PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לקניית רכב פרטי

ishc
28-03-10, 13:43
הרכב עבור אבא שלי. תקציב עומד על 70 אלף. צריך להיות אמין ונוח, רצוי יחסית גבוה כמו מיני ואן קומפקטי. מנוע בנזין, אין חשיבות לגיר. עומדת ההתלבטות האם לקנות מחברת ליסינג (אלדן) או לחפש שנה פחות מפרטי.

גיא
28-03-10, 15:00
אבא שלי קנה לא מזמן סובארו פורסטר
בעיקר בגלל הישיבה הגבוהה והאוטו היותר גבוה.

הם אמנם קנו חדש אבל יש יותר ישנים שיכנסו בתקציב שלך.

מומלץ.

( יש במשפחה כרגע 3 סובארוים ... גם במצג אמינות יש המלצה )

dadi
16-04-10, 01:42
אם אתה הולך על רכב מליסינג יש מבצע באלבר 30% הנחה על רכבים שנת 07 שהק"מ שלהם
ביןK 120 ל130K
ככה הפירסומים לפחות...

יואב פולס
16-04-10, 07:25
לך למשרדי ליסינג והשכרה רק לאחר שאתה ואביך צפיתם בסרטון המצורף שפורסם בחדשות ערוץ 10:
http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleId=712080&sid=126

נדב42
16-04-10, 07:59
הי,

סיפור אמיתי על טיפול ברכב ליסינג: היתה לי אימפרזה ליסינג שקיבלתי חדשה דנדשה, ואחרי כשנה (והמון קילומטרים) המנוע התחיל לגמגם בהתחלת הנסיעה. בחברת הליסינג אמרו שזה כלום ואפשר להתעלם. באותו זמן, היתה לי גם ויטארה ומכיוון שהמוסך בו טיפלתי אז היה מורשה מכשירי תנועה, וגם סובארו, שאלתי לדעתו. לדברי המוסך שלי, היתה בעייה ידועה במחשב ההזרקה של הדגם הספציפי הזה, שהוחלפה באחריות בלי בעייה ע"י היבואן. חזרתי עם המידע לחברת הליסינג, דחו אותי קצת בלך ושוב ולבסוף קבעו לי מועד לטיפול במוסך המרכזי של סובארו.

במקרה, יצא שהמועד היה בזמן שהייתי בחופשה ארוכה, כך שתואם שאני אגיע עם הרכב ישירות לסובארו ולא לחברת הליסינג, וכך נחשפתי לפרטים הבאים: פלאגים שהיו אמורים להיות מוחלפים, לא הולפו (אין בארץ את הפלאגים שהגיעו במקור של צ'מפיון וכווולם שמים NGK או דנסו תואמים), וכפי הנראה גם לא פילטר אוויר ושמן... המחשב אמנם הוחלף, אבל זה אומר משהו על ה"טיפולים" שנעשים לרכבי הליסינג. כמובן שאני השארתי את הרכב לטיפולים ע"פ הספר... מה בוצע בפועל ? זו כבר אופרה אחרת ...

מה שכן, מצטרף להמלצה הכללית של גיא על סובארו - אני מאוד אוהב אותם, החלפתי 3 אימפרזות ליסינג במשך השנים, התעללתי בהן קשות ולמעט הסיפור לעיל והעובדה שאחרי כל החלפת בלמים חזרתי עוד פעמיים למקצי שיפורים של ברקסים חורקים לא היתה לי אף טענה לרכב, פשוט תענוג.

נדב.

-->