-3/4 לנגב חוה"מ פסח

ברדאק
26-03-10, 21:59
שלום לכולם
בחול המועד פסח,בימים חמישי שישי שבת (1,2,3/4) אנחנו יוצאים לטייל באזור שמורת נחלים גדולים בנגב,המסלול המתוכנן:
יום חמישי:
תחילת המסלול מחניון לילה פארן על כביש 40 (40 ק"מ דרומית למצפה רמון),נחל פארן לכיוון מזרח (סמ"ש אדום),קניון עדה,דרומה עד הר ציניפים,גבי צניפים,חניון לילה "שער צניפים".
לינה בשטח עם אוהלים ושק"שים.

יום שישי:
"שער צניפים" , מערבה על הסמ"ש הכחול עד בורות גרזי,נחל גרזי,מעלה עקוף,חולות כסוי,מעלה שחרות (בירידה),סיום ביטבתה.לינה בתשלום (55 ש"ח לאדם) בחניון יעלים מאחורי אורחן יטבתה.במקום מקלחות מסודרות,לינה במאהל בדואי גדול על מזרונים.

יום שבת:
מעלה קטורה (גרופית) מעלה בעבירות קשה,נחל איה,נחל חיון,גבי חיון,נחל צניפים,סיום על כביש 40 באזור צומת ציחור.

הטיול ברמת עבירות בינונית,חוץ ממעלה קטורה (גרופית) שמוגדר קשה,רצוי נעילה אחורית לפחות,ומיגונים לרכב,ל-"מפחדים מלפגוש את המוסכניק אחרי החג" ניתן לעקוף את המעלה דרך הכביש ולהמשיך את המסלול...

הטיול מיועד לחבר'ה צעירים ברוחם ואוהבי טבע (לא ברמה של מחבקי כלניות) בגילאי 25-35 (לא למשפחות).הלינה ביום חמישי בלילה בשטח,בחניון לילה,עם אוהלים ושק"שים.הלינה ביום שישי בלילה בחאן מסודר בתשלום,עם מקלחות,ומזרונים.אוכל כל אחד באופן עצמאי ל-3 ימים,מנגלים,פוייקה,וכו'...חובה,גריקן 20 ליטר מים לפחות!!!
ביום שישי בערב,עם סיום המסלול,נתדלק בתחנת דלק יטבתה.
הטיול מתואם עם צה"ל.

מפגש ביום חמישי 1/4 בשעה 9:00 בבוקר במתחם BIG בצומת קסטינה (מלאכי) ברחבה מול קפה "ארומה",לדרומיים מפגש משוער בשעה 11:00 במצפה רמון.סיום משוער של הטיול בשבת 3/4 בשעה 17:00 באזור צומת ציחור.

דגשים מיוחדים:
*רצוי להגיע לטיול עם רכבים תקינים
*אין אפשרות להצטרף לטיול ביום חמישי בלילה
*חובה בגדים חמים
*חובה 20 ליטר מים לפחות

מוזמנים ג'יפלסים וג'יפלסיות אבקש מכל מי שנרשם לציין מיקום בארץ ומס' נייד...

שאלות,בעיות,הבהרות,יעוץ,טיפים,אני פוחד/ת מעצירות בגלל המצות,חבר/ה שלי לא מרשה לי,לימודים,מועד ב'...אני בנייד: 057-7590271

חג אביב שמח לכולם.

-->