PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט פגוש אחורי לפוראנר - הערות? הארות?

ערן CJ
27-03-10, 19:37
לאחר שזוית הנטישה של הפוראנר הוכיחה שאינה בריאה לשוליים הצידיים של הפגוש האחורי, נפלה ההחלטה. פגוש מסיבי שיתן מיגון לשולי הרכב.
וו הגרירה ירד מהרכב וממתין בתא המטען למקרה הצורך. מוט הרוחב של הוו מגן היטב על החלק האחורי. צידי הרכב אינם מוגנים. ראה מטרת הפגוש.
גיגלתי באינטרנט תמונות של פוראנרים כדי לקבל רעיונות.
פירקתי את הפגוש המקורי וערכתי מדידות כדי לתכנן את הפגוש החדש.
בסיוע גיסי תוכנן בסולידוורקס הפגוש הרצוי.
לאחר מכן העברנו את התכנית אל מפעל מתכות.
עדיין אין עלות סופית אבל נראה שלא אעבור את ה- 1000 ש"ח.
מצורת תתמונת התכנית המשורטטת ותמונות של הפגוש מוצב על הרכב לפני התקנתו.
אשמח להערות והארות.
ערן CJ

איפון
04-04-10, 21:22
לאחר שזוית הנטישה של הפוראנר הוכיחה שאינה בריאה לשוליים הצידיים של הפגוש האחורי, נפלה ההחלטה. פגוש מסיבי שיתן מיגון לשולי הרכב.
וו הגרירה ירד מהרכב וממתין בתא המטען למקרה הצורך. מוט הרוחב של הוו מגן היטב על החלק האחורי. צידי הרכב אינם מוגנים. ראה מטרת הפגוש.
גיגלתי באינטרנט תמונות של פוראנרים כדי לקבל רעיונות.
פירקתי את הפגוש המקורי וערכתי מדידות כדי לתכנן את הפגוש החדש.
בסיוע גיסי תוכנן בסולידוורקס הפגוש הרצוי.
לאחר מכן העברנו את התכנית אל מפעל מתכות.
עדיין אין עלות סופית אבל נראה שלא אעבור את ה- 1000 ש"ח.
מצורת תתמונת התכנית המשורטטת ותמונות של הפגוש מוצב על הרכב לפני התקנתו.
אשמח להערות והארות.
ערן CJ

היי ערן
הפינות החדות של החיפויים בצד נראים לי מסוכנים, ביחוד בנסיעה אחורה. מנסיון, ברוורס, הפינה הימנית היא זו שתחטוף ראשונה, על פניו נראה שאינה חזקה מספיק.

RAMURAI
05-04-10, 00:12
את הצדדים הייתי בונה מפרופיל. ליותר מסיביות.
אני חושב שארז עשה כמה כאלה. יצאה ממש יפה.

דרור הראל
05-04-10, 00:39
ארז ואסף בנו עבורי פגוש דומה כולל מתקן לגלגל ספר(התמונות קיימות לדעתי איפה שהוא באתר הצהוב),הם גם התעקשו שהפוראנר שלי עקום.

דרור הראל

ערן CJ
05-04-10, 08:48
הפינות אכן יטופלו.
הפגוש עשוי מפלדה בעובי 4 מ"מ. הגלוון בוצע לאחר הכיפופים והריתוכים. האם 4 מ"מ עם חיזוקים רוחביים לא אמורים להגן היטב על שיפולי הרכב?
תודה על ההערות.
ערן CJ

סוזי המשתוללת
05-04-10, 19:55
הפינות אכן יטופלו.
הפגוש עשוי מפלדה בעובי 4 מ"מ. הגלוון בוצע לאחר הכיפופים והריתוכים. האם 4 מ"מ עם חיזוקים רוחביים לא אמורים להגן היטב על שיפולי הרכב?
תודה על ההערות.
ערן CJ

ערן
בנפילה חזקה ה 4 מ"מ יתכופפו פנימה ולמעלה אם לא יהיו להם חיזוקים לשני הכיוונים הנ"ל מה גם שהם מתנדנדים בנסיעה וירעישו לך אם לא תחזק אותם לשאסי
שים לב הדגש הוא לשאסי ולא לבודי שכן הבודי והשאסי מתפתלים באופן שונה בהצלבות ופגוש חזק ייקרע לך את השאסי - מנסיון עם הפגוש הקודם שלי (מבלי לנקוב ביצרן :D) עם הנוכחי תוצרת סוזי המשתוללת אין בעיות :cool:
ערן מכיוון שאתה כבר בונה על מנת לשפר זויות תחזק את החלק האחורי ותעלה את הוו גרירה אליו ואת כל הפגוש תחבר לתושבות השלדה של הוו גרירה הקיים
בנוסף תשתול בו בהמשך לקורות השילדה אוזני גרירה לחילוץ עם חורים של 22 מ"מ בשביל שאקלים בריאים ובכלל תהפוך את הוו לנשלף כמו שהיה אצל ירון

-->