PDA

צפייה בגרסה מלאה : המוסך המרכזי בבאר שבע (המלצה)

matokik
07-04-10, 14:43
אתמול בבוקר, 6 לאפריל, התעוררתי בידיעה שפניי למוסך המרכזי בבאר שבע כדי לתת טיפול 15,000 לג'ימני המתוק שלי.
הגעתי למוסך סמוך לשעה 10 בבקור וכיאה לכל מוסך ש"מחזיק מעצמו", כולם היו עסוקים בעבודתם במרץ רב.
פניתי לאמנון בבוקר טוב ואהלן אהלן וביקשתי שרופא יראה את הילד שלי.
אמנון מייד אמר: יש עוד שניים לפנייך בטיפול מאתמול, הם מסיימים ואני מתפנה אלייך.
הלכתי לפתוח כרטיס ובינתיים התיישבתי בסבבה בחדר ההמתנה ואפילו נירדמתי קצת ונחרתי לגברת שלידי בפרצוף (סליחה גברת שהבהלתי אותך)
בתום שעה וחצי, מהרגע שהג'ימני נכנס למתחם המוסך, יצאתי שמח וטוב לבב להמשך היום הארוך שלי.
להלן הת(ה)וצאות:
שתי רפידות ברקסים שחוקות (כמה צעקות קיבלתי מאמנון על זה שאני מתעלל ברכב)
החלפת שמנים סטנדרטית
החלפת מסננים סטנדרטית
מע"מ ועוד כו'אים וכ'ואים
שווי ה"נזק" 400 שקלים כולל.....
ואני משום מה חשבתי שהמחיר יטפס על מעל 1000 שקלים.
תודה לאמנון מהמרכזי, תודה על המקצועיות ועל שגרמת לי לצאת מהמוסך (לראשונה בחיי) עם חיוך ולא תחושת אכזבה, כעס ומרירות

hahochman
08-04-10, 07:53
המוסך שהיית בו צמוד לסוכנות מכירות שלהם בבאר שבע?
שנמצא באזור תעשייה שבכביש יציאה לעומר?
או שיש להם עוד מוסך בב"ש חוץ מזה?

matokik
08-04-10, 11:43
המוסך שהיית בו צמוד לסוכנות מכירות שלהם בבאר שבע?
שנמצא באזור תעשייה שבכביש יציאה לעומר?
או שיש להם עוד מוסך בב"ש חוץ מזה?
יש שני מוסכים מורשים מרכזיים של סוזוקי.
האחד הוא זה שאני מדבר עליו, זה שצמוד למרכזי - סובארו.
השני הוא זה שאתה מדבר עליו, "גבעון שרותי רכב" ועליו לא אוסיף מילה מהסיבות השמורות בליבי.
יותר מאוחר כשמספר הטלפון יהיה לידי (כרגע אין לי) אוסיף אותו בשרשור הזה ותוכל לפנות אליהם.
אגב, עם ובלי קשר למספר הטלפון או המיקום, במוסך המדובר מטפלים בג'יפים הצבאיים (הסופות).
אולי זה יתן לך עוד סימן על איזה מוסך אני מדבר.
יום טוב

matokik
08-04-10, 17:33
כדבריי חז"ל, "הבטחתי ולכן אקיים":
086900312
זה מספר הטלפון של המוסך בהנהגתו של אמנון. אדם חביב שפשוט אין כמותו.
סבלני, מבין, מסביר, חברותי.
פשוט כייף של מקום, גם לג'ימניים, אני חושב שגם לויטארות (לא בטוח), שווה להרים טלפון ולשאול.

eran4x4
08-04-10, 20:33
תגיד זה אתה שכתבתה לפני יום או יומיים בשרשור אחר שיש לך חבר במוסך סוזוקי בבאר שבע?
קוראים לו אמנון במקרה?
על גילוי נאות שמעתה?

כפי הנראה שטוב שיש חברים עם עוזרים לחיוכים

matokik
09-04-10, 03:26
תגיד זה אתה שכתבתה לפני יום או יומיים בשרשור אחר שיש לך חבר במוסך סוזוקי בבאר שבע?
קוראים לו אמנון במקרה?
על גילוי נאות שמעתה?

כפי הנראה שטוב שיש חברים עם עוזרים לחיוכים
ואם כן וזה נכון? אז?
תגיד מה אתה צריך, אולי נוכל לסדר לך

GodsFather
09-04-10, 05:34
תריץ חיפוש בגוגל על המשמעות של המונח "גילוי נאות" ואולי אז תבין.

אפי מאגנום
09-04-10, 08:36

הרצתי חיפוש וזה מה שמצאתי:
http://www.jeepolog.com/forums/images/icons/icon1.gif תגובה להודעה: טיפול 15,000 לסוזוקי ג'ימני....... (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=304230#post304230)

אז לא הבנתי כלום.......
חובה רק מוסך מורשה על מנת להמשיך "להנות" מהאחריות?
כמו כן יש בבאר שבע סיטי שני מוסכים מורשים של סוזוקי.
האחד הוא המקום בו קניתי את הרכב והשני של חבר שלי, פשוט חד וחלק.
האם...

matokik
09-04-10, 16:04
מה אתה בדיוק רוצה לדעת?
אולי תחסוך ממני את שעת החינוך ואת ההתנשאות ותסביר בדיוק מה אתה שואל?
לגבי המחיר? לא גבוהה בכלל, אפילו מצחיק ושדווה לכל כיס.
לגבי היחס? זה לא דבר שניתן להסביר במילים, צריך להרגיש כדי להבין.
מהי טענתך בעצם? שלא כתבתי מה? שלא הוספתי פרטים?

moshik999
09-04-10, 18:44
בסה"כ ביקשו ממך שכאשר אתה ממליץ על מוסך
והבעלים של המוסך חבר שלך, תציין שהוא חבר שלך.
הגיוני וראוי.

matokik
09-04-10, 19:54
בסה"כ ביקשו ממך שכאשר אתה ממליץ על מוסך
והבעלים של המוסך חבר שלך, תציין שהוא חבר שלך.
הגיוני וראוי.
אוקי ו?
אז הוא חבר, זה אומר שמה? הנחה במחיר? שהוא יכול לעשות כרצונו?
הוא אדם כזה גם מבלי שיבקשו ממנו, הוא לא ידפוק אף אחד גם אם יתבקש לכך במכוון.
האיש אמין יותר מספר תורה ומכבד לא רק את עצמו, עובדיו ומקום עבודתו, אלא גם את באי המקום ומקבליי השירות.
בסך הכל רציתי לומר שהוא אדם אמין, שעליו אני סומך, שאצלו ורק אצלו אני מטפל בג'ימני המיוחד שלי.
:-)
קומפרנדה?

GodsFather
10-04-10, 08:16
תשמע, האמת, נמאס מלנסות לחנך, כי זה שיח-חרשים.

אז נאמר ועכשיו המלצת בתום לב ומלא כוונות טובות, אבל להבא אתה יודע כבר מה צריך לעשות. בסה"כ מדובר בלהוסיף שורה קטנה וכל הטררם הזה היה נמנע. אני מבין את הרצון שלך לעזור ולהמליץ אבל תבין את רוח הפורום ושהפורום הזה בעל צביון מקצועי מיסודו ולכן כששומעים על המלצה על בעל מקצוע שבמקרה הוא גם חבר של הממליץ, הנורות האדומות נדלקות.

שים לב שאף אחד לא העיר הערה כנגד אותו מוסך (אתה גם רמזת שהמוסך המתחרה שלו אינו בעל אופי חיובי, כך שזו עוד נקודה מושכת אש),רק ביקשו שלהבא תשים לב לדברייך.

לא חסרים פה אנשים שממליצים על חברים שלהם כבעלי מקצוע, או עובדים של סדנאות/משווקים שממליצים על העסק שלהם וזה לגיטמי לגמרי כי הם דואגים לפרסם את הגילוי הנאות באותה נשימה.

זה נאמר לכל מי שקורא את השרשור הזה, שאינו הראשון שדן בסוגיה הזו.

אני מקווה שהמסר הובהר עכשיו, אם יש עוד שאלות, בשמחה, למרות שאני אשמח אם נוכל לשים את העניין הזה מאחורינו.

matokik
10-04-10, 18:14
תשמע, האמת, נמאס מלנסות לחנך, כי זה שיח-חרשים.

אז נאמר ועכשיו המלצת בתום לב ומלא כוונות טובות, אבל להבא אתה יודע כבר מה צריך לעשות. בסה"כ מדובר בלהוסיף שורה קטנה וכל הטררם הזה היה נמנע. אני מבין את הרצון שלך לעזור ולהמליץ אבל תבין את רוח הפורום ושהפורום הזה בעל צביון מקצועי מיסודו ולכן כששומעים על המלצה על בעל מקצוע שבמקרה הוא גם חבר של הממליץ, הנורות האדומות נדלקות.

שים לב שאף אחד לא העיר הערה כנגד אותו מוסך (אתה גם רמזת שהמוסך המתחרה שלו אינו בעל אופי חיובי, כך שזו עוד נקודה מושכת אש),רק ביקשו שלהבא תשים לב לדברייך.

לא חסרים פה אנשים שממליצים על חברים שלהם כבעלי מקצוע, או עובדים של סדנאות/משווקים שממליצים על העסק שלהם וזה לגיטמי לגמרי כי הם דואגים לפרסם את הגילוי הנאות באותה נשימה.

זה נאמר לכל מי שקורא את השרשור הזה, שאינו הראשון שדן בסוגיה הזו.

אני מקווה שהמסר הובהר עכשיו, אם יש עוד שאלות, בשמחה, למרות שאני אשמח אם נוכל לשים את העניין הזה מאחורינו.
עכשיו הבנתי למה התכוונת, אוקי.
אני לא יודע מה אחרים, אני לא מפרסם שום דבר (באמת שלא).
אולי לא הייתי צריך לומר שזה מוסך שמקורב אליי, זה נכון (לאחר שכתבת הערתך הבנתי שזה כנראה נכון) ולהבא פשוט אכתוב הודעה בנוסח: ניסיתי, התרשמתי, ומהיום עליו אני סומך.
אוסיף מספר טלפון או דרכי הגעה ומי שרוצה, שינסה, מי שלא, לא מוכרח.
נשכח לרגע מהעובדה שהמוסך מקורב אליי, כל ה"דרישה" שלי מההתחלה, כשפניתי בנושא הזה לפה, אליכם, הייתה לברר האם ניתן ללכת למוסך אחר, שהוא איננו המקום בו קניתי את הרכב.
באותו עניין, בדקתי מול חבר בעל חברת גרירה בבאר שבע (בחיי שלא ידעתי מראש) האם אפשרי לבצע טיפול גם בעיר אחרת ועדיין להנות מהאחריות, וכמו שקיבלתי תשובה פה, קיבלתי תשובה זהה ממנו, שזה אפשרי, זו עוד סיבה שבגללה פניתי הנה.
שבוע מצויין לכולנו

savyon
10-04-10, 20:44
אז זהו, לא הבנת.

אנחנו כן רוצים שתגיד לנו שהוא מקורב אליך (זה נקרא גילוי נאות),
בעצם מה שאנחנו רוצים זה שיאמרו לנו את האמת!!!
מותר שיהיו לך חברים, שהם במקרה מכונאים ושבמקרה אתה מטפל אצלהם ומאוד מרוצה,
זה בסדר גמור וזה לגיטימי, אבל אם אתה ממליץ עליו אז תוסיף שורה שהנ"ל גם חבר שלך.

עכשיו אני מקווה שהבנת.

סביון
(שגם ממליץ לפעמים על חברים)

matokik
10-04-10, 21:53
אז זהו, לא הבנת.

אנחנו כן רוצים שתגיד לנו שהוא מקורב אליך (זה נקרא גילוי נאות),
בעצם מה שאנחנו רוצים זה שיאמרו לנו את האמת!!!
מותר שיהיו לך חברים, שהם במקרה מכונאים ושבמקרה אתה מטפל אצלהם ומאוד מרוצה,
זה בסדר גמור וזה לגיטימי, אבל אם אתה ממליץ עליו אז תוסיף שורה שהנ"ל גם חבר שלך.

עכשיו אני מקווה שהבנת.

סביון
(שגם ממליץ לפעמים על חברים)
יופי סביון אתה אומר משהו אחד ומנהל הפורום משהו אחר.
אתה רוצהה שאני אגיד אבל למנהלים פה "יילדקו מנורות אדומות" אם אגיד שזה של חבר.
אולי אני טועה, לא יודע, אבל חשבתי שפה, דווקא פה באתר הענק הזה (ענק מבחינת גודל כן?) יאהבו את זה שאיקס ממליץ על מוסך בחום כזה או אחר, אחרי נסיון (חיובי כמובן) כזה או אחר.
מבחינתי האישית, כל העולם יכול לשקר (בינינו, מי לא משקר?) ולרמות קצת, אבל לא אני.
לעולם לא אפנה מישהו למקום שאינני סומך עליו מספיק, לעולם לא אעשה מעשה, שאני יודע מראש שעשוי לקלקל מצב רוח של אחר.

נדב42
10-04-10, 21:57
יופי סביון אתה אומר משהו אחד ומנהל הפורום משהו אחר.
אתה רוצהה שאני אגיד אבל למנהלים פה "יילדקו מנורות אדומות" אם אגיד שזה של חבר.
אולי אני טועה, לא יודע, אבל חשבתי שפה, דווקא פה באתר הענק הזה (ענק מבחינת גודל כן?) יאהבו את זה שאיקס ממליץ על מוסך בחום כזה או אחר, אחרי נסיון (חיובי כמובן) כזה או אחר.
מבחינתי האישית, כל העולם יכול לשקר (בינינו, מי לא משקר?) ולרמות קצת, אבל לא אני.
לעולם לא אפנה מישהו למקום שאינני סומך עליו מספיק, לעולם לא אעשה מעשה, שאני יודע מראש שעשוי לקלקל מצב רוח של אחר.

אתה טועה.
המנורות האדומות נדלקות אם מתגלה שזה של חבר שלך למרות שלא אמרת את זה מראש.
אם אתה אומר מראש שזה חבר שלך אז הכל בסדר.

נדב.

matokik
11-04-10, 02:21
אתה טועה.
המנורות האדומות נדלקות אם מתגלה שזה של חבר שלך למרות שלא אמרת את זה מראש.
אם אתה אומר מראש שזה חבר שלך אז הכל בסדר.

נדב.
אוקי נדב זה מקובל, זה הגיוני.
אבל (בעצם בלי אבל רק שאין לי מילה אחרת לקשר עכשיו) מה העניין? אפילו אם זה מוסך של אבא שלי (זה לא) זה עדיין לא אומר שאוכל לסדר הנחות כאלה ואחרות.
כל העניין עצמו, מהשורש שלו היה, כשבעצם התכוונתי לתת המלצה למקום נפלא, שמתייחס נפלא, ואפילו אמרתי (אם לא אז אני אומר עכשיו) שמוזמנים לבדוק את הנושא, לקבל חוות דעת כאלה ואחרות ולבחון אותי (ובעיקר אותו)

GodsFather
11-04-10, 13:04
בוא נסכם ככה, בלי רציונלים - אתה רוצה להמליץ על מקום ? יש לך קשר כלשהו לבעל העסק ? תמליץ ותאמר שיש לך קשר לבעל העסק. זה הכל. אתה יכול לכתוב מגילות על איך ליקקו לך את האצבעות במוסך , אין בעיה, אבל בסוף הסיפור תרשום ככה -

"גילוי נאות - בעל המוסך הוא חבר שלי"

תחליף את המילה מוסך עם כל סוג עסק שאתה רוצה להמליץ עליו בעתיד.

שבוע טוב.

-->