PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש ביקיני קיץ מתאים לסמוראי, עזרה נדרשת.

סולי
07-04-10, 16:39
שלום לכולם!
ברשותי סמוראי 98 פתוח, עם הרכב קיבלתי ברזנט ביקיני בסטופ חדש ארוז בקרטון.
לצערי לא בדקתי אותו ברכישת הרכב ועכשיו כשבאתי להרכיבו גילית שאיננו מתאים בכלל לגירסה שברשותי, הוא מיועד לסמוראי שמגיע עם קשת התהפכות מובנית, כמו בתמונה המצורפת.
אני מחפש לרכוש ביקיני מתאים לרכבי, אשמח אם מישהו יוכל לתת הפנייה לאתר שמוכר ביקני מתאים, לא גירסת ה-strapless, אלא גירסה עם שתי רצועות מתיחה לפינות המרכב..
תודה רבה לעוזרים!
http://ecx.images-amazon.com/images/I/41omztv-e%2BL._SS500_.jpg

GodsFather
07-04-10, 17:02
קח את הנוכחי ולך למישהו שמתעסק עם ברזנטים ושיתאים לך אותו, זה לא צריך להיות אתגר גדול בשבילו.

סולי
07-04-10, 17:06
האמת שחשבתי על זה אבל זה עדיין לא יתאים בצורה מושלמת, וחבל להרוס את הברזנט אם יהיה אפשר למכור אותו בשלמותו.

ולטעמי, הוא פשוט לא יפה.. אז אם אני מתעקש לקנות ברזנט מושלם (לא מותאם) לסמוראי שלי היכן ניתן למצוא כזה?

GodsFather
07-04-10, 17:08
או שתזמין מחו"ל (בסטופ למשל). או שתסתכל בלוחות המודעות, מידי פעם צץ לו כזה.

בסה"כ זה מוצר מאד זול להכנה, אז אולי שווה לך לקפוץ לאיש ברזנטים ולבקש הצעת מחיר לביקיני.

יש פה שניים שעשו כאלה אבל ארוכים, כלומר שמכסים גם את הנוסעים מאחור ויצאה להם עבודה מאד יפה. שווה לך לבדוק איתם לגבי עלויות ומזה לקזז.
OHADW50 וAYBAZO1

סולי
07-04-10, 17:22
זה מה שניסיתי לומר, לא מופיע דגם מתאים של בסט-טופ לרכישה ברחבי הרשת..

ומי שכן עשה ביקיני בתוצרת מקומית ומוכן להביע חוות דעת אני אשמח לשמוע.

ohadw50
07-04-10, 20:11
אני וערן עשינו ברזנט שמכסה את כל החלק העליון של הרכב שזה היה נחמד מאוד בקיץ האחרון ,

הבעיה שזה לפעמיים מכניס את הגזים לתוך האוטו במיוחד בבלימה,

אנחנו גם רוצים לייצר ברזנט ביקיני לקיץ הקרוב כמו שאת אומר שמכסה את החלק הקידמי ויורד לשני רצועות אחרוה לצדדים !

יש את עמוס ברזנטים בת"א הוא עשה לנו את הבזנט באיכות מעולה במחיר זול
שווה ללכת אליו לראות כמה הוא יעשה לברזנט ביקיני.
אני מאמין שאנחנו נעשה את זה לקראת תחילות/ סוף חודש מאי לקראת הקיץ הקרוב.

סולי
08-04-10, 18:49
היי אוהד,
ראיתי היום ברזנט ביקיני לסמוראי בייצור מקומי,
האמת שלא אהבתי בכלל, זה לא עשוי מאותו החומר של בסט טופ אלא משימשונית (נדמה לי), לא נעים למגע ולא נושם.
הגימור לא באותה הרמה של הייצור האמריקאי והצורת חיבור לחלון הקידמי דורש הורדה של המסילת פלסטיק המקורית (אגב התואמת את הברזנט חורף שיש לי) והרכבה של מסילת ווילון?@!...

בכל אופן,
משיטוטים רבים ברשת נראה שאין ביקיני שנמשך אחורה לסמוראי, ובעצם מה שבסטופ מייצרים מתאים אך ורק לדגמים עם הקשת הפנימית מהשירטוט.
אז נישארו לי 2 אופ'..
1. להתאים את הברזנט הקיים ולקוות ליפול על בעל מקצוע טוב.
2. למצוא קשת אחורית מפירוק.

אני אשמח לשמוע המלצות על בעלי מקצוע נוספים מלבד עמוס... או המלצות נוספות על עמוס.
בתודה מראש, אורי.

GodsFather
08-04-10, 18:59
קשת אחורית כמו בתמונה זו קשת התהפכות שאפשר לייצר במאות בודדות של שקלים. אבל להתאים את הברזנט שיש לך יהיה יותר זול.

דרך אגב, זו לא קשת מקורית, אלא תוספת ולכן תמוהבעיני שאין מוצר מוגמר לסמוראי פתוח ויש מאות סמוראים פתוחים בארץ...אתה יכול לפנות לעוד יצרני ברזנטים ולראות אם אפשר להשתמש בחומר אחר ולא בשמשונית ולהראות להם איך מתחבר הברזנט הנוכחי ושיתאימו את הייצור שלהם במקום מסילת-וילון, אני בטוח שחשבת על זה גם כן.

-->