PDA

צפייה בגרסה מלאה : אני זקוק לעזרה בתכנון טיול

avi3241
04-04-10, 14:35
חברים שלום!
אנו נוסעים בסוף אפריל לטיול של שלושה ימים לדרום.
יש לי מסלול ליום הראשון שמתחיל בנקוד 01 ומסתיים בנקודה 16 (מסלול בתמונה המצורפת).

1.אני מחפש חאן לישון בו ב 2 הנקודות האלו. אני מחפש חאן שיש בו כבר אוהלים ומזרונים שירותים ומקלחות. יש למישהו רעיונות?

2.אני מחפש גםמסלול ליום השני שיוצא מהאיזור של נקודה 16 ועולה לכיוון צפון, אבל מסלול עם קצת אתגר. מישהו מכיר?

3.מה המרחק מנקודה 16 למצפה רמון? אני לא מצליח למדוד אותה עם שום תוכנה.

העלתי 2 תמונות, אחת של נקודה 16 ב 1:50, ואחת של כל המסלול ב-1:250 וקובץ של המסלול עצמו.
תודה רבה לכל מי שיכול לעזור

וחג שמח לכולם

zerez
04-04-10, 16:09
ליד נקודה 7 שלך יש את חאן אבירן (http://www.tip4trip.co.il/viewbetesek.php?category=camping&id=16), הייתי שם לפני כ 3 או 4 שנים והיה נהדר

המרחק מנקודה 16 למצפה רמון הנסיעה על הכביש הוא בערך 40 ק"מ (תבנה מסלול ותראה מה האורך שלו.

יובל48
05-04-10, 14:42
בתחילת המסלול יש לך את חוות האנטילופות ואת חאן דרך הבשמים,אוהלים בדואים,מזרנים,שולחנות,
שרותים ומקלחות במחיר זול.
בנק. 16 יש רק חניוני לילה קרובים ללא שום שרותים מכל סוג שהוא.
המרחק למצפה כמו שאמר קודמי.
מסלול משם לכיוון צפון פחות או יותר הוא בנחל ערוד,לא אתגרי במיוחד,כמה קטעים טכניים ונקודות עניין
היסטוריות וגאולוגיות.
תהנו
יובל
נ.ב המסלול ליום הראשון אתגרי למדי וכולל כמה מעלות קשים,אני מקווה שאתה יודע
לאן אתה נוסע ועם איזה רכבים.

avi3241
05-04-10, 18:07
אני אכן יודע לאן אנו נוסעים.
מעלה עשוש, ורדית והר כיפה.

אני מקווה שהכל יסתדר ונתגבר עליו.

תודה רבה

יוחנן מ
05-04-10, 22:07
בחול המועד עשינו את נחל ערוד מדרום לצפון עם ג'יפ סופה.
כבר בהתחלה הבחנו בסימנים שאחרי שיטפון רציני (שיחים וקוצים שנסחפו ונצמדו בגובה של 1.5 מטר לעצים). מסתבר שסימני הסחף היו אינדיקציה למה שנשאר מהשביל..... בעצם כמעט לא היה שביל. היו לנו 8 שעות של נסיעה רצופות עם בולדרים מעברים טכניים מעצבנים, סילוק סלעים ,עבודות מע"צ להגבהת הג'יפ מעל מיכשולים.
הנחמה היתה זרימת מעיינות מהממים בשלבים האחרונים של המסלול.
אם את עושים אותו - קחו בחשבון 8 שעות ללא עצירות.

-->