PDA

צפייה בגרסה מלאה : ראש מנוע בפוראנר

runner
30-03-10, 17:30
עקב אבוד מים מהרדיאטור, נערכה בדיקת לחץ הפוכה(מהפלגים) והמסקנה שנפרצו אטמי הראש מנוע. האופציות הן לעשות ראש בעלות של 5k, או לקנות מנוע יבוא מיפן ב 5k +עבודה(1700שח).מה עדיף בהנחה שהמנוע שלי(ראנר 95) עשה 250K? תודה, גיא.

shmulikbg
30-03-10, 19:01
עקב אבוד מים מהרדיאטור, נערכה בדיקת לחץ הפוכה(מהפלגים) והמסקנה שנפרצו אטמי הראש מנוע. האופציות הן לעשות ראש בעלות של 5k, או לקנות מנוע יבוא מיפן ב 5k +עבודה(1700שח).מה עדיף בהנחה שהמנוע שלי(ראנר 95) עשה 250K? תודה, גיא.
הבעייה העיקרית, אם קיימת, תתגלה רק לאחר הרמת ראש. מדרגה בסליבים,
חופש בבוכנות....ואז מה? תחליט לעשות מנוע? אתה מסתכן גם באכילת שמן לאחר
שיפוץ ראש בקילומטראז' כזה.

גיא
30-03-10, 20:21
נסה לדבר עם "ערן בטטה"
הוא עבר את החוויה המפוקפקת לא מזמן.

runner
31-03-10, 16:23
כשאני קונה מנוע יבוא מיפן, אני קונה למעשה "חתול בשק" ואין לי את היכולת לדעת מה עבר על המנוע. למישהו יש ידע על מצבם של מנועים המיובאים מיפן? האם לאחר שפוץ ראש ,הרכב יאכל שמן ויסחוב פחות טוב?איך אפשר לבדוק מנוע לפני שמרכיבים אותו?(מלבד מעברי מים ופלגים)

dadi
31-03-10, 19:50
אם כבר אתה מפרק תראש תבדוק תטיימינג
אני עשיתי ראש בראנר שלי לפניי חודש וחצי והרכב לא אוכל שמן והסחיבה השתפרה לחיוב
ושלי 260K שנת 96

shmulikbg
02-04-10, 02:37
כשאני קונה מנוע יבוא מיפן, אני קונה למעשה "חתול בשק" ואין לי את היכולת לדעת מה עבר על המנוע. למישהו יש ידע על מצבם של מנועים המיובאים מיפן? האם לאחר שפוץ ראש ,הרכב יאכל שמן ויסחוב פחות טוב?איך אפשר לבדוק מנוע לפני שמרכיבים אותו?(מלבד מעברי מים ופלגים)
לא בטוח שיאכל שמן, אם כי הסבירות קיימת.
מנוע שאתה קונה, ניתן לבדוק לו נפילת לחץ לפני ההרכבה.

ספרדי
02-04-10, 13:12
אם אתה כבר מברר על הבאת מנוע מיפן אז אולי כדי לך לברר כמה יעלה לך להביא מנוע דיזל של פוראנר מיפן
ויש פוראנר דיזל שנקראים טויוטה סרף

ערן CJ
02-04-10, 19:36
ראנר שלום
אכן כפי שגיא ציין עברתי את החוויה הזו לפני 4 חודשים.
אצלי הרכב עם 155K ק"מ בלבד ולכן לא היה שיקול אם לבצע את התיקון.
הראשים נשלחו לשיפוץ ונמצאו תקינים לביצוע השיפוץ (ללא עיוותים).
העלות היה 3700 ש"ח כאשר באותה ההזדמנות החלפתי גם את רצועת הטיימינג ומשאבת המים וביצעתי ניקוי רדיאטור.
את רצועת הטיימינג והמשאבה רכשתי באינטרנט מארה"ב ושלחתי לארץ. העלות היתה 1100 ש"ח. ראה שירשור:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=30850&highlight=%F2%F8%EF+CJ

בקיצור, אם התחושה שלך היא שהמנוע כבר בסוף דרכו לך על יבוא. אם לא שפץ את שלך.
ערן CJ

-->