PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול באיזור המרסבא

BeAsT
30-03-10, 00:05
האם יש בעיה ביטחונית לטייל באיזור? רוג'ום א נקה, מרסבא ומשם רק מזרחה לכיוון ים המלח?

יוני5
30-03-10, 02:51
אם אתה מגיע מצפון, מאזור מישור אדומים, אז אתה יכול להגיע בקלות לגדה המערבית של הקדרון ממול למרסבא - אין בעיה. אתה גם יכול להגיע למרסבא, אבל אין כוחות בטחון בדר"כ באזור.

לגבי הרוג'ום, שם אתה עובר, ובהרבה, את נקודת השבירה מזרחה, ובפניך שתי אפשרויות: או לחזור צפונה ולצאת ממצוקי דרגות (מצפה שלם), או להמשיך דרומה ולצאת דרך ערד, קח בחשבון שזו דרך ארוכה, כולל שני מקומות מאתגרים מבחינת עבירות (אני לא יודע עם איזה רכב אתה).
באזור הרוג'ום וברוג'ום עצמו, בדר"כ הרבה בני דודים, לרוב לא מזיקים.

בברכה,
יוני5

BeAsT
30-03-10, 12:01
אני מגיע עם 2 רכבים סמוראי 96, ורנגלר 96, ומרוג'ום א נקה אני יורד דרומה לכיוון ערד עד מצפה יאיר ובעצם יורד את מעלה יאיר, את רוב תגרי העבירות אנחנו עושים בירידה כך שלא נראה לי שזה מה שיתקע אותנו, בכל אופן רציתי לדעת מה מצב הבני דודים באיזור ואם אין בעיה לעמוד על הרכס שממול המרסבא, תודה,

יוני5
30-03-10, 15:56
1. את נחל ערוגות אתה יורד בצד אחד ועולה בצד השני - אתה לא רק יורד ויש גם את מעלה עוזי.
2. תפתח את המפה לגבי המסלול שלך - אתה ממש לא סגור עליו.

לגבי בני דודים: ברוג'ום יש. והרבה. לא נורא, אבל קחו נשק. משם לכיוון מעלה יאיר, תלוי במסלול. אם אתה לא בורח מערבה לכיוון אום דרג', סביר להניח שלא תפגוש בני דודים. אם אתה מגיע לאיזור המרסבא, תפגוש גם תפגוש.
אפשר להגיע מרוגו'ם א נקה למעלה יאיר וכמובן לערד דרך המרסבא, אבל זה כמו לנסוע מת"א לחיפה דרך אשדוד.
אם ויתרת על המרסבא אז אתה נכנס ממצוקי דרגות ורץ דרומה.
זאת אומרת שיש לך אתגרי עבירות ואתה לא חייב לעבור דרך רוג'ום א נקה. למען האמת, המעבר דרך הרוג'ום מאריכה לך את הדרך הארוכה ממילא. תקפיד להתחיל מוקדם יחסית, אחרת תסיים בחושך.
אתה לא חייב לסיים במעלה יאיר. אתה יכול לצאת דרך כפר הנוקדים ישירות לאיזור ערד - זה גם יהיה לך הרבה יותר נוח ומהר.

יוני5

-->