PDA

צפייה בגרסה מלאה : בניית שנורקל לסמוראי

Madi samurai
27-03-10, 15:35
שלום אנשים,
א. אני חדש באתר כמשתמש רשום אבל יצא לי המון לגלוש באתר ולעיין בהרבה תוכן. אני חייב להגיד שהפורום די עזר לי בהכרת הסמוראי שאצלי כבר 3 חודשים בערך. שמח להיות חלק מהפורום.
ב. אני בעד בניה עצמית ולא קניה - לא מתוך קמצנות :p וכבר בניתי מספר דברים. הדבר הבא שאני מתכנן זה בניית שנורקל. ואני ישמח לייעוץ. איזה חומרים כדאי להשתמש ? האם ללכת על צנור 3" או 2" ? היכן למקם את היציאה מפח הג'יפ?

azora
27-03-10, 16:00
יש לך לא מעט מידע בנושא.

תריץ חיפוש, ולא רק בפורום סוזוקי, אני בטוח שתמצא תשובות לכל או לפחות כמעט כל השאלות שלך..

ishc
27-03-10, 23:14
יש לך לא מעט מידע בנושא.

תריץ חיפוש, ולא רק בפורום סוזוקי, אני בטוח שתמצא תשובות לכל או לפחות כמעט כל השאלות שלך..

גם אני סקרן בקשר לנושא. ואין הרבה מידע יעיל בנושא פרט לקישור לאתר הצהוב שלא עובד.

GodsFather
28-03-10, 08:13
יש מספיק חומר באתר. תחפשו.

ברוח החג אני אעזור לקצר עניינים -

1. צינור כמה שיותר גדול בקוטרו, יותר גדול מ50 מ"מ (שזה קוטר הכניסה של בית הפילטר).

2. כמה שפחות כיפופים, כן ייטב. יש שדוגלים בהוצאת הצינור מהכנף באיזור בית הפילטר ויש שלוקחים את זה למאחורי התושבת של המצבר , כל אחד ושיקוליו.

3. מכסה לקצה הצינור - על זה אני לא מוותר לכם, תעשו חיפוש, יש פה עד רמת החנות והעלות. :)

וכמו שאמרו - תצאו מהפורום של סוזוקי, תחפשו בכל הפורומים. תסתכלו על תמונות, תמונות של גולשים וגם תמונות של מתחרים מתחרויות שונות שמתועדות כאן.

תחזרו עם ממצאים ומסקנות ונדבר :)

-->