PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית

שמעון2
15-04-10, 23:11
יש לי פטרול והנעילה האחורית לא עובדת האם זה יוכר באחריות ? או, אין טעם שאפנה אליהם לתקן זאת ,ואלך באופן פרטי. שמעון

גיא
16-04-10, 07:00
אם נגיד היית כותב למשל ...

מה המודל של האוטו ... או מה הק"מ של האוטו ... או מתי הפסיקה הנעילה לפעול ... או משהו ... ניחא.

אבל כפי שאתה מציג את זה, לי זה ניראה כאילו אתה מחפש לרכב על הגל של "הפטרול ידוע כבעייתי ... אז יאללה אודרוב ...."

שמעון2
16-04-10, 07:39
אם נגיד היית כותב למשל ...

מה המודל של האוטו ... או מה הק"מ של האוטו ... או מתי הפסיקה הנעילה לפעול ... או משהו ... ניחא.

אבל כפי שאתה מציג את זה, לי זה ניראה כאילו אתה מחפש לרכב על הגל של "הפטרול ידוע כבעייתי ... אז יאללה אודרוב ...." הפטרול שנת 2008 מצב מצוין ואני אוהב אותו רק לצערי הנעילה האחורית החלה לעשות בעיות האם בכלל שווה לי להכנס לעימות אם ניסן או שחבל על הזמן וזאת התפיסה שלהם.

גיא
16-04-10, 08:48
אתה מתעקש..

שיהיה לך לבריאות.

אף אחד לא יענה לך תשובה תלאה ורצינית אם לא תשאל שאלה מלאה עם פרטים.

שנה טובה.

שמעון2
17-04-10, 15:27
הפטרול שנת 2008 מצב מצוין ואני אוהב אותו רק לצערי הנעילה האחורית החלה לעשות בעיות האם בכלל שווה לי להכנס לעימות אם ניסן או שחבל על הזמן וזאת התפיסה שלהם.הפטרול לא ידוע כבעיתי חברת קרסו מוטורס ידועה כבעייתית.

navara d40
17-04-10, 21:31
הפטרול לא ידוע כבעיתי חברת קרסו מוטורס ידועה כבעייתית.
מה הקשר ? הרכב עדין באחריות? ואם כן ,כנס וקבל את האחריות שמגיעה לך ,מה זה השרשור הזה?ואם צריך להכנס למלחמות ,כן כנס למלחמות ,אבל רק אם אתה צודק .

שמעון2
25-04-10, 21:42
מה הקשר ? הרכב עדין באחריות? ואם כן ,כנס וקבל את האחריות שמגיעה לך ,מה זה השרשור הזה?ואם צריך להכנס למלחמות ,כן כנס למלחמות ,אבל רק אם אתה צודק .
מוסך הנעות כרמיאל פרק נתן חוות דעת שיש שחיקה ללא שבר של המשלב ולא נראה שום שימוש חריג של הנעילה ובכל זאת לא אישרו . החברה הזאת מבטיחה 3 שנות אחריות איפו האחריות ?היא מתעסקת באיך לפגוע בלקוחות במקום לתת שרות אתה רוצה לקנות פילטר אויר אתה צריך מספר רכב למה ?

JAK60
26-04-10, 17:58
מוסך הנעות כרמיאל פרק נתן חוות דעת שיש שחיקה ללא שבר של המשלב ולא נראה שום שימוש חריג של הנעילה ובכל זאת לא אישרו . החברה הזאת מבטיחה 3 שנות אחריות איפו האחריות ?היא מתעסקת באיך לפגוע בלקוחות במקום לתת שרות אתה רוצה לקנות פילטר אויר אתה צריך מספר רכב למה ?
זאת החוצפה הכי גדולה שאתה קונה רכב מעל 300000 ש"ח ואין לך אם מי לדבר קפוץ ללמפה בגלל זה אסור להתקרב ליבואן כז אסור לקנות רנו וניסן צריך לעשות חרם ארצי על יבואן כזה שיפשוט רגל .

zadik101
26-04-10, 23:00
זאת החוצפה הכי גדולה שאתה קונה רכב מעל 300000 ש"ח ואין לך אם מי לדבר קפוץ ללמפה בגלל זה אסור להתקרב ליבואן כז אסור לקנות רנו וניסן צריך לעשות חרם ארצי על יבואן כזה שיפשוט רגל .
ואני עוד חשבתי לקנות קשקאי אבל אם שרות כזה אין סיכוי.

גיא
27-04-10, 08:10
אני לא משוכנע שהודעות מוזרות ללא רצון להסביר או לענות תשובה נורמאלית כששואלים בפורום ועוד של בן אדם אחד. זה מה שצריך להיות המדד שלך אם לקנות או לא לקנות מכונית אחרת ממה שהתלונה המוזרה פה מתיחסת...

אני בדיוק כבר שבוע ומשהו מופתע ומשחק עם עצמי משחק ... כמה קשקאי אני רואה בדרך הביתה מהעבודה...

והתשובה היא ... המון !

כניראה הרכב הכי נימכר בישראל השנה

בקיצור ... תבדוק את מערכת השיקולים שלך ... ( אלא אם אתה שמעון בניק אחר ... )

שמעון2
27-04-10, 18:55
אני לא משוכנע שהודעות מוזרות ללא רצון להסביר או לענות תשובה נורמאלית כששואלים בפורום ועוד של בן אדם אחד. זה מה שצריך להיות המדד שלך אם לקנות או לא לקנות מכונית אחרת ממה שהתלונה המוזרה פה מתיחסת...

אני בדיוק כבר שבוע ומשהו מופתע ומשחק עם עצמי משחק ... כמה קשקאי אני רואה בדרך הביתה מהעבודה...

והתשובה היא ... המון !

כניראה הרכב הכי נימכר בישראל השנה

בקיצור ... תבדוק את מערכת השיקולים שלך ... ( אלא אם אתה שמעון בניק אחר ... )
אני אוהב את התגובה שלך גם לא לענין וגם לא נכונה.

-->