PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיפול 15,000 לסוזוקי ג'ימני.......

matokik
02-04-10, 19:40
ביום ראשון אני מכניס את הרכב לטיפול 15,00 במרכזי.
אשמח לכל עזרה ועיצה. מה לבקש שייבדקו במיוחד ומה לא? מה הם מוכרחים להחליף לי ומה לא?
מה במסגרת האחריות ומה לא?
נורא קל להסתכל בספר הרכב, אני מעוניין בלקרוא דעותיכם.
כמה יעלה הטיפול? מה יכלול? (אל תכתבו לי "זהו בגדול/בערך", מבקש מדוייק)
ככל שתתנו יותר פרטים, כך יפחתו שאלותיי........
תודה וחג שמח לכולנו.......

matokik
02-04-10, 23:21
הקפצה.
אשמח אם אקבל הדרכה....

katselush
03-04-10, 10:10
המוסכים המורשים שוחתים. מעל 1,000 ש"ח על טיפול סטנדרטי של החלפת שמנים ופילטר אויר בלבד...טירוף..זה לא צריך לעלות יותר מ- 300 ש"ח

GodsFather
03-04-10, 17:47
אם אתה הולך למרכזי, תבקש לראות מהם את דף ההוראות שלהם לנושא.

מעבר לכך, כמדומני, לרכב יש אחריות והיא מחייבת טיפולים מלאים במוסך מורשה ולכן לנסות להתחמק מזה עלול אולי לעלות לך אח"כ יקר יותר.

גם עלויות הן די קבועות כי מדובר בטיפול סטנדרטי במוסך של החברה , אתה יכול לבקש הצעת מחיר בעניין כבר בטלפון.

חנן-ג'יפולוג
03-04-10, 19:00
כבר כמה שנים שהאחריות לא מחייבת מוסך מורשה יבואן. המוסך חייב להיות מורשה משרד התחבורה. הטיפול צריך להתבצע ע"פ הנחיות היצרן. החלפים לא חייבים להיות מקוריים. השמנים שנעשה בהם שימוש חייבים לעמוד בתקן שקבע היצרן.

אבל, אם ניתן יהיה להוכיח שתקלה שתדרשו שתתוקן במסגרת אחריות נגרמה עקב טיפול לא נכון\חומרים לא מתאימים, היבואן לא חייב לכסות את העלות.

matokik
03-04-10, 19:56
"המוסך חייב להיות מורשה משרד התחבורה............"
איך אני בודק, מאשר ומוודא את זה?
עכשיו אחרי שכתבת את זה, אשלם גם 50 אלף שקל על טיפול (בחיי) אם זה מה שמשרד התחבורה יקבע שמוסך מורשה רשאי לגבות. והכל בתנאי ש:
החלקים יהיו מקוריים בלבד.
שיהיה למי לבוא בטענות (משרד התחבורה כמובן)
שהתשלום אצל ציון או מנחם, מוריס או יהודה (המנהלים של המורשים השונים) יהיו אחידים ושלא כל אחד יגבה מה ב*** שלו.....
אז אתם אומרים שניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון? נשמע מעניין.
אומר להם כבר מחר שאני מבקש הצעת מחיר לטיפול 15,000 סטנדרטי, שכולל כל מה שטיפול ראשון צריך.
נשמע מה הם אומרים ואשוב אליכם עם תובנות.
תודה וחג שמייח.

zerez
04-04-10, 10:43
"המוסך חייב להיות מורשה משרד התחבורה............"
איך אני בודק, מאשר ומוודא את זה?
עכשיו אחרי שכתבת את זה, אשלם גם 50 אלף שקל על טיפול (בחיי) אם זה מה שמשרד התחבורה יקבע שמוסך מורשה רשאי לגבות. והכל בתנאי ש:
החלקים יהיו מקוריים בלבד.
שיהיה למי לבוא בטענות (משרד התחבורה כמובן)
שהתשלום אצל ציון או מנחם, מוריס או יהודה (המנהלים של המורשים השונים) יהיו אחידים ושלא כל אחד יגבה מה ב*** שלו.....
אז אתם אומרים שניתן לקבל הצעת מחיר בטלפון? נשמע מעניין.
אומר להם כבר מחר שאני מבקש הצעת מחיר לטיפול 15,000 סטנדרטי, שכולל כל מה שטיפול ראשון צריך.
נשמע מה הם אומרים ואשוב אליכם עם תובנות.
תודה וחג שמייח.

מוסך מורשה יכול לתת לך בטלפון הצעת מחיר לטיפול אבל בלי האלמנט.....
למשל - ברקסים.
הכנסתי פעם אוטו לטיפול והמוסכניק (המורשה) אמר שרפידות הבלמים 30% שחוקות ומומלץ להחליף - אחרי שלא אישרתי להחליף בלמים הוא טען שהוא חייב לרשום את זה בכרטיס ולדווח למשרד התחבורה.
אותו תרגיל שמעתי שעשו עם כיוון אורות, החלפת מנורות מפזרות ועוד המצאות שונות ומשונות.

בקיצור - תזהר משטיקים כאלה של מוסכים (מורשים) עלומי שם.

karnaf
04-04-10, 11:47
שום שטיק ושום בטיח
כל רכב שיוצא משערי המוסך עם בלמים לא תקינים כשבעלי הרכב לא רוצה לתקן על בעל המוסך יש חובת דיווח למשרד התחבורה!!!

zerez
04-04-10, 12:07
שום שטיק ושום בטיח
כל רכב שיוצא משערי המוסך עם בלמים לא תקינים כשבעלי הרכב לא רוצה לתקן על בעל המוסך יש חובת דיווח למשרד התחבורה!!!

שום לא תקין ושום נעליים ומי שמכיר אותי יודע שאני קפדן בנושא הזה.
רפידות בלמים נשחקות ולפי הוראות יצרן צריכים להחליף אותן ב 70-80% שחיקה (תבדוק בספר הטיפולים) בלמים ב 30% שחיקה הם בלמים תקינים לחלוטין שדרך ארוכה עוד לפניהם.
זה שטיק בריבוע, והעובדה היא שהרכב הועבר לטיפול באופן קבוע במוסך המרכזי של סוזוקי והבלמים נבדקו ונמצאו תקינים לחלוטין!!!

חרגול1
04-04-10, 18:16
קצת נסחפו פה עם המחירים וההפחדות.
לפני כמה חודשים עשיתי טיפול ראשון, ממה שאני זוכר הרכב עבר בדיקה כללית,
החלפת שמן מנוע + פילטר שמן, ואולי עוד משהו, (אני יודע שרצית במדויק, אם זה חשוב לך אחרי החג, אוכל לחפש את החשבונית),סה"כ מחיר הפרס 300 + , זה במידה ואין לך בעיות מיוחדות...
חג שמח.

(בקרוב טיפול 30000)

אור .ס.
04-04-10, 18:36
היי, יש לי מקום שמחליף ב400 שח שמן מנוע איכותי + מסנן שמן מקורי + מסנן אויר + בדיקה כללית.
הוראות יצרן מורות על החלפת שמן מנוע + מסנן שמן מקורי ובדיקה כללית לרכב.

קיבלתי חשבונית, חתימה בספר הרכב, ואחכ נסעתי למוסך דרך השטח בת"א למימוש אחריות על הרכב (זרגגתי את הטרנספר ברשלנות יתרה פעמיים בתוך פחות מ48 שעות + פוצצתי מחז"ש בציריה אחורית).

כמובן שאם תצטרך ברקסים/כל דבר אחר זה יהיה בתוספת תשלום, אבל סבירה ולא מופקעת כמו מוסך מורשה.
המוסך שבו טיפלתי הינו "שיא מוטורס" באזה"ת חולון ברחוב הפלד 6.

matokik
05-04-10, 00:44
אז לא הבנתי כלום.......
חובה רק מוסך מורשה על מנת להמשיך "להנות" מהאחריות?
כמו כן יש בבאר שבע סיטי שני מוסכים מורשים של סוזוקי.
האחד הוא המקום בו קניתי את הרכב והשני של חבר שלי, פשוט חד וחלק.
האם אוכל ללכת למוסך של חבר שלי, לטפל אצלו, לא לסבול ממחירים מטורפים ועדיין להנות מהאחריות?

הכוכב הכחול
05-04-10, 11:00
כמו כן יש בבאר שבע סיטי שני מוסכים מורשים של סוזוקי.
האחד הוא המקום בו קניתי את הרכב והשני של חבר שלי, פשוט חד וחלק.
האם אוכל ללכת למוסך של חבר שלי, לטפל אצלו, לא לסבול ממחירים מטורפים ועדיין להנות מהאחריות?

כן!

Gabi Paz
11-05-17, 11:21
היום הכנסתי לטיפול ראשון 15.000 במוסך גיל רעננה.
הטיפול עולה 1050 ש"ח (כולל תוסף לרכב בעלות של 100 ש"ח)
לי עלה בפועל 850 ש"ח כי קיבלתי הנחה 200 ש"ח על שובר שקיבלתי בקנית הרכב בסוכנות סוזוקי רעננה.

גיא
11-05-17, 13:34
קיבלתי חשבונית, חתימה בספר הרכב, ואחכ נסעתי למוסך דרך השטח בת"א למימוש אחריות על הרכב (זרגגתי את הטרנספר ברשלנות יתרה פעמיים בתוך פחות מ48 שעות + פוצצתי מחז"ש בציריה אחורית).
.

סליחה על השאלה .. אבל אם הרסת משהו באוטו ברשלנות שלך .. למה צריך מימו אחריות ?
איך בכלל אתה יכול להפעיל אחריות במצב שזה אשמתך ?

אשמח להסבר.
תודה

נמרוד
11-05-17, 14:06
שים לב לתאריך של ההודעה שאתה מצטט.

-->