PDA

צפייה בגרסה מלאה : אתר שיעשה לכם טוב על הנשמה

שרון בן ארי
27-03-10, 16:36
פסח שמח
אני רוצה לשתף באתר שהכרתי בימים האחרונים. מטרתו הינה תרומה בכול מיגוון המוצרים והצרכים.

פרסמתי בערב 20 ידיות למטבח (עשינו שיפוץ), בבוקר כבר היו לי 8 פניות. הידיות נמסרו למחרת בערב לבחורה צעירה שטענה שזה "עשה לה את החג".
מלא אושר בדקתי איזה רכוש נוסף עומד כאבן שאין לה הופכין ופרסמתי תמונה ענקית. עברו יומיים והגיעה גברת צעירה אחרת כולה התלהבות.

לדברי הבעלים, מידי יום גולשים באתר כ 10,000 איש ונמסרים בו כ 200 פריטים.

כול הקונץ פטנט כאן פשוט מאוד: יהודי נוסף יוצא מאושר, אתם מאושרים והמיחזור שומר קצת על כדה"א.
התהליך מאוד פשוט: נרשמים, מעלים מוצרים (רצוי מאוד עם תמונה), מוסרים (עדיף שלא לסוחרים מקצועיים). עכשיו נשאר רק להשמין (מנחת כמובן) להודות למקים האתר.

קישור - http://www.agora.co.il/

landrover
27-03-10, 20:09
אכן אתר משובח - אני משתמש בו בערך שנתיים , דוגמאות לפריטים שהוצאתי ממנו : אלקטרודות לריתוך , נגן MP3 , נעלי עבודה חדשות בקופסה , הרד דיסק נייד, מיטה כמעט חדשה לתינוק , כורסת הנקה , עשרות ספרים ועוד ועוד.

המינימום הוא לפרסם משהו למסירה בערך כל חודש , כמובן כל המרבה הרי זה משובח, ללא קשר לכמות או ערך הדברים שאתה מקבל מאחרים , דרך טובה להפטר מכל הדברים שחבל לזרוק או שאין מקום בשבילם , מסרתי וקיבלתי דרך האתר כבר עשרות פריטים .

כמה טיפים :

למרות שהרוב המכריע של האנשים באתר הם טובים , יש מעט שהם סוחרים או סתם מנסים לנצל את האתר לטובתם .

לא ממליץ לפרסם באתר פרטים מלאים , או כאלה שניתן בעזרתם לזהות את המפרסם.
מומלץ לנהל בהתחלה התכתבות במייל או הודעות אישיות באתר ורק אם הכל מתאים לעבור לטלפון.

מומלץ לא לשמור דברים עבור אנשים - הראשון שמגיע לקחת - זוכה , אנשים משום מה מתקשרים , אומרים תשמור לי , ואחר כך לא מגיעים ולא מתקשרים (עשרות מקרים).

לוודא מראש אם אתה זה שמגיע לקחת משהו , שהפריט באמת למסירה , ולא בתשלום סימלי , יש כאלה שמנצלים את הפלטפורמה לפרסום - אם לא הצליחו למכור ביד שנייה , וזה די מבאס לנסוע למישהו בעקבות מודעה על מסירה , ולשמוע ממנו שהוא דורש על זה כסף ...

מתאים במיוחד לסדר פסח ,
ניקיון של מחסן ,
מעבר דירה ,
החלפה של מכשירים גדולים (מקרר ישן ועובד למשל - מי שמגיע לקחת כמובן אחראי על ההובלה שלו אליו)
ועוד מקרים שצריך להפטר מהרבה דברים מהר :)

אמיר.

גיא
28-03-10, 00:26
בהחלט משהו מומלץ.

מכיר אותו ומשתמש גם מספר שנים.

-->