PDA

צפייה בגרסה מלאה : שמן גיר/מנוע וטרמוסטט לסונומה 90

itayhi
08-04-10, 22:05
שלום לכולם,

עבר חודש וחצי מאז החלפת הגיר ולפי המלצת המשפץ שממנו קניתי את הגיר המשומש כדאי להחליף שמן גיר ופילטר
יש בידי פילטר לשמן גיר ואטם לקרטר שקיבלתי מהמשפץ.
המוסכניק שהחליף את הגיר שם לי את "שמן הגיר הכי טוב שיש, היחיד שאני משתמש בו לכל הרכבים" והכניס לי צינור של 32 ש"ח לליטר.... (תכפילו ב9 ותגלו לבד כמה ארוך הצינור)*
איזה שמן גיר מומלץ לגיר 400 של סונומה? לא אכפת לי להשקיע הרבה כסף אבל שיהיה שמן איכותי!

עברה חצי שנה מהקנייה ואני מעוניין לעשות "טיפול". פלאגים הוחלפו לחדשים לפני כחודש (AC DELCO) פילטר שמן כבר יש (נקנה על הדרך באיזו פעם) והבנתי שחשוב להשקיע בשמן איכותי במנועים האלו. אז, מה מומלץ? שוב, לא אכפת לי להשקיע כסף כדי לקבל משהו איכותי.

טרמוסטט, עוד לא בדקתי אבל לדעתי אין טרמוסטט ברכב ואם כן הוא תקוע במצב פתוח.
איזה טרמוסטט אני קונה? לאיזו טמפ'?

תודה.

איתי

e-sheta
09-04-10, 07:10
אם קיבלת אחריות על הגיר מהמשפץ תחליף רק אצלו שמן לפחות בפעם הזו ,לגבי שמן מנוע אתה יכול להשתמש בליקימולי חצי סינטטי אם לא השתמשת בסינטטי מלא עד עכשיו ובכל מצב הייתי מוסף תוסף שמן נוסף למנוע המונע שחיקה יש של מוליקוט ויש גם של ליקימולי אלה השמנים והתוספים שאני מישתמש ברכבים האמריקאיים שברשותי , בנוסף להשתמש רק בפילטרים מקוריים .

שלום לכולם,

עבר חודש וחצי מאז החלפת הגיר ולפי המלצת המשפץ שממנו קניתי את הגיר המשומש כדאי להחליף שמן גיר ופילטר
יש בידי פילטר לשמן גיר ואטם לקרטר שקיבלתי מהמשפץ.
המוסכניק שהחליף את הגיר שם לי את "שמן הגיר הכי טוב שיש, היחיד שאני משתמש בו לכל הרכבים" והכניס לי צינור של 32 ש"ח לליטר.... (תכפילו ב9 ותגלו לבד כמה ארוך הצינור)*
איזה שמן גיר מומלץ לגיר 400 של סונומה? לא אכפת לי להשקיע הרבה כסף אבל שיהיה שמן איכותי!

עברה חצי שנה מהקנייה ואני מעוניין לעשות "טיפול". פלאגים הוחלפו לחדשים לפני כחודש (AC DELCO) פילטר שמן כבר יש (נקנה על הדרך באיזו פעם) והבנתי שחשוב להשקיע בשמן איכותי במנועים האלו. אז, מה מומלץ? שוב, לא אכפת לי להשקיע כסף כדי לקבל משהו איכותי.

טרמוסטט, עוד לא בדקתי אבל לדעתי אין טרמוסטט ברכב ואם כן הוא תקוע במצב פתוח.
איזה טרמוסטט אני קונה? לאיזו טמפ'?

תודה.

איתי

e-sheta
09-04-10, 07:28
אם קיבלת אחריות על הגיר מהמשפץ תחליף רק אצלו שמן לפחות בפעם הזו הייתי גם מוסיף קולר חיצוני לגיר ,לגבי שמן מנוע אתה יכול להשתמש בליקימולי חצי סינטטי אם לא השתמשת בסינטטי מלא עד עכשיו ובכל מצב הייתי מוסף תוסף שמן נוסף למנוע המונע שחיקה יש של מוליקוט ויש גם של ליקימולי אלה השמנים והתוספים שאני מישתמש ברכבים האמריקאיים שברשותי , בנוסף להשתמש רק בפילטרים מקוריים .עם אין ברכב טרמוסטט היתי ממליץ קודם כל לבצע ניקוי רדיאטור העברת מישחולת לניקוי סתימות ובוץ בעיקר בתחתית הרדיאטור בעשרה סנטימטרים התחתונים המעברים ניסתמים

itayhi
12-04-10, 01:07
תודה,

אחרי חצי שבת ועוד שליש מראשון, שמן הגיר והפילטר הוחלפו, נקנה שמן איכותי כלשהוא (אני סומך על המוכר, לא זוכר כרגע את השם.)
זאת הייתה קריעת תחת שלא מהעולם, קרטר הגיר לא מתפרק אם לא
מפרקים את גשר הגיר ומזיזים "איכשהוא" :p את החלק הרוחבי של האגזוז.
פיוווווווווווו

שמן מנוע חצי סינטטי כלשהוא +פילטר מקורי הוחלפו גם כן.

כמו כן נקנה טרמוסטט שהחליף את הקיים שבאמת (כמו שחשדתי) היה תפוס במצב פתוח לחלוטין.
פלאנג' המים, המעברים והצינורות נראים במצב מצוין.
סופסוף מחוג חום המנוע יושב במקומו (אזור ה85-90, קצת מתחת לאמצע ולא זז משם)

איש שטח
את הגיר פירק והרכיב המכונאי שלי ולא האיש ממנו רכשתי את הגיר.
קולר חיצוני לגיר יורכב עוד לפני הקיץ הבא עלינו לטובה.

תודה

איתי

-->