PDA

צפייה בגרסה מלאה : אתר שמוכר הכל ובזול

dotan
09-04-10, 00:18
חבר נתן לי את הכתובת של האתר , המחירים ממש ממש מצחיקים .. כייסים לאייפון ב 2 $ מנורות לד ומלא דברים מגניבים.. והמשלוח חינם ..

עשרות אלפי מוצרים .. יש לי חברים שכבר הזמינו ואמרו שהכל בסדר והגיע בשלום , כי זה מאובטח עם paypal מחר אני יזמין כמה מוצרים ונראה מה יהיה , אם מישהו רוצה עידכון בכייף.. מה שכן אמרו לי המשלוח לוקח משהו כמו שבועיים שלוש ,

http://www.dealextreme.com

זה הכתובת תהנו

eysham
09-04-10, 00:35
וואו... מאיפה זה?... :cool:

אני מניח שרוב האנשים כאן מכירים. בהחלט מומלץ.

איל

גיא
09-04-10, 09:26
חבל שלא טרחת לבצע חיפוש ...

היית מגלה שהאתר הזה נפוץ פה כמו ... ההממ ... רכבי שטח ?! ...

בכל מקרה, מזל טוב.

mi88
09-04-10, 13:39
מישהו הזמין משם משהו, וקיבל אותו?

משה

meir alony
09-04-10, 13:53
מישהו הזמין משם משהו, וקיבל אותו?

משה

קיבלתי, אבל גם זקן גידלתי עד שהגיע

six 4 life
09-04-10, 14:03
אישית הזמנתי משם כבר יותר מ10 פעמים וב95% מהמקרים הגיעו המשלוחים לפני המצופה
הבודד שהגיע בתקופה שהיא קצת יותר ארוכה הגיע לאחרשבועיים וחצי (כמו שמצויין בין שבועיים לשלוש בפרטי המשלוח), וגם זה בסדר למשלוח חינם ולמחירים שלהם.
אחלה אתר למי שמשתעמם ובא לו לגרז קצת את הכרטיס אשראי.

dotan
09-04-10, 17:06
חבל שלא טרחת לבצע חיפוש ...

היית מגלה שהאתר הזה נפוץ פה כמו ... ההממ ... רכבי שטח ?! ...

בכל מקרה, מזל טוב.

ההודעה היא לא בשבילי כי אני כבר מכיר את האתר ההודעה היא לאנשים שלא מכירים.. וכמו שאתה רואה יש כמה שלא מכירים ... אז מספיק לכתוב בכל הודעה שמישהו כותב .. "חבל שלא טרחת לבצע חיפוש... " כי גם זה מתחיל לעצבן .. וגם אנשים פשוט לא יכתבו יותר הודעות פה.. הרעיון היה מחווה טובה ולא משהו שלילי.. מספיק לתקוף!

נדב42
09-04-10, 20:12
האתר אמנם מרכז מוצרים זולים, אבל בבדיקה אחד לאחד באי-ביי תמצאו שם היצע דומה, ולעיתים זול יותר ...
חיפשתי שם כבל WII למסך מחשב ומצאתי בסביבות $40. בסוף קניתי באיביי ב- $7 פחות ...

נדב.

יוסי56
09-04-10, 20:47
באיביי הרבה מוכרים לא תמיד שולחים לארץ ואם כן המשלוח יכול להגיע למחיר הרבה יותר גובה מערך המוצר.בדיל אקסטרים המשלוח חינם!
(תחלקו הזמנות לעד 50 דולר כדי לא לקחת סיכון של מכס)
ממליץ מאוד מעל ל15 חבילות הגיעו.

mi88
09-04-10, 21:05
באמת באי ביי לא כל מה שאתה מזמין מגיע (מניסיון)

אני אנסה להזמין ונראה

עידכונים בהמשך

משה

נימי
09-04-10, 21:08
צריכים לבדוק את שני האתרים ( eBay ו DX), הרבה פעמים המחיר ב DX טוב יותר אבל לא תמיד, בכל מקרה אחרי הרבה מאוד קניות מדולר וקצת ועד קרוב ל 100 דולר אני (כמו הרבה פה) גם יכול להמליץ על DX

וגם כמו שכתבו כבר, לא יודע למה אבל בארבעת או חמשת המישלוחים האחרונים שעשיתי ממנו לקח שבועיים או קצת יותר למוצרים להגיע, עדיין זמן סביר אבל פעם הם היו מהירים יותר

נדב42
09-04-10, 21:53
למשה ויוסי: קניתי משני האתרים (וגם מאמאזון) לא מעט פריטים.
אין אתר אחד שהוא הכי זול בהכל. למעשה האתרים האלו הם רק פלטפורמה ואנחנו קונים מסוחרים שמשתמשים בפלטפורמה כמונו.
בקיצור, בכל קנייה שווה להשוות לפחות בשלושת הגדולים האלו (ויש בטח עוד המון קטנים ...)

לא קרה לי אף פעם שמשלוחה לא הגיעה, מאף אחד מהאתרים.

אני אישית מעדיף את E-Bay בעיקר בגלל נוחות ההתקשרות עם המוכרים לפני ואחרי הקנייה, זמינות חלקים משומשים, ונוחות השימוש הישיר ב- Pay-Pal, אבל כאשר רלוונטי משווה גם ל- DX ואמאזון.

נדב.

גיא
10-04-10, 00:28
גם ה DX משלמים ב פייפל.

הם נהיים איטיים כי יש להם מליארד לקוחות מכל העולם והם כולה 4 עובדים בחדר וחצי ...

יוסי56
10-04-10, 01:23
באיביי יש גם אופציה של מכרזים ואז שם המציאות יכולות לבוא ביותר קלות..יש לבדוק כמובן לפני ההזמנה מה מחיר המשלוח לארץ כי לפעמים זה מאוד מופרז גם לחבילות קטנות,
DX טיה התקלקלו בזמן האחרון הרבה מוצרים שם הם SOLD OUT

לעומת זאת השירות שם טוב פעם הזמנתי משהו ואז הם גילו שחסר אותו וזיכו את הפאי פאל שלי

באייבי למי שלא מכיר מומלץ לקנות מסוחרים בעלי רייטינג גבוה כך האפשרות שהמשלוח לא יגיע קלוש,כל בעיה עם הסוחר ניתנת לדיווח לאייביי והם באמת מטפלים באופן רציני בדברים האלה.

-->