PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבצע בבולסטר לסוזוקי ג'מני !!!

BOLSTER
07-04-10, 22:18
כל הרוכש מערכת מתלים (קפיצים ובולמים ) מושלמת לסוזוקי ג'מני מתוצרת חברת TJM האוסטרלית יוכל תמורת 5000 ש"ח לנעול את רכבו בנעילת דיפרניצאל אחורית מתוצרת בולסטר הכוללת נועל ומדחס לא כולל התקנה ולא כולל מע"מ .

צוות Bolster .

BOLSTER
08-04-10, 00:02
...

קובי-ערד
08-04-10, 00:14
כל הרוכש מערכת מתלים (קפיצים ובולמים ) מושלמת לסוזוקי ג'מני מתוצרת חברת TJM האוסטרלית יוכל תמורת 5000 ש"ח לנעול את רכבו בנעילת דיפרניצאל אחורית מתוצרת בולסטר הכוללת נועל ומדחס לא כולל התקנה ולא כולל מע"מ .

צוות Bolster .

מע"מ יודעים כמה עולה התקנה? וכמה עולה סט שלם של מערכת מתלים?

BOLSTER
08-04-10, 16:59
לאחר מספר שאלות מצדכם הבאנו את מלוא האינפורמציה הרלוונטית להודעה הראשונה.
על כל רכישת סט מתלים לסוזוקי ג'מני בעלות של 5600 ש"ח לפני מע"מ והתקנה ניתן יהיה לרכוש נעילת דיפרנציאל נשלטת הפועלת באמצעות לחץ אוויר של חברת בולסטר בעלות של 5000 ש"ח לפני מע"מ.
הנעילה מיוצרת באיכות חומרים ועבודה גבוהות ביותר, הנעילה מצוידת במחברי אוויר מהירים על מנת לאפשר תיקון תקלות העלולות להיווצר בשטח כתוצאה מנסיעה בשטח סבוך.

לנעילה יש אחריות מוצר למשך שנתיים.

את הההתקנה של הנעילה וסט המתלים ניתן לבצע בכל אחת מהסדנאות המורשות בארץ ובעלות שתקבע על ידי הסדנא .

מצורף קישור לאתר היצרן של מערכת המתלים :
http://www.tjm.com.au/Default.aspx?tabid=73

ניתן לקבל פרטים נוספים באם יש צורך על פי המספרים המופיעים בחתימה האישית .

BOLSTER (http://www.jeepolog.com/UserFiles/Flash/bolster/bolster_landingpage_2.swf)

kobiarava
08-04-10, 18:21
מה עם קישור ליצרן הנעילה? תוכל לתת קצת פרטים?

BOLSTER
08-04-10, 23:09
שוב שלום לכולם .

בולסטר הוא מותג ישראלי חדש שמייצר את מוצריו אצל מספר יצרנים שונים במקומות שונים , תוך הקפדה על איכות המוצר הן בפרטים הגדולים והן בפרטים הקטנים . בשלב זה משווק המותג בארצינו ובשלבים מאוחרים יותר גם מחוצה לה .

פאקים ותקלות יש לכולם ... המוצרים שלנו עשויים מפלדה ומפלסטיק אבל השירות , זהב !

צוות בולסטר , שי ושולי.

zerez
09-04-10, 01:10
שוב שלום לכולם .

. בשלב זה משווק המותג בארצינו ובשלבים מאוחרים יותר גם מחוצה לה .

צוות בולסטר , שי ושולי.

רק שאני אבין, יש לכם נעילות שעובדות בשטח או שאתה מחפש לקוחות ראשונים כדי לנסות את המוצר?
אם זה המצב אני חושב שיהיה הוגן להביא את זה לידיעתנו.

BOLSTER
09-04-10, 10:35
רק שאני אבין, יש לכם נעילות שעובדות בשטח או שאתה מחפש לקוחות ראשונים כדי לנסות את המוצר?
אם זה המצב אני חושב שיהיה הוגן להביא את זה לידיעתנו.

אני רוצה להרגיע אותך לא מדובר במוצר ראשוני ונסיוני ! נעילות כאלו כבר מותקנות על מספר רכבים ועובדות בשטח מזה זמן .אנחנו לא מחפשים בעלי רכבים לניסיון היות ואנחנו מאמינים אמונה שלמה במוצרים שלנו וזו גם הסיבה לכך שלמוצר יש שנתיים אחריות .

שולי

talhe
09-04-10, 13:21
אהלן,
ברשותי לנדרובר דיסקברי TDI. התקנתי נעילות של בולסטר אחורית וקדמית כבר 4 חודשים.
אחרי התעללות בשטח מספר רב של פעמים, לא נתקלתי בבעיה.
יכול גם לומר שהתקנתי את הנעילות בעקבות המלצה של חבר שהתקין. יש עוד אנשים שהתקינו ומאוד מרוצים.
התקנתי בפרוג'יפ וקיבלתי שרות אחלה מפרוג'יפ וגם מהיבואן.
ממליץ בחום.

מוש מהמחשב של טל.
אחלה שבת!!!

kobiarava
09-04-10, 13:39
שוב שלום לכולם .

בולסטר הוא מותג ישראלי חדש שמייצר את מוצריו אצל מספר יצרנים שונים במקומות שונים , תוך הקפדה על איכות המוצר הן בפרטים הגדולים והן בפרטים הקטנים . בשלב זה משווק המותג בארצינו ובשלבים מאוחרים יותר גם מחוצה לה .

צוות בולסטר , שי ושולי.

לא ענית לי. אני רוצה לראות קטלוג, תמונות של המוצר, מידע מפורט על היצרן (וגם לדעת אם הוא סיני, למשל), מחירים למוצרים שונים, התאמה לאילו רכבים, שיטת עבודת המערכת וזמינות חלקים, כל זה חשוב לכל אדם שהולך לשים סכומים בלתי מבוטלים על מוצר כזה, ובטח למי שמתחזק את הרכב לבד (מרבית באי האתר) וצריך לדעת מה מסתובב לו בביצה למקרה של תקלה. את כל אלה אני יכול למצוא בקלות אצל כל יצרן נעילות אחר, גדול או קטן, למה אצלכם לא?

שבת שלום-קובי

יוש
09-04-10, 16:35
מצטרף לתהייה של קובי.

נושא הנעילות מעורר ענין רב, לאור ההגמוניה של ARB והמחירים המופרזים הכרוכים בכך.

אם קיימת אלטרנטיבה, ראוי מאד לפרט במה מדובר, בפרט אם מתנהלת תכתובת באתר זה.

אני באופן אישי מעונין בהתקנת נעילה קדמית נשלטת ואשמח לפרטים ענייניים, כפי שנתבקש ע"י קודמי.

שיהיה בהצלחה,

שוקי.

BOLSTER
09-04-10, 21:15
מצטרף לתהייה של קובי.

נושא הנעילות מעורר ענין רב, לאור ההגמוניה של ARB והמחירים המופרזים הכרוכים בכך.

אם קיימת אלטרנטיבה, ראוי מאד לפרט במה מדובר, בפרט אם מתנהלת תכתובת באתר זה.

אני באופן אישי מעונין בהתקנת נעילה קדמית נשלטת ואשמח לפרטים ענייניים, כפי שנתבקש ע"י קודמי.

שיהיה בהצלחה,

שוקי.

שלום שוקי

נכון לעכשיו יש אלטרנטיבה להגמוניה של ARB המחירים מפתיעים יש נעילות נשלטות לאחוז גדול מרכבי השטח המשווקים בארץ הסדנאות בארץ כבר נחשפו לנעילות אשר באות מביתינו וכפי שכתבתי לקודמי אנחנו נשמח לדבר גם עימך החל מיום ראשון בבוקר ולמסור לך את מלוא הפרטים אודות המוצר בו אתה מתעניין ומוצרים נוספים אשר באמתחתינו . לנגד עינינו עומדים מסםר עקרונות עבודה כשבין הראשונים עומדים האיכות והשירות .

שולי

נדב42
09-04-10, 21:46
שלום שוקי

נכון לעכשיו יש אלטרנטיבה להגמוניה של ARB המחירים מפתיעים יש נעילות נשלטות לאחוז גדול מרכבי השטח המשווקים בארץ הסדנאות בארץ כבר נחשפו לנעילות אשר באות מביתינו וכפי שכתבתי לקודמי אנחנו נשמח לדבר גם עימך החל מיום ראשון בבוקר ולמסור לך את מלוא הפרטים אודות המוצר בו אתה מתעניין ומוצרים נוספים אשר באמתחתינו . לנגד עינינו עומדים מסםר עקרונות עבודה כשבין הראשונים עומדים האיכות והשירות .

שולי

מיהו היצרן של הנעילות ?
(ולמה אתם כל כך מתחמקים ומתפתלים כדי לא לחשוף אותו ?)

נדב.

BOLSTER
10-04-10, 21:34
הי,

בולסטר זה מותג ישראלי חדש.
חברה זו התבססה על מגוונן מוצרים בסיסי וחשוב כגון שנורקלים, נעילות דיפרנציאל וכננות.
המוצרים הנ"ל מיוצרים בסין במיפעלים ברמה גבוהה, תקני איזו ובקרת איכות קפדנית.
המוצרים הנ"ל נבדקו ושופרו/שודרגו מספר פעמים עד לשלב המכירה.
נעילות דיפרנציאל פניאומטיות- יש מספר לא מבוטל של נעילות העובדות בכלי רכב בארץ. הנעילות הנ"ל עברו שינויים רבים כגון: צירי סטליטים גדולים יותר, חיסום, שינוי ושיפור מערכת האוויר והמחברים
ועוד הרבה מעבר.
כננות בולסטר מורכבות ממכלולים איכותיים ועמידים אשר גם הם, כמו הנעילות נבדקו לעומק.
כנ"ל גם השנורקלים.

כמו כל חברה, גם כאן השאיפה להתקדם ולשפר את מוצרינו וכמובן את מגוון מוצרינו עומדת לעינינו.
בנוסף למוצרים הנ"ל, אנו היבואנים של חברת TJM האוסטרלית, GIGGLEPIN ו KSPORT

מכיוון שהשלב הראשון היה בניית ובדיקת מוצרים, אין עדיין אתר, תמונות וחומר מסודר.
בימים אלו נבנה האתר, מצלמים תמונות להמחשה ותמונות למידע טכני בכל הקשור למוצרי החברה. כמובן גם קישורים לשאר המותגים.

רוב ככל המותגים בכלל ובתחום בפרט, מייצרים בסין- גם אנחנו. מה שקובע זה האיכות.
מכיוון שאנו בטוחים באיכות מוצרינו, אנו נותנים אחריות ארוכה ועומדים לשירותכם עם מלאי של חלקי חילוף וידע טכני לטפל בתקלות. כמו ששולי כתב, תקלות יש ויהיו, אנו תמיד נשפר וניתן שירות.

כל המעוניין לבוא ולהתרשם, גם לסקפטיים שבניינו מוזמן בברכה.

שבוע טוב,
שי

נדב42
10-04-10, 21:45
שוב ניסוחים פתלתלים ...

אני מפרש זאת כך: "המוצרים מיוצרים ע"פ תכנון של מהנדסי בולסטר הישראלית במפעל/ים ג'נרי/ים בסין".
האם אני מפרש באופן מדוייק ? אם לא, נא תקנו ידייקו ...

נדב.

BOLSTER
11-04-10, 00:18
שוב ניסוחים פתלתלים ...

אני מפרש זאת כך: "המוצרים מיוצרים ע"פ תכנון של מהנדסי בולסטר הישראלית במפעל/ים ג'נרי/ים בסין".

נדב.

שלום נדב

מדוע ניסוחים פתלתלים ?

לדעתי זו תשובה :" המוצרים הנ"ל מיוצרים בסין במיפעלים ברמה גבוהה, תקני איזו ובקרת איכות קפדנית."

גם זו תשובה :"המוצרים הנ"ל נבדקו ושופרו/שודרגו מספר פעמים עד לשלב המכירה."

אני חושב שזה מדוייק דיו על מנת שכולם יבינו , הלא כן ?

שולי .

shmil
11-04-10, 08:21
שלום נדב

מדוע ניסוחים פתלתלים ?

לדעתי זו תשובה :" המוצרים הנ"ל מיוצרים בסין במיפעלים ברמה גבוהה, תקני איזו ובקרת איכות קפדנית." זה ברור דיו. ביקשנו להבין מי עומד מאחורי הייצור, והבנו.

גם זו תשובה :"המוצרים הנ"ל נבדקו ושופרו/שודרגו מספר פעמים עד לשלב המכירה." זה לא ברור דיו. ביקשנו להבין מי עומד מאחורי התכנון, ולא - לא הבנו.

אני חושב שזה מדוייק דיו על מנת שכולם יבינו , הלא כן ?

שולי .
לא, זה לא ברור עדיין.

שים לב מה ביקש נדב

פורסם במקור על ידי נדב42
שוב ניסוחים פתלתלים ...

נדב.

BOLSTER
11-04-10, 09:58
הי,

התשובה היא גם וגם.
חלק מהמוצרים מבוססים על מוצר קיים וחלק פיתוח של בולסטר.
גם המוצרים הקיימים עברו שינויים ושדרוגים לפי דרישות של בולסטר, נבדקו ואושרו.
מוצרים לכלי רכב מסויימים אשר עדיין לא נבדקו ו/או שופרו, לא מוצעים למכירה.

שי

נדב42
11-04-10, 13:03
הי,

התשובה היא גם וגם.
חלק מהמוצרים מבוססים על מוצר קיים וחלק פיתוח של בולסטר.
גם המוצרים הקיימים עברו שינויים ושדרוגים לפי דרישות של בולסטר, נבדקו ואושרו.
מוצרים לכלי רכב מסויימים אשר עדיין לא נבדקו ו/או שופרו, לא מוצעים למכירה.

שי

אני מתחיל להרגיש כמו מי שמנסה לסחוט עוד מיץ מלימון גמור ...
(או לחילופין לסחוט מילד בן 10 איך היה בבית הספר - התשובה: בסדר ...)

למה כל הפתלתלות וההתחמקות ? למה צריך ללחוץ ו"לסחוט" אתכם כדי לקבל תשובות פשוטות ובסיסיות ?

ועל מנת לחדד ולהבהיר את השאלות המתבקשות:
איזה מוצרים הם בפיתוח עצמי ?
איזה מוצרים מבוססים על מוצר קיים ? על איזה מוצר התבססתם בכל מקרה ? מה השינויים שעשיתם ולמה ?

אוף, נמאס כבר, שמישהו יפזר את הערפל במקום להוסיף עוד ועוד ...

נדב.

נדב42
11-04-10, 13:13
הי,

למען הסדר הטוב והבהרת עמדתי: אני לא מקושר לאף גורם בענף, ואין לי מילה להגיד בעד או בנגד המוצרים של בולסטר, מהסיבה הפשוטה שאני לא יודע עליהם כלום, למרות ניסיונות רבים ופומביים להשיג מידע שכזה.

כשלעצמי, אם תהיה הזדמנות לפגוש וכננת טובה ובזול לויטארה כנראה שאקפוץ על ההזדמנות, ובנוסף, חבר מחפש נעילה אחורית או צמד (תלוי במחיר) לסופה

לפיכך, השאלות שאני שואל אינן רק לצורך דיון אקדמי/תיאורטי או טובת הציבור.
בתור לקוח פוטנציאלי (ופה אני מדבר בשם עצמי בלבד), אני מתחיל לאבד את הסבלנות והעצבים, ומבחינתי בית עסק שמורח אותי ככה לפני הקנייה, לא יתנהג טוב יותר לאחר שקיבל את כספו, כך שמבחינתי ההתנהלות בשרשור הזה עד כה בהחלט מדליקה נורה אדומה לגבי בית העסק.

אשמח להתבדות, אבל זו עמדתי ותחושתי ברגע זה.

נדב.

BOLSTER
11-04-10, 17:16
הי,

מכיוון שהנ"ל מותג חדש, עדיין לא ניתן להעלות חומר טכני לאתר.
אנו לא מנסים להסתיר, לסבן, לשקר וכו'. כמו שכתבתי קודם, מי שרוצה, מוזמן בחום לראות להתרשם ולשתות קפה- ללא התחייבות וללא אותיות קטנות, הזמנה לא מחייבת ובהחלט מעניינת.

לגבי איזה חלק מיוצר איפה ואיך? אני תמיד זמין לדבר ולענות. הריי לא אוכל לתת פרטים על כל חלק וחלק כך בפורום. זו עבודה וידע של שנים ולרשום את זה בכמה שורות זה לא מקצועי.

אז, אנשים יקרים, אם מישהו מעוניין במידע ספציפי על מוצר/מכלול כזה או אחר, מוזמן לשאול בטלפון במייל או בפרטי. ממש אשמח להגיב.

לגבי נורות אדומות וצבעים אחרים. אין לנו שום עניין לפגוע/ לדפוק/למכור ולברוח לאי בודד אם כל המליונים שנעשה בישראל( בציניות ובצחוק כמובן). לאחר השקעה אסטרונומית של משאבים, העניין שלנו להתפרנס בכבוד וביושר.

אבקש לחתום תגובות אלו ופעם נוספת, אשמח תמיד לענות ולהסביר.
פטרי ההתקשרות למטה.

שי

six 4 life
11-04-10, 19:37
בולסטרים
האם זה המוצר שלכם?
http://www.youtube.com/watch?v=ewt7f-h8Wn4

tzagi
11-04-10, 19:55
וזה?
http://www.chinasoong.com/Air-Locker.htm

BOLSTER
11-04-10, 20:19
הי,

אכן הנעילות שרואים בסרטון אלה הנעילות שSOONG מוכר.
נעילות הנ"ל באיכות ירודה ומחירן בהתאם.
נעילות בולסטר עברו השבחה, חיזוקים, שינוי סוגי מתכות, חיסום ועד הפרטים הקטנים כמו מחברים ואפילו עובי חוטי החשמל, מתגים והלחמות צמת החוטים.
נעילות אשר לא עברו את שבעת מדורי הגהנום, לא מוצעות למכירה (בינתיים כמובן).

לידיעה, נעילות כמו סרטון/SOONG הגיעו לארץ לבדיקה. מחירן כ35% זול יותר מבולסטר, אך בהתאם.
נראה אותכם מנסים לקנות מSOONG מוצר ולקבל את מה שביקשתם....

שי

six 4 life
11-04-10, 20:41
בנתים אתה מציע למכירה נעילה ללא שם או מקור ידוע, מצמיד לה את הלוגו שלכם ועוד טוען שאתה (יבואן) אחראי על הפיתוח ובקרת האיכות שלה.
יש לך נעילה במלאי? המינימום שאתה יכול לעשות זה לקחת מצלמה, לצלם, ולצרף לכאן תמונה כמו כל מוכר אינטרנטי בימינו אנו.
עד אז יש פה הרבה מילים על כלום וחבל כי זה רק גורע ממך.

tzagi
11-04-10, 20:49
רעיון מעולה,
צרף תמונות ותראה איך המוצר שלך שונה מהמוצר הסיני הנחות,
אל תפחד לפרק נעילה להראות את אכות החלקים והעבודה,
בכלל עדיף גם לשים צד בצד ליד ARB ולהראות את ההבדלים באכות.*

BOLSTER
11-04-10, 21:12
הי,

לפחד? ממה?
אני לא צלם ולכן לא אבצע משהו כזה התמונות שלי גרועות.
אכן תמונות יעלו לאתר. עוד קצת סבלנות ויהיו תמונות מקצועיות של כל המוצרים.

אנשים, בכללי אנו רוצים לשפר תנאים ומחירים בצורה הוגנת ונכונה. אם מסיבה כזו או אחרת, לאחד או יותר מחברי הפורום לא מתאים, אל חשש, לא מאיים עם נשק.
אני רואה שתלונות לא חסר, מעניין שגם למוצרים ותיקים וגם לחדשים.
אז פעם נוספת ואחרונה, כל המעוניין לבוא/להתקשר ולהתרשם מוזמן בחום.
קצת פירגון ליוזמות חדשות, במיוחד כאלה שבסה"כ יכולות להועיל גם לכם, לא מזיק.

לידע כללי: כל נעילה שהותקנה עד היום נמצאת במעקב שוטף.
תקלות מהותיות כדוגמת שבר לא היו, אין בלאי ואין שבבים.
תקלות מינוריות כמו דליפת אויר היו, טופלו ותוקנו.

BOLSTER
11-04-10, 21:17
הי עוד פעם,

מחר אשלח תמונות של פינים של גלגלי השיניים (סטליטים בעברית) עם סימני בדיקת חוזר חומרים
(הרדנס ברינל בלועזית). אם יעזור, אשמח..
התמונות לא באיכות גבוהה, אך העם לחוץ ודורש...

שי

asafk
11-04-10, 21:26
תגידו לי, אתם בסדר?
כל מוצר חדש בשוק, אתם בודקים מי חתום על תיק השרטוטים שלו? מי המתכנן ומי אישר להוריד לייצור? כשיצאו נעילות שהן העתקה של לוקרייט, מישהו שאל "זה חיקוי סיני? " ?? כשאתם קונים Private label מכל סוג שהוא - קורנפלקס או צמיג, אתם שואלים מי האבא והאמא ומי המהנדס ואיפה גרה אחותו של הפועל שעובד על המחרטה? כל מוצר חדש בשוק, אתם מבקשים לראות השוואה לקיימים?
אז הנעילה מיוצרת בסין, אז מה? יש כל מיני רמות ייצור בסין. יש זבל ויש חלקים באיכות גבוהה. אני מוכן לרמוז לכם שגם בנעילות הנחשבות ביותר, יש לא מעט חלקים שמיוצרים... בסין.

שי נותן אחריות על המוצרים שהוא מוכר. אחריות מכובדת, ושי דמות מוכרת בענף, יש לו מה להפסיד. הוא גם מסביר לכם שהעניין בחבלי לידה ולכן לא כל המידע זמין פומבית, אבל יהיה בקרוב. אז למה ההתנפלות הזו? מאיפה חוסר הפירגון, שלא לומר רשעות?

שי יכתוב מי היצרן, ישווה למוצרים קיימים, כל מה שביקשתם. מחר יקום "יבואן" שהחליט לעשות מכה, יביא מכולה של משהו דומה מסין, אבל לא בדיוק אותו דבר, קצת פחות פה וטיפה פחות שם, בשביל שיהיה יותר זול - הסינים עושים מה שמבקשים. הוא יספר ללקוחות שזה המוצר של בולסטר, כשיהיו כשלים יבואו בטענות לבולסטר... והלך השם. שתדעו, ואני עוסק במסחר גם של מוצרים מהמזרח, שממש לא מקובל לספר מי היצרן המקורי - פשוט כדי להמנע מתחרות. אל תצפו משי לעשות מה שאף אחד בשוק לא עושה.
ותלמדו לפרגן.
פעם ראשונה בהרבה שנים שיש תחרות אמיתית למוצרים מובילים בשוק, תחרות בריאה. טובה בשביל כולנו. אז למה לקטול? עדיף להמשיך להבריח ARB במזוודה מאמריקה? או לקנות נעילות משומשות? לנעילה משומשת יש יותר אחריות? או לנעילה מוברחת?

אסף.

נדב42
11-04-10, 22:19
תגידו לי, אתם בסדר?
כל מוצר חדש בשוק, אתם בודקים מי חתום על תיק השרטוטים שלו? מי המתכנן ומי אישר להוריד לייצור? כשיצאו נעילות שהן העתקה של לוקרייט, מישהו שאל "זה חיקוי סיני? " ?? כשאתם קונים Private label מכל סוג שהוא - קורנפלקס או צמיג, אתם שואלים מי האבא והאמא ומי המהנדס ואיפה גרה אחותו של הפועל שעובד על המחרטה? כל מוצר חדש בשוק, אתם מבקשים לראות השוואה לקיימים?
אז הנעילה מיוצרת בסין, אז מה? יש כל מיני רמות ייצור בסין. יש זבל ויש חלקים באיכות גבוהה. אני מוכן לרמוז לכם שגם בנעילות הנחשבות ביותר, יש לא מעט חלקים שמיוצרים... בסין.

שי נותן אחריות על המוצרים שהוא מוכר. אחריות מכובדת, ושי דמות מוכרת בענף, יש לו מה להפסיד. הוא גם מסביר לכם שהעניין בחבלי לידה ולכן לא כל המידע זמין פומבית, אבל יהיה בקרוב. אז למה ההתנפלות הזו? מאיפה חוסר הפירגון, שלא לומר רשעות?

שי יכתוב מי היצרן, ישווה למוצרים קיימים, כל מה שביקשתם. מחר יקום "יבואן" שהחליט לעשות מכה, יביא מכולה של משהו דומה מסין, אבל לא בדיוק אותו דבר, קצת פחות פה וטיפה פחות שם, בשביל שיהיה יותר זול - הסינים עושים מה שמבקשים. הוא יספר ללקוחות שזה המוצר של בולסטר, כשיהיו כשלים יבואו בטענות לבולסטר... והלך השם. שתדעו, ואני עוסק במסחר גם של מוצרים מהמזרח, שממש לא מקובל לספר מי היצרן המקורי - פשוט כדי להמנע מתחרות. אל תצפו משי לעשות מה שאף אחד בשוק לא עושה.
ותלמדו לפרגן.
פעם ראשונה בהרבה שנים שיש תחרות אמיתית למוצרים מובילים בשוק, תחרות בריאה. טובה בשביל כולנו. אז למה לקטול? עדיף להמשיך להבריח ARB במזוודה מאמריקה? או לקנות נעילות משומשות? לנעילה משומשת יש יותר אחריות? או לנעילה מוברחת?

אסף.

לא אסף, לא כל מוצר חדש.
אבל כאשר בית העסק מפזר ערפל ומתחמק מלענות תשובות פשוטות לשאלות פשוטות, אז השאלות מסתבכות והחשדות גואים. היה יכול לכתוב מראש (אם זה נכון, עד לרגעים אלו זה לא ממש ברור) שמיוצר בסין ע"פ מפרט הנדסי, חומרים וגימור בפיקוח של בולסטר. זה לגיטימי לייצר בסין, אבל למה להתפתל ולהתחמק ככה ?

אין לי בעיה עם תחרות - נהפוך הוא, אבל זו צריכה להיות הוגנת והגונה מכל הצדדים, גם מצד השחקן החדש. אם היה גילוי נאות מלכתחילה מצד בית העסק, לא היינו מגיעים לכאן. כאשר ניכר שבית העסק מנסה להסתיר משהו, הרי ברור שנחפור עד שנמצא, ונבדוק אותו בציציות, בכל דרך חוקית שתעמוד לרשותנו.

אני לא יודע לאיזו "רשעות" אתה מתכוון. חוסר אמון ? נכון וברור לאור התנהלות המפרסם.
לגבי הסיפור של "יבואן" מתחרה שיעשה מכה - אחד כזה יוכל לעשות זאת גם בלי שבולסטר יחשפו דבר, מה הבעייה להעתיק נעילה? תן לסינים מוצר מקורי וסע לשלום, אז תעשה לי טובה...

קרא שוב את השרשור מתחילתו ותבין בעצמך. כמו שאמר הרמן התינוק (http://www.youtube.com/watch?v=iL1PaWQ-BI8) (06:10): כל העסק מסריח כמו חיתולים מאתמול ...

נדב.

lior_b.s
11-04-10, 23:08
גם אני כמו אסף לא מבין מה החפירות...
רוצים תקנו, לא רוצים אל תקנו, זה כזה פשוט.
98% מהמוצרים שאתם קונים הבייתה מיוצרים בסין , 100% מהקניות שלכם בכלל אתם מחפשים תמיד משהו יותר זול...
יש אלטרנטיבה עם אחריות לשנתיים למוצר שכל ג'יפאי רוצה לג'יפ שלו ומי שממש רוצה לקנות קיבל משי הזמנה פתוחה לבוא ולראות בעיניים, איפה הבעייה??
נניח ושי היה רמאי , רציתם תמונות, מה הבעייה לזייף גם פה?..
יש לכם אפשרות לגשת ולראות בעיניים הכל, בלי תמונות ובלי לתחמן, מי שיאהב את מה שיראה יקנה, מי שלא פשוט לא חייב...
שי , או צוות בולסטר לא מכריחים אף אחד לקנות .. צוות בולסטר כתב מראש שהנעילות מיוצרות בסין, אתם רוצים גם את השמות של הפועלים?..
גם T-MAX מיוצר בסין ואני לא רואה שמישהו חופר לחפש את הכתובת של המפעל, אני כן רואה אנשים שזה עונה ומספיק לצרכים שלהם ויודעים מה הם קונים...
בולסטר זה לא ARB ואף אחד לא טען שכן אלא אלטרנטיבה זולה יותר.
בולסטר מייבאים גם TJM ולא נראה לי שיסכנו את העסק עם זבל סיני שעשוי ממסמרים חלודים..

אין לי ולא יהיה לי שום מוצר של בולסטר פשוט כי אין כזה לניבה ולכן אין לי שום אינטרס, אם הייתה נעילה שניתן להתאים לניבה הייתי שוקל ברצינות לקנות גם אם תיוצר בסין ובמיוחד עם שנתיים אחריות.

נדב, תרים את הכפפה וגש ליראות את המוצר בעיניים...מקסימום הרווחת קפה..;)

קצת פירגון לא יהרוג אף אחד..

ליאור

נדב42
12-04-10, 02:12
.. צוות בולסטר כתב מראש שהנעילות מיוצרות בסין, אתם רוצים גם את השמות של הפועלים?..

ליאור,

מי שמכיר אותי יודע שאני לא שותה קפה, אבל כן מרים כפפות. במקרה זה אני מצטער, אבל הרמת לי להנחתה... האם באמת צוות בולסטר כתב מראש שהנעילות מיוצרות בסין ? אז אנא, עבור על ההודעות של בולסטר בשרשור הזה אחת אחת וראה בעצמך...

אז זהו, שאני עשיתי זאת, וראה זה פלא: רק בסוף ההודעה השביעית של בולסטר בעוד הודעה פתלתלה הם כותבים "רוב ככל המותגים בכלל ובתחום בפרט, מייצרים בסין- גם אנחנו." . לפני כן היה "נעילת דיפרנציאל אחורית תוצרת בולסטר" וגם "נעילת דיפרנציאל נשלטת הפועלת באמצעות לחץ אוויר של חברת בולסטר", ואחרי זה "בולסטר הוא מותג ישראלי חדש שמייצר את מוצריו אצל מספר יצרנים שונים במקומות שונים" - אז עם כל הכבוד לבית העסק, הרי ברור לחלוטין שהם ניסו להעלים את מוצא התוצרת.

לאחר שנתגלה כי מדובר בייצור סיני, ומאחר ואכן לא כל הייצור הסיני זהה, ואיכותו תלוייה (בנוסף למחיר כמובן) באיכות התכנון וביקורת האיכות, ומכיוון שגם אני מעדיף לקנות בזול, ומכיוון שעל בולסטר אין חומר באינטרנט (ואפילו פה בפורום) כמו ל- T-MAX, אזי המשכתי לשאול שאלות ענייניות אשר בעזרת תשובות להן נוכל אולי לקבל מושג על איכות המוצר. שאלות כמו על איזה מוצר/ים אחרים הם התבססו (לדבריהם...) ומי עוסק בתכנון (ואפילו עוד לא הגעתי לנושא ביקורת האיכות).

עד לרגע זה לא ניתנו תשובות פשוטות לשאלות, אלא גיבובי מילים של אנשי מכירות אשר מפזרות הרבה יותר ערפל מאשר אינפורמציה.

אני חושב שהפגנתי סבלנות ראוייה ביותר, הקפדתי על ניסוח הולם והוגן לאורך כל הדרך, לא אמרתי מילה רעה על המוצרים (שוב, כי לא הצלחתי ללמוד מאומה לגביהם, פרט לארץ הייצור) אלא רק הבעתי באופן מכובד וראוי את דעתי המנומקת לגבי אופן ההתנהלות של בית העסק פה בשרשור.
אם תשים לב, גם לא "האשמתי" את בית העסק בשום דבר למעט עמימות והסתרה (אשר היתה ללא עוררין). אני פשוט לא מסתפק בתשובות המעורפלות וממשיך לשאות שאלות פשוטות וממוקדות עד שאני מקבל תשובות. אפילו לא אמרתי מילה רעה על עצם הייצור בסין.

ליאור ואסף: אתם שואלים למה להקשות ? אענה לכם בפשטות בשני מישורים:
א. אם בית העסק מנסה להסתיר משהו, בד"כ יש לזה סיבה. אני רוצה לדעת מהי לפני שאני או חברי מוציאים כסף.
ב. בית עסק שמורח כך את הלקוחות לפני הקנייה, צפוי למרוח אותם גם אחרי הקנייה והתשלום, ובד"כ אף ביתר שאת

אנחנו כל כך מקפידים בפורום הזה על גילוי נאות, אולם במקרה זה לא היה גילוי, ובטח שלא נאות, וכל זאת מאת גוף מסחרי - אני רואה זאת בחומרה רבה יותר מאשר למשל את מתוקיק החמוד שלנו, חבר פורום שהמליץ על מוסך של חבר שלו מבלי להבין מהו גילוי נאות, וננזף גם ע"י מנהלי הפורום.

למען נוחות הקהל הרחב, אני מביא פה במלואם את הציטוטים של בולסטר בשרשור זה עד לחשיפת ארץ הייצור, מבלי להשמיט פסיק ומבלי להוציא מהקשרם.

(וסתם כדרך אגב, אני עדיין ממתין לתשובות ...)

הודעה ראשונה: "נעילת דיפרנציאל אחורית תוצרת בולסטר"

צוות Bolster .

הודעה שנייה: הקפצה ללא תוכן

הודעה שלישית: "מלוא האינפורמציה הרלוונטית ... נעילת דיפרנציאל נשלטת הפועלת באמצעות לחץ אוויר של חברת בולסטר"

לאחר מספר שאלות מצדכם הבאנו את מלוא האינפורמציה הרלוונטית להודעה הראשונה.
על כל רכישת סט מתלים לסוזוקי ג'מני בעלות של 5600 ש"ח לפני מע"מ והתקנה ניתן יהיה לרכוש נעילת דיפרנציאל נשלטת הפועלת באמצעות לחץ אוויר של חברת בולסטר בעלות של 5000 ש"ח לפני מע"מ.
הנעילה מיוצרת באיכות חומרים ועבודה גבוהות ביותר, הנעילה מצוידת במחברי אוויר מהירים על מנת לאפשר תיקון תקלות העלולות להיווצר בשטח כתוצאה מנסיעה בשטח סבוך.

לנעילה יש אחריות מוצר למשך שנתיים.

את הההתקנה של הנעילה וסט המתלים ניתן לבצע בכל אחת מהסדנאות המורשות בארץ ובעלות שתקבע על ידי הסדנא .

מצורף קישור לאתר היצרן של מערכת המתלים :
http://www.tjm.com.au/Default.aspx?tabid=73 (http://www.tjm.com.au/Default.aspx?tabid=73)

ניתן לקבל פרטים נוספים באם יש צורך על פי המספרים המופיעים בחתימה האישית .

BOLSTER (http://www.jeepolog.com/UserFiles/Flash/bolster/bolster_landingpage_2.swf)

הודעה רביעית: "בולסטר הוא מותג ישראלי חדש שמייצר את מוצריו אצל מספר יצרנים שונים במקומות שונים"

שוב שלום לכולם .

צוות בולסטר , שי ושולי.

הודעה חמישית: "לא מדובר במוצר ראשוני ונסיוני"

אני רוצה להרגיע אותך לא מדובר במוצר ראשוני ונסיוני ! נעילות כאלו כבר מותקנות על מספר רכבים ועובדות בשטח מזה זמן .אנחנו לא מחפשים בעלי רכבים לניסיון היות ואנחנו מאמינים אמונה שלמה במוצרים שלנו וזו גם הסיבה לכך שלמוצר יש שנתיים אחריות .

שולי

הודעה שישית: (התחמקות ממתן מענה לשאלה של שוקי)

שלום שוקי

שולי

הודעה שביעית (בתגובה לשאלה ישירה שלי מי יצרן הנעילות): יצא המרצע מן השק ...

הי,

בולסטר זה מותג ישראלי חדש.
חברה זו התבססה על מגוונן מוצרים בסיסי וחשוב כגון שנורקלים, נעילות דיפרנציאל וכננות.
המוצרים הנ"ל מיוצרים בסין במיפעלים ברמה גבוהה, תקני איזו ובקרת איכות קפדנית.
המוצרים הנ"ל נבדקו ושופרו/שודרגו מספר פעמים עד לשלב המכירה.
נעילות דיפרנציאל פניאומטיות- יש מספר לא מבוטל של נעילות העובדות בכלי רכב בארץ. הנעילות הנ"ל עברו שינויים רבים כגון: צירי סטליטים גדולים יותר, חיסום, שינוי ושיפור מערכת האוויר והמחברים
ועוד הרבה מעבר.
כננות בולסטר מורכבות ממכלולים איכותיים ועמידים אשר גם הם, כמו הנעילות נבדקו לעומק.
כנ"ל גם השנורקלים.

כמו כל חברה, גם כאן השאיפה להתקדם ולשפר את מוצרינו וכמובן את מגוון מוצרינו עומדת לעינינו.
בנוסף למוצרים הנ"ל, אנו היבואנים של חברת TJM האוסטרלית, GIGGLEPIN ו KSPORT

מכיוון שהשלב הראשון היה בניית ובדיקת מוצרים, אין עדיין אתר, תמונות וחומר מסודר.
בימים אלו נבנה האתר, מצלמים תמונות להמחשה ותמונות למידע טכני בכל הקשור למוצרי החברה. כמובן גם קישורים לשאר המותגים.

רוב ככל המותגים בכלל ובתחום בפרט, מייצרים בסין- גם אנחנו. מה שקובע זה האיכות.
מכיוון שאנו בטוחים באיכות מוצרינו, אנו נותנים אחריות ארוכה ועומדים לשירותכם עם מלאי של חלקי חילוף וידע טכני לטפל בתקלות. כמו ששולי כתב, תקלות יש ויהיו, אנו תמיד נשפר וניתן שירות.

כל המעוניין לבוא ולהתרשם, גם לסקפטיים שבניינו מוזמן בברכה.

שבוע טוב,
שי

יכולתי להציג פה עוד התחמקויות של בית העסק בשרשור הזה, אבל הרעיון ברור וגם עייפתי, ולכן אסיים ...

ורק עוד טיפ קטן לבית העסק: אנחנו נמצאים בפורום טכני, בו חלק נכבד מהאנשים מבינים דבר או שניים ולא הולכים בעיניים עצומות אחרי סיסמאות. מותר גם להגיד "חששנו שהמילה סין תרתיע אנשים ולכן ניסינו לטשטש/להסתיר את זה, אנחנו מבינים שטעינו ונתקן את דרכינו". כמובן שאנחנו נהיה חדים כתער ונבדוק אתכם בציציות, אבל אם תעמדו במילה, תתקנו את דרככם ותכבדו אותנו במידע אמין וגלוי תזכו כאן לפורום מפרגן ומעודד. יתרה מזאת, אם תשתפו אותנו בבעיות שאתם מכירים עם המוצרים, אני משוכנע שתזכו לסיוע (ללא תמורה) מחברי הפורום, שרובם דוגלים בעזרה לזולת, וחלקם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה...

לילה/בוקר טוב,

נדב.

savyon
12-04-10, 06:54
נדב,
אני לא יודע מה המקצוע שלך אבל אם היית ארכיאולוג, בטוח שהיו באמתחתך כמה גילויים מרעישים- אתה חופר!
יאללה שחרר.

תעשה טובה גם לנו וגם לעסק, רוצה לקנות תקנה, לא רוצה אל תקנה, רק שחרר.

כתבת כל מה שרצית וקיבלת את התשובות שלא רצית, אם ככה חברת בולסטר בעיינך הם חבורה של רמאים שמחפשים לעקוץ 8 אנשים בגרוש וחצי ולהעלם.

די, באמת שהגזמת ולא יוצא לך מזה שום דבר טוב.

בהמון כבוד
סביון

נדב42
12-04-10, 06:56
נדב,
אני לא יודע מה המקצוע שלך אבל אם היית ארכיאולוג, בטוח שהיו באמתחתך כמה גילויים מרעישים- אתה חופר!
יאללה שחרר.

תעשה טובה גם לנו וגם לעסק, רוצה לקנות תקנה, לא רוצה אל תקנה, רק שחרר.

כתבת כל מה שרצית וקיבלת את התשובות שלא רצית, אם ככה חברת בולסטר בעיינך הם חבורה של רמאים שמחפשים לעקוץ 8 אנשים בגרוש וחצי ולהעלם.

די, באמת שהגזמת ולא יוצא לך מזה שום דבר טוב.

בהמון כבוד
סביון

לא אמרתי את הדברים שכתבת, בטח לא שהם רמאים.
וגם לא קיבלתי תשובות לשאלות ...

נדב.

GodsFather
12-04-10, 07:22
חברים, דבר אחד לא ברור לי - בעלי העסק הזמינו את המעוניינים להגיע ולראות את המוצר בLIVE וכך גם להכיר את בית העסק על בעליו. נכון שהם ממוקמים אי שם בצפון הרחוק "נשר" (נאמר בציניות) , אבל אם הם היו מתחמקים לחלוטין, גם ההזמנה הזו לא הייתה מתקיימת.

יש כאן בעיה שיווקית בשל התנהלות וניסוחים לא נכונים ומעוררי חשד, אבל עם זאת, הם עומדים מאחורי המוצר והעסק, אחרת הם גם לא היו מפרסמים באתר הזה.

מי שמעוניין ואולי כדאי שג'יפולוג יעזרו פה (?) , שיגיע לבולסטר, יפגוש את האנשים, אולי אפילו יצלם את המוצרים ואת האנשים, שיחה של חצי שעה-שעה, כוס קפה ומאפה ויסע הביתה עם המידע החדש ויציג בפני הגולשים. על הדרך, שירביץ איזה טיול קטן בשטחים הנפלאים שליד נשר, לפני שמזג האויר מתחמם.

דעתי האישית בלבד.

shmil
12-04-10, 08:10
עיקר האשמה נעוץ בחבר'ה של בולסטר.
לא רותמים עגלה לפני הסוסים, ואם רותמים, אין להם להתפלא על התוצאות.
אין אתר אינטרנט, עושה רושם של קפיצה מוקדמת למים לפני סיום ההכנות האמיתיות ולפני סיום הכנת חומר טכני, ולכן - זה לא נראה טוב.
וכשדברים לא נראים טוב, אילו התגובות שהם מקבלים.
אוסיף עוד, שאין לי מושג מיהם שי ושולי ומה הקשר שלהם ל"ענף".

savyon
12-04-10, 08:10
מי שמעוניין ואולי כדאי שג'יפולוג יעזרו פה (?) , שיגיע לבולסטר, יפגוש את האנשים, אולי אפילו יצלם את המוצרים ואת האנשים, שיחה של חצי שעה-שעה, כוס קפה ומאפה ויסע הביתה עם המידע החדש ויציג בפני הגולשים.
דעתי האישית בלבד.

עלי.

רק סבלנות כי יקח כמה ימים.

lior_b.s
12-04-10, 08:23
נדב...
נכון שלא מההודעה הראשונה כתוב שמיוצר בסין אבל גם אחרי שנכתב רציתם את מידת הנעליים וצבע התחתונים של מי שמעורב בעניין..
אני כותב שוב את מה שכתבתי ומה שאמיר הוסיף, מי שרוצה הוזמן לראות ולחוש בידיים את המוצרים, מי שקונה מקבל אחריות שנתיים על הנעילות, לי זה מספיק...
אני כמו אסף יודע מי זה שי ואיך הוא מתקשר לענף ויודע שאת המוניטין שלו בענף הוא לא יסכן בשביל למכור 2 נעילות לג'ימני ולברוח...
אני יכול להגיד שמה ששי יודע על נעילות ושיפורים רובנו לא נדע עוד הרבה זמן אם בכלל אי פעם..
גם את שולי אני מכיר וזאת הסיבה שבכלל הגבתי בשרשור , אין לי שום עניין וקשר למוצרים או איזשהו אינטרס אישי בעניין בולסטר, כמו שכתבתי קודם אין להם שום מוצר שיכול להתאים לי מלבד קפיצים אולי..
מה שאני כן יכול להגיד בוודאות זה שרמאים הם לא..וגם אם לא הייתי יודע מי הם אם הייתי מתעניין בנעילה והייתה מוצעת לי בזול הייתי ניגש לבדוק לפחות לפני שאני אומר שמוכרים לי זבל סיני..מה לעשות , כמעט כל העולם מייצר בסין כי יותר זול, אבל כמו שאסף כתב יש כמה רמות ייצור בסין...

ליאור

ארז
12-04-10, 08:34
בוקר טוב.....
לפני הכל חשוב לציין שאין לי קשר לבולסטר מלבד היותי לקוח מאוד מרוצה(אני קונה מהם מוצרים עבור הסדנה שלי).
כמה דברים לציין....

1 בעלי המקצוע מכיר את שי ,האנשים הפרטיים פחות אז נראה לי שכדאי לתת קצת רקע עליו, שי הוא דמות מוכרת מאוד בענף ה4X4 בישראל, הוא היה כמה שנים מנהל מוסך הנעות בכרמיאל(מוסך מורשה ניסן/רנו), לאחר מכן היה מנהל עבודה בסדנת גתוס,אחרי זה,כמה שנים כמנהל הטכני של חברת הנפלד(בין השאר היבואנים של ARB ).
בתפקידיו האחרונים עבדתי עם שי על בסיס יומי ובצורה מאוד אינטנסיבית, יש לו ידע הנדסי מקיף ויסודי על המוצרים המדוברים וכמו כן עקב הדברים שחלק מהגולשים רמזו כאן ,אני חייב לציין שמדובר על אחד מאנשי המקצוע היותר טובים ובטח שהיותר ישרים שפגשתי.

2 לגבי המוצרים, אין מה להבהל מהשם סין, רוב המוצרים היום בעולם מיוצרים שם, בשוק הסיני קיומות כמה רמות של יצור ובקרת איכות והמוצרים של בולסטר בהחלט נראים אכותיים ומוקפדים

3 ספציפי לגבי המוצרים,הנעילה הנשלטת של בולסטר נראת מסיבית מאוד, אפילו יותר מסיבית מהמתחרות שלה בארץ, אני יודע ששי העביר את הנעילה הזו כמה מדורי גהנום לפני תחילת השיווק בארץ וגם בדיקות מעבדה, המוצר הסופי רחוק מאוד מהנעילות הסיניות שאני ראיתי עד היום.

והערה לשי, אל תבהל ,פשוט נפלת על הספורט הלאומי כאן בגיפולוג וזה לכסח ולהציק לבעלי מקצוע כשהם חדשים בפורום...

shmil
12-04-10, 08:37
אגיב שוב.
אף אחד לא אמר ששי ושולי הם רמאים, גם לא נדב.
אף אחד לא אמר שהם יברחו עם הכסף. גם לא נדב.

אבל, כמו שכשאתה קונה TMAX, יודע שזה סיני והאיכות בהתאם, אני רוצה לדעת מי עומד מאחורי המוצרים של בולסטר.
אין לי כוונה לקנות מוצר עם שנתיים אחריות ש"יהיה במעקב" במהלך השנתיים. להזכירכם - גם לדלתא ולטאטא היו שנות אחריות. ולא שאני קובע שזוט האיכות, אני פשוט אומר שדווקא המילה "במעקב" מדליקה לי נורת אזהרה.
ולכל התומכים - אל תשוו בבקשה ל"כל המוצרים שמיוצרים בסין". לטושיבה, סוני, בוש ומקיטה, המייצרות בסין יש מחלקות בקרת איכות משלהן, היושבות במפעל בסין, ובודקות. קשה לי להאמיןם שלבולסטר, עם השוק שלה, יש אפילו נציג אחד קבוע במפעל בסין.

גם "נעילות בולסטר עברו השבחה, חיזוקים, שינוי סוגי מתכות, חיסום ועד הפרטים הקטנים" לא מוסיף אמינות אלא עמימות.

ובכלל, כמו שכבר אמרתי קודם - "מכיוון שהנ"ל מותג חדש, עדיין לא ניתן להעלות חומר טכני לאתר."
אז אין אתר, ואין חומר, ויש הזמנה לקפה. לא רציני, ושוב - כאמור, העגלה לפני הסוסים.
החבר'ה של בולסטר הרוויחו את היחס הזה ביושר.

חנן-ג'יפולוג
12-04-10, 10:24
די, הנושא מוצה. תעברו הלאה. הודעות נוספות בכיוון הזה נמחקו ויימחקו.

BOLSTER
13-04-10, 16:59
שלום לכולם,

מכיוון שיש הרבה עניין במוצרים והשקה תתבצע רק עוד מספר חודשים, אנו עושים מפגש בהר חורשן לחברי הפורום.
במפגש זה תוכלו להתרשם מהמוצרים, לקבל הסברים ולשאול כמובן.
מפגש זה לא מיועד להיות אירוע מוטורי עם זיקוקין והפרחת יונים.
כיבוד קל ומצב רוח טוב בעיקר.

אז, יום שישי הבא 23/4/10 שעה 13:00 בצהריים באיזור הספסלים. יהיה שילוט.
כולם מוזמנים, מתעניינים וסקפטים כאחד.

נשמח לראותכם.

riko
16-08-10, 15:22
בהצלחה !!!

יריב קלר ברוך
16-08-10, 21:47
שלום לכולם למי שלא מכיר אני אחד הבעלים של סדנת אורן מערכות ושיפורים וכמובן גיפאי בעצמי
לאחרונה הסדנה החלה לעבוד עם המותג החדש בולסטיר בנוסף לנעילות אחרות שקיימות בשוק וכששי פנה גם אנחנו העלנו מספר סימני שאלה לגבי איכות וטיב המוצר אבל ויש אבל לאחר הכרות עם שי כאדם אמין ולאחר מתן אחריות כולל שבר על המוצר למשך שנתיים .
הכנסנו את המוצר בזהירות לסל המוצרים בסדנה והיום לאחר כחצי שנה ומעל 10 נעילות בולסתיר על רכבי לקוחות ללא תקלות ביכלל אני יכול להגיד שאפילו על הרכב של שבבניה מסוג צירוקי 99 מורכב על הרכב נעילות בולסטיר קדימה ואחורה !

כמובן הנעילה נבחרה גם כי אני מאמין במוצר וגם כי המוצר זול משמעותית מARB כמובן שבמידה ושיכול לא היה כלכלי אז אני מרכיב נעילה מסוג OX :cool:

הבעיה של OX מחיר ובעיית הספקת חלפים במידה ונישבר :shock:
היתרון של ARB אמינות וזמינות חלפים והחיסרון מחיר ואיין אחריות על שבר אך עדיין בסבן שלי יש 2 נעילות ARB
הבונוס בבולסטיר קודם האחריות שאני מקווה שלא נצתרך לממש אבל יש אחריות לשנתיים כולל שבר וכמובן המחיר וכל אחד רוצה לקבל יותר בפחות כסף ;)

בקיצור אני ממליץ מנסיון .
1. עם השיכול הנעילה הטובה בחבורה עם בעיית ספק ואחריות אז OX
2. עם השיכול נעילה מעולה עם שם ומוניטין של המון שנים וספק ותיק וטוב עם בעיית אחריות על שבר ומחיר יקר אז ARB
3.עם השיכול אחריות יצרן וחישוב כלכלי אז בולסטיר מנצחת

בהצלחה לכולם וניפגש בשטח

מויש אברהמי
19-08-10, 15:41
ללא כל קשר לתגובות לעיל והיות ודוגמה בפועל עדיפה על מלל ארוך, אני מציע למי שמעוניין או מתלבט בעניין נועל דיפרציאל בולסטר, ליתקשר למוטי (בעליו של מוטי פרונט נתניה),
הבחור התקין בפראדו קצר שבבעלותו נועל דיפרציאל קדמי בולסטר וביום שבת האחרון (בליווית שני
לנדקרוזרים 150 משופרים) בחנו את הנעילה בכל מעלה שאדם שפוי (או לא שפוי)היה מעז לבחון.
הנעילה עשתה את העבודה נקודה.
נכון לפראדו יכולת מוכחת וכבעליו לשעבר של פראדו אני יודע שניתן לטפס את אותן מעלות גם ללא נעילה קדמית, אבל הקלות שהפראדו טפסה אינה נתפסת.
טלפון מוטי-09-8611875.
נייד- 052-2440935.
מויש אברהמי.

דניאל מאירי
26-09-10, 13:57
סתם כקורא מן הצד, אני חייב להוסיף את תגובתי.
ניתן להבין בעל עסק חדש, שלא מעוניין לחשוף 100% מהמידע לקהל הרחב, שהרי ידוע שבישראל עוד לפני שמכרת מוצר ראשון כבר קמים לך שני מתחרים.....
לכן, אני לא רואה שום בעיה בהתנהלות התגובה.
האיש מזמין את כל מי שרוצה להגיע אליו, ואם יתברר שהלקוח רציני, אני מאמין שהוא יקבל 100% מהמידע לו הוא נזקק.
מה התועלת בלהעלות לאויר את כל המידע שהיזם עבד עליו מי יודע כמה?
לי, כמשקיף מן הצד, ברורה לגמרי הרתיעה למסור את כל המידע חשוף בפני כל.
ובנוסף, לא כל מה ש-ARB יכולים להרשות לעצמם הוא יכול, מה גם שאם הוא שימש בעבר כנציג/מוכרן שלהם בביצה שלנו אזי רצוי לשמור על פרופיל נמוך שבעתיים.
דניאל

-->