PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצבר 12V אטום של חב' PEG , היכן ניתן לרכוש ובזול ?

raanan
10-04-10, 18:39
תודה
רענן

נ.ב- הגיע הזמן שהקטנה (בת 3) תתחיל לנהוג בג'יפ ....

jeep.il
10-04-10, 19:10
נסה אצל סמיקום לקסיס (אני משוחד כי אני עובד שם).

raanan
10-04-10, 20:32
נסה אצל סמיקום לקסיס (אני משוחד כי אני עובד שם).

אז אל תהיה משוחד ותגיד כמה עולה. גם יותר פרטים היכן נמצא סמיקום לקסיס לא יזיק ...

תודה
רענן

jeep.il
10-04-10, 21:36
צודק סמיקום לקסיס נמצאת באיזור התעשיה המערבי של קדימה (מגיעים לצומת קדימה הדסים ופונים לכיוון הדסים ואז פונים לכיוון תחנת הדלק פז וזה ממולך ) בקשר למחיר מצטער אני לא עוסק במכירה אלא במחסן וגם בגלל שפרסמתי אני איני רשאי לעסוק במכירה.

raanan
10-04-10, 23:35
צודק סמיקום לקסיס נמצאת באיזור התעשיה המערבי של קדימה (מגיעים לצומת קדימה הדסים ופונים לכיוון הדסים ואז פונים לכיוון תחנת הדלק פז וזה ממולך ) בקשר למחיר מצטער אני לא עוסק במכירה אלא במחסן וגם בגלל שפרסמתי אני איני רשאי לעסוק במכירה.

שיטוט באתר של החברה (במחלקת סוללות/מצברים) הציג מוצרים כלליים ולא ספציפי שאני צריך (מצורפת תמונה).
בכל אופן תודה

רענן

eran4x4
11-04-10, 01:40
רענן

הכתובת שקיבלתה מצוינת

מה שחשוב זה הAH של המצבר והגודל הפיזי - שיתאים לכלי וכמובן שיהיה 12 וולט.

לגבי החיבור החשמלי או שתמצא זהה או שתעביר את הקונקטור מהמצבר הישן לחדש

נראה לי שלפי הכיתוב על המצבר למיטב זכרוני סמיקום מיצגים גם את יצרן מצברים הספציפי למרות שלא בטוח את הדגם הספציפי של המצבר עדיין אני די בטוח שבמגוון שיש להם יש מצבר שיתאים לך ואולי יהי צורך להתאים מחבר חשמלי.

Gilad
11-04-10, 02:31
אם אתה יכול להעביר את הקונקטור אז אתה יכול לחפש מצבר 12V לפי האמפר הדרוש בחנויות אלקטרוניקה מקצועיות

אני יודע שטל-מיר אלקטרוניקה בחיפה מחזיקים כאלה מצברים

raanan
18-05-10, 10:51
סיכום, יש כבר מצבר , אפילו שניים ....

מסתבר, שמתחת למעטפת של פג (ניתנת להסרה והעברה) מסתתר סה"כ מצבר סטנדרטי פחות או יותר.

תודה לעידן "מאיש - שטח" שייעץ ,מכר ודאג לאיסוף עצמי (מהמרכז) בלו"ז הצפוף שלי .

החל משבת הגב' הקטנה תתחיל לנהוג. בהמשך אחווה דעה האם התחליפי טוב/שווה/נחות מהמקורי .
אגב, מחיר זוג התחליפיים במעט יקר יותר ממצבר אחד מקורי.

יום טוב
רענן

-->