PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה על משענת יד בגי'מני (כותרת נערכה כמובן)

matokik
16-04-10, 19:16
החלטתי להרכיב משענות יד מתקפלות בג'ימני. משענת יד שמאלית לכיסא הימני שליד הנהג ומשענת יד ימנית לכיסא הנהג.
האם זה באמת כ"כ קל? קודחים בצד הכיסא, מכניסים את המשענת (עם ברגיה? לא יודע, שואל) וזהו?
איפה אני משיג משענות יד שכאלה?
פעם מזמן ראיתי פה שירשור ותמונה של ג'ימני כזה.
אשמח לכל עזרה ועיצה

GodsFather
16-04-10, 19:26
לא מאמין שמישהו קדח בכיסא אלא אולי הביא כיסא מרכב אחר שתואם או עבר התאמה מבחינת החיבורים.

לקדוח בכיסא לא יתן לך שום דבר למעט חור מבאס.

matokik
16-04-10, 19:45
אני שואל שוב כי לא יודע, תקנו אותי במידה ואטעה:
בלתי אפשרי/אסור/לא ניתן/לא חוקי לקדוח בצד המשענת ולהכניס לשם עם ברגים/כל דבר אחר, תופסנים ובכך ליצור משענות יד בג'ימני?
ואם זה לא אפשרי, איך בכל זאת ניתן לבצע כזה דבר מבלי להחליף את הכיסאות ו/או להסתבך עם המשטרה/טסטים וכ'ו?
אני מוצא את עצמי נשענן עם היד לעיתים על ידית ההילוכים הפיצפונה והאוטומטית, חשבתי לעצמי אולי ארכיב משענת יד שכזו.
מה עושים?

GodsFather
16-04-10, 19:51
א. קדיחה וכד' יכולה להביא לכדי הורדה מהכביש / טענה לשינוי מבנה או טענה לבלאי/נזק וכד'. גם בטסט אם מקפידים אז בודקים גם ריפודים, אפילו שזה נדיר מאד. ושוב - אין לך שום טעם לקדוח בכיסא כי אין שם משהו חזק דיו שיכול להחזיק את המשענת יד כראוי או לפחות לאורך זמן.

ב. החלפה של מושב היא דבר חוקי בהנחה ועושים זאת אצל מתקין מורשה, כדוגמת אספיר ושאר סדנאות. תחשוב על זה רגע, יש מושבים אורטופדיים חוקיים לחלוטין, אין עם זה בעיה כל עוד זה נעשה כראוי. ואם נלך לצד האפור - לא בודקים מקוריות של מושב בטסט, אלא אם בולט לעין שעשו עבודה של חאפרים ואני מניח שאתה לא תעשה כזה דבר. אנשים לוקחים מושבים של מזדה 3 ושמים בסמוראי , מושבי באקט בסוברו DL וכד'. אתה עם ג'ימני חדש ותקין בסה"כ, אין ממה לחשוש ואם תעשה את העבודה אצל מישהו מקצועי (אני מניח שאתה לא עושה את העבודה לבד) אז על אחת כמה וכמה. תדאג גם לא לשאול שאלות קיטבג וכך ייטב לך כפליים.

ג. אתה יכול לקנות משענת יד עם תא , יש לא מעט דוגמאות, מעץ , מפלסטיק, מעור וכד'. זה לא מתחבר לכסא אלא יושב בין המושבים ומעל לידית ההנד-ברקס. זה חוקי, זה שליף , זה נותן לך עוד תא אכסון ואפילו מחזיק כוסות והמגוון אדיר ותוכל להתאים לך אחד בלי בעיה. יש בחנויות מוצרים לרכב, יש באוטו-דיפו ואפשר גם להזמין דרך האינטרנט.

matokik
16-04-10, 20:09
----- לא צריך לצטט תוכן של הודעה שנמצאת מעל -----
ניסיתי להתאים, אבל בעייה, אין משענת כזו, עם התא לאיחסון וכל מה שכתבת, שמתאימה לג'ימני.
הייתי באוטו דיפו, לכן פתחתי שירשור כזה, אין שם במידה שמתאימה לג'ימני.
חשבתי אולי לבנות איזושהי קופסא/תא לאיחסון, אבל אני שואל במקביל:
מאיפה משיגים את מבוקשי? בין אם משענת או תא לאיחסון, בין אם כל פיתרון דומה?
באינטרנט? איפה למשל באינטרנט?
יד 2 לא ניבו פרי, אספיר וגתוס גם לא, פיתרון אחר? מקום אחר?

shmulikbg
16-04-10, 20:15
----- לא צריך לצטט תוכן של הודעה שנמצאת מעל -----
מה המידות שלך בין הכיסאות?

GodsFather
16-04-10, 20:20
אספיר לא מצאו לך מושב עם משענת ? בוודאות יש להם אבל לא בטוח שזה יהיה זול. לא בטוח שגם בטלפון הם יענו לך לשאלה הזו כמו אם תגיע אליהם לאחד הסניפים. כנ"ל שאר הסדנאות, לא תמיד תשיג את מבוקשך טלפונית, הם מעדיפים לראות את הלקוח, לא משנה כרגע מה הסיבה.

לבנות תא אכסון כזה אפשר בלי בעיה, כמה חתיכות עץ או מתכת, מדידות והתאמות, לבסוף ריפוד החלק העליון והנה לך תא אכסון קומפקטי ומשענת יד בו בזמן. אם יש לך היכולת ,בנה, אם לא , אולי מישהו פה בפורום יהיה מוכן לבנות לך כזה בתמורה לכמה זוזים. אני יודע על אנשים שבנו כאלה דברים ואולי הם יצופו פה בהמשך.

אתה תמיד יכול גם ללכת לבעל מקצוע שיבנה לך, זה לא צריך להיות סיפור יקר.
בשביל לחסוך לך קצת עלויות, אתה יכול לקנות קרטון-ביצוע ולחתוך לך מודל שיספק אותך ואז ללכת עם זה לנגר/מסגר.

אין פתרונות מהירים יותר מזה מתוקיק האלמוני. אם אתה יודע לחפש באינטרנט, בגוגל וכד' ולא מצאת את מבוקשך, אז כנראה שמיצית את האפשרויות הרגילות ונתתי לך כרגע את האפשרויות של ייצור עצמי.

אם אתה יודע אנגלית ברמה סבירה, אתה יכול גם לחפש בפורומים הזרים ולראות אם מישהו עשה שם משהו כזה, מנסיוני - לא.

matokik
16-04-10, 20:20
ניסיתי להתאים, אבל בעייה, אין משענת כזו, עם התא לאיחסון וכל מה שכתבת, שמתאימה לג'ימני.
הייתי באוטו דיפו, לכן פתחתי שירשור כזה, אין שם במידה שמתאימה לג'ימני.
חשבתי אולי לבנות איזושהי קופסא/תא לאיחסון, אבל אני שואל במקביל:
מאיפה משיגים את מבוקשי? בין אם משענת או תא לאיחסון, בין אם כל פיתרון דומה?
באינטרנט? איפה למשל באינטרנט?
יד 2 לא ניבו פרי, אספיר וגתוס גם לא, פיתרון אחר? מקום אחר?
אם אתה בונה על פי הרצון שלך, מידות, תאי אכסון וכן הלאה, זה הטוב ביותר.
בכל מקרה..לא אמורה להיות בעייה להשיג את זה.
מה המידות שלך בין הכיסאות?[/quote]
כמה סנטימטרים. אולי עשרה לא יותר, אולי פחות. כרגע השנייה לא יכול למדוד, יותר מאוחר כן.
אני משוכנע במאה אחוז שפעם מישהו העלה לפה תמונה, שבה היה כזה דבר, כלומר קופסא כזו כמו שיש באוטודיפו, רק שאני לא יודע ולא בטוח אם הוא הביא אותה מאוטו דיפו או ממקום אחר וכ'ו.
זה לא היה נראה בנוי, אלא קנוי.
יש בג'ימני בין המושבים, מעיין תא מעוגל כזה, להניח בתוכו כוסות של קפה, באוטו ג'ימני ספציפי שראיתי פה בתמונה, בוטללו התאים האלה, כי הקובייה שהוכנסה בין המושבים, "כיסתה" על העיגולים האלה.
אני מנסה להיזכר בפרטים נוספים אותו התמונה, אבל לא נזכר.
עוד פיתרונות? הצעות? אשמח לכל עזרה

GodsFather
16-04-10, 20:23
חיפוש

shmulikbg
16-04-10, 20:24
הקופסה הסטנדרטית הרגילה שמוכרים בחנויות אביזרים,
חייבת להתאים לך שם. היא גם מגיעה עם מעין "רגליים"..תושבות ארוכות
שאתה יכול להגביה אותה.
אני יכול לבדוק לך בחנות אביזרים שאני יודע בודאות שיש שם...רק תן מידות.

matokik
16-04-10, 20:29
הקופסה הסטנדרטית הרגילה שמוכרים בחנויות אביזרים,
חייבת להתאים לך שם. היא גם מגיעה עם מעין "רגליים"..תושבות ארוכות
שאתה יכול להגביה אותה.
אני יכול לבדוק לך בחנות אביזרים שאני יודע בודאות שיש שם...רק תן מידות.
יורד ומודד, תשובות בדקות הקרובות.
עד שאחזור מהמדידה: הייתי באוטודיפו, מדדתי את כל הקופסאות המדוברות, אף אחד לא נכנס לי ברווח הזה שיש בים הכיסאות.
בי בינתיים........

GodsFather
16-04-10, 20:33
אני נזכר עכשיו שכבר קראתי על הטענות האלה - בין המושבים בג'ימני אין הרבה מקום והקופסא הסטנדרטית עם הריפוד דמוי עור אכן לא נכנסת.

אבל עם מידות אפשר לבנות דברים.

matokik
16-04-10, 20:46
להלן תוצאות המדידה (בחושך, כשהסלולארי לא לידי ואין פנסי רחוב) נקווה שייצא מדוייק עד כמה שאפשר עם פנס אצע - לד:
ברווח שבין משענות הכיסא נמדדו 16 סנטימטרים.
באורך, שנמדד החל מהתשובת של ידית ההילוכים, עד סופה ועוד שני סנטימטרים שלקחתי ספייר נמדדו 38 סנטימטרים.
הגובה לא עקרוני, לא מתכוון להכניס לשם צמיגים או כננות.
יש תובנות? המצאות? רעיונות?
(הניחו לרגע לבנייה העצמית בצד)

shmulikbg
16-04-10, 20:56
להלן תוצאות המדידה (בחושך, כשהסלולארי לא לידי ואין פנסי רחוב) נקווה שייצא מדוייק עד כמה שאפשר עם פנס אצע - לד:
ברווח שבין משענות הכיסא נמדדו 16 סנטימטרים.
באורך, שנמדד החל מהתשובת של ידית ההילוכים, עד סופה ועוד שני סנטימטרים שלקחתי ספייר נמדדו 38 סנטימטרים.
הגובה לא עקרוני, לא מתכוון להכניס לשם צמיגים או כננות.
יש תובנות? המצאות? רעיונות?
(הניחו לרגע לבנייה העצמית בצד)
הלכתי מיד אחריך למדוד...להלן התוצאות..באור.:)
רוחב - 16 ס"מ.
אורך - 30 ס"מ כשתושבת הכוס קפה הקדמית מקופלת.

GodsFather
16-04-10, 20:57
אם לא בונים עצמאית, מה נעשה עם המדידות שלך בדיוק ? נחפש לך באינטרנט משענות ונסתכל בנתונים ? אתה יכול לעשות את זה בעצמך.

בתכלס, צריך לדעת גם את הגובה, ואז מישהו פה יכול לנסות לשרטט קוביה מלבנית בתלת מימד כדי להבין על מה מדובר. המדידה לא הכי טובה בעולם כי יש עוד כמה נתונים שחסרים לך, אבל אתה הרי ממהר מאד לקבל את כל התשובות היום באמצע הלילה עם סלולרי ופנס אצבע...

תמתין למחר בבוקר, קפוץ לרכב, צלם כראוי , תמדוד מדידות כראוי , תתאים מספרים לתמונות ותעלה לפה ולו בשביל שמישהו יעזור לך מבחינת שרטוטים. זה מיותר גם ככה כי אתה לא יודע מה אתה רוצה בעצמך, אבל לפחות שנדע על מה מדובר לעתיד.

GodsFather
16-04-10, 21:08
לשם ההמחשה - נתעלם רגע ממיקום ההגה -

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=23361&stc=1&d=1271441160

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=23362&stc=1&d=1271441160

אתה רוצה משענת שתהיה מעל ידית ההנדברקס, תתחיל למדוד את המרווח בין הידית למושבים , קח כמה ס"מ ספייר כמובן. ואז תמדוד לגובה, מה הגובה המקסימלי שהידית מגיעה אליו, זה הקצה התחתון של תא האכסון במידה ויהיה כזה. משם תעלה למעלה עוד יותר עד שתגיע לתנוחה שנוחה לך להשענות, זה הקצה העליון של תא האכסון שעליו נוסיף ריפוד אבל את זה לא צריך למדוד. ואז תמדוד רוחב,אורך ושאר זויות. תדמיין לעצמך בראש - קוביה.

בהצלחה

matokik
16-04-10, 21:27
לא הבנתי לשם מה הציניות? "אתה רוצה עכשיו ביום שישי"?
אי אפשר לקבל תשובה ישירה ויבשה?
מי אמר ברגע זה? מי אמר שאני אלך לפתוח את החנות שלו וממש עכשיו ארכוש?
אני מתייעץ ושואל, אם זה אסור, או אם שוב ושוב אצטרך לראות ציניות פה, אשלם כסף, לבעל מקצוע, אשאל אותו כל מה שצריך ואחשוב אלף פעצמים אם להתעייץ פה שוב.
לא חשוב, תודה רבה על כל העזרה, אמצא כבר פיתרון.

mixael
16-04-10, 21:47
פתרון פשוט וזול למכונות הכביסה היפניות הצפופות:

ניגשים לרפדייה, ומבקשים שאריות של ספוג קשיח עבה, מדביקים 2-3 שכבות יחד, הולכים לרכב וחותכים את הצורה הרצויה, חוזרים לרפד כדי שיתפור לזה כיסוי בד. הרוחב של היצירה הזו צריך להיות קצת יותר מהמרווח בין הכיסאות, כך שישב עם מעט לחץ.
אני מהמר על עלות של 50-100ש"ח גג.

בחניות בשטח אפשר גם לשים את זה מתחת לראש, או מתחת לישבן, תלוי בשעה

shmulikbg
16-04-10, 22:45
הלכתי מיד אחריך למדוד...להלן התוצאות..באור.:)
רוחב - 16 ס"מ.
אורך - 30 ס"מ כשתושבת הכוס קפה הקדמית מקופלת.
עניתי לך..לא?
אם מתאים לך המידות הללו, אבדוק לך ביום א'.

נדב42
16-04-10, 23:04
אם יש לך ערב פנוי במרכז, אשמח לבנות אתך משענת מרכזית מעץ בהתאמה אישית למה שבא לך, אח"כ תרפד כרצונך ...
(ללא תשלום כמובן - וגם העץ, תה ותופינים עלי ...)

נדב.

matokik
16-04-10, 23:13
"פתרון פשוט וזול למכונות הכביסה היפניות הצפופות:

ניגשים לרפדייה, ומבקשים שאריות של ספוג קשיח עבה, מדביקים 2-3 שכבות יחד, הולכים לרכב וחותכים את הצורה הרצויה, חוזרים לרפד כדי שיתפור לזה כיסוי בד. הרוחב של היצירה הזו צריך להיות קצת יותר מהמרווח בין הכיסאות, כך שישב עם מעט לחץ.
אני מהמר על עלות של 50-100ש"ח גג.

בחניות בשטח אפשר גם לשים את זה מתחת לראש, או מתחת לישבן, תלוי בשעה"
אחלה רעיון הכנסת לי למוח עכשיו!!!!!!!!!
תותח על!!!!!!!!
אם אתפור את זה בצבע של השטיח המקורי בג'ימני בכלל ייצא לי פצצה!!!!!!

"עניתי לך..לא?
אם מתאים לך המידות הללו, אבדוק לך ביום א'."
סמוקינג יא תותח ענית גם ענית, אתה אדם מיוחד, תודה רבה

"אם יש לך ערב פנוי במרכז, אשמח לבנות אתך משענת מרכזית מעץ בהתאמה אישית למה שבא לך, אח"כ תרפד כרצונך ...
(ללא תשלום כמובן - וגם העץ, תה ותופינים עלי ...)

נדב."
כרגיל אתה עונה יפה ומכובד ומסודר, בהחלט לקחתי אותך בחשבון כשחשבתי על זה ועמדתי לצלצל במוצ"ש לשאול דעתך, עכשיו יש לי תשובה

אוהב אותכם כולכם, תמיד ידעתי שיש בכם את המוח הקרימינלי והממציא, אשמח לעזור בכל מה שאוכל בעתיד.......

azora
16-04-10, 23:25
מתוקיק, מצטער לאכזב (או לשמח כנראה), ישנן קונסולות מרכזיות שמתאימות למרווח. אני מדדתי לסמו שלי, והיו מספר קונסולות לא רעות בכלל שהתאימו. ואם לשלי נכנסו, אז אחת כמה וכמה לשלך (כי לי יש מושבים שרחבים ב-3.5 ס"מ בכל צד מהמקוריים).
העניין הוא שהן עולות לא מעט. החל מ-150 לזולות ועד 350-450 לטובות.

dotan
16-04-10, 23:40
את האמת העניינים הסתבכו פה סתם יתר על המידה .. קודם כל אני לא יודע מה איתך אבל אני לא מוכן לקדוח באוטו...
בכל אופן יש באוטו דיפו משענת יד מוכנה בדיוק בין המושבים וקצת מעל האמברקס קניתי אחת לגימני 2008 .. היא עולה 120 אני חושב אולי טיפה יותר והיא ממש נחמדה. לא האיכות הכי טובה אבל היי זה זול.. אני אמרתי שהכי גרוע אני יקנה בד בנחלת בנימין וירפד אם זה ייקרע אבל בינתיים זה עובד יופי .. אם אתה רוצה אני יצלם ויעלה תמונה .. ואם תרצה אני יברר מה הדגם המדוייק שלקחתי כי הוא נכנס קצת בלחץ ולא זז לשום מקום וזה באמת מוסיף המון וממש נוחֿ.אגב זה נותן המון מקום אחסון בתוכו וזאת הסיבה שאני הרכבתי
מקווה שעזרתי ֿ
דותן

matokik
16-04-10, 23:41
מתוקיק, מצטער לאכזב (או לשמח כנראה), ישנן קונסולות מרכזיות שמתאימות למרווח. אני מדדתי לסמו שלי, והיו מספר קונסולות לא רעות בכלל שהתאימו. ואם לשלי נכנסו, אז אחת כמה וכמה לשלך (כי לי יש מושבים שרחבים ב-3.5 ס"מ בכל צד מהמקוריים).
העניין הוא שהן עולות לא מעט. החל מ-150 לזולות ועד 350-450 לטובות.
חח תכל'ס איכזבת ואסביר:
עד שמצאתי איזשהו פיתרון שאני יכול להכין בעצמי, עד שמצאתי משהו קל להתחיל איתו, אתה אומר לי שיש פיתרון שעולה 400 שקלים?
אנסה כבר ביום ראשון את רעיון הריפוד המדליק, אשתדל בכל כוחי להצליח בעצמי, הרעיון ממש שרף לי פיוז במוח מרוב התלהבות.
תפירה? (יסלח לי האל וחבריי לפורוםם על השובניסטיות בשקל) בשביל מה יש את אמא של הבוסית של החיים שלי?
כבר ביום ראשון נעצב איזה מאסטרפיס אישי, נראה מה יוליד יום ואשוב עם תובנות.

איתמר_DRZ
16-04-10, 23:49
אם אני זוכר נכון אתה מבאר שבע, אם כן, לך לשורת החנויות מול השוק(ליד טויוטה) בטוח שתמצא שם משהו, אחרי שאני הלכתי לשם ולא מצאתי משהו לתקציב שלי לאיסוזו איפון שפעם היה, בניתי לי ארגז מברוס(ארגז תחמושת), תבדוק אם יתאים לך,אבל בשביל זה צריך רתכת..
בכל מקרה, הכי כיף לבנות לבד :)

matokik
16-04-10, 23:58
איתמר התכוונת איפה שהחנות של ויליאם? ר.ק חלפים? מה יש שם שפיספסתי?
או שאתה מדבר על הצד השני של הצומת של השוק הבדואי? איפה שמוכרים שם צמיגים וכ'ו?
רעיון הריפוד והיצירה העצמית מעניין לאללה, אבל איך לפתח אותו?
כלומר: בין המושבים, ממש ביניהם יש את המתקן לספלי הקפה/בקבוקים. קצת קדימה יותר, יש את בלם היד.
איך אני אניח שם קוביית ספוג שאצור משאריות שרפד ייתן לי?
אם אעשה כך, אצטרך לבטל את המתקן של כוסות הקפה, או פשוט להניח את משענת הספוג שאצור, על המיקום של המתקן לקפה.
רעיונות? עזרה?
(אילו היה סורק הייתי מעלה את הציור שניסיתי לצייר על הדף)

נועםנועם
17-04-10, 00:16
משענת יד המקצועית ביותר שנתקלתי בה לג'ימני:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200384817324

מתכווננת מעלה/מטה, קדימה/אחורה.

matokik
17-04-10, 00:26
וואלה נועם יצאת מלך!
ניסיתי לקרוא שם איך ואיפה, או יותר נכון בעזרת מה, ניתן לחבר את הדבר הנחמד מאוד הזה שמצאת, לגוף הרכב עצמו.
כמו כן, 90 דולר? לא סכום בשמיים אבל אני התכוונתי לסכומים קצת פחות "יקרים"
(זה בכלל לא יקר, פשוט שאני חיפשתי מחירים זולים בהרבה)
ובכלל, 90 (דולר) כפול 3 שקלים (יותר אבל נניח) זה 300 שקל.
הפיתרונות האחרים שהוצעו זולים יותר.
הרעיון עצמו (זולת הכסף) מדליק במיוחד, אהבתי מאוד

GodsFather
17-04-10, 07:24
לא 90 דולר, 90 פאונד...קצת יותר מ300...

וכאן יש גם הסבר איך זה מתחבר, אולי זה יכול לעזור לך מבחינת התכנון של מה שלא תבנה -

http://www.armster.co.uk/armster_armrest_suzuki_jimny_1998.htm

matokik
17-04-10, 14:32
יאללה קניתי (השתכנעתי) ולקחתי בחשבון.
עכשיו נשאיר את זה כאופציה הטובה ביותר ונתרכז ברפדיה.
רעיונות? הצעות לייעול? אולי נבטל את מתקן כוסות הקפה? אפילו אם כן, איך אני לא אפגע בבלם היד? איך אכניס לשם קוביית ספוג איכותית ובנוייה היטב, מבלי שבלם היד יפריע לי?
תודה רבה רבה לכולם.

GodsFather
17-04-10, 14:38
אתה בונה לצד הבלם יד ומעליו, משאיר רווח פעולה עבורו עם גישה סבירה.

משהו בצורת ך

matokik
17-04-10, 15:10
משהו בסגנון קוביית קרש או קופסא קטנה, רעיון נפלא.
ברצוני לנצל את הבמה שניתנה לי ולהודות לכולכם, על העזרה , התמיכה, הרעיונות והמחשבה החדה.
בלעדיכם לא הייתי מגיע לתובנות והתוצאות הנפלאות.
כבר אמרו חז"ל בעבר: "התיאבון בא עם האוכל" ואני מחדד: "הידע+הנסיון בא עם השנים"

Pilon
18-04-10, 10:04
עוד רעיון שאפשר ליישם לשם קיבוע המשענת \ קופסה תוך שימוש במגש הכוסות,
בדומה למה שנבנה בקישור המצורף:

http://www.geeky-gadgets.com/diy-in-car-laptop-table-15-07-2009/

tagiv
18-04-10, 15:31
לי יש בג'ימני משענת יד שקניתי באיזה מכון שטיפה לפני איזה 4 שנים לפרייבט שהיה לי וזה מתאים בול לג'ימני, טיפה לחיצה וזה נכנס בול. פשוט צריך ללכת לאיזה מכון שטיפה שיש להם את הדברים האלה ( כמעט לכולם יש ), לדוגמה בצומת סביון יש קאר ספא והם מוכרים כאלו, ובעוד מלא מקומות.. ולנסות להתאים לג'ימני, צריך טיפה ללחוץ כדי שזה יכנס, אחרי הכל זה צריך להכנס בקצת לחץ כדי שיהיה מקובע פחות או יותר.. והמחירים .., בין 100 ל300 ש"ח נראה לי.. מאוחר יותר אני אעלה תמונה של המשענת שלי.

matokik
18-04-10, 18:37
---- אין צורך לצטט תגובה שנמצאת ממש מעל - המערכת ----
וכמה היא עלתה לך......?

סופת המדבר
18-04-10, 22:34
יש לי משענת כזאת + תא איכסון+ גם מקום לכוס אחת. שבניתי בעצמי לויטרה שהיתה לי הרוחב שלה משהו כמו 10 ס'מ
כשהויטרה נמכרה ההיתי בסרט שיום אחד אני עוד יחזור לויטרה אז השארתי לי אותה
אני לא פוסל את זה שיום אחד אולי אני יהיה על ויטרה - אחלה אוטו ואני אוהב אותו מאד
אבל בינתיים זה נראה רחוק אז אני מוכן לתת לך את המשענת\ קופסא הזאת
מחר אני יבדוק אותה בגימיני של אמא שלי ואם זה יתאים אתה מוזמן לבוא לקחת

מאיפה אתה? אולי לא יהיה לך שווה בכלל לבוא?
אני יצלם אותה מחר

matokik
19-04-10, 01:43
מהדרום, משלוחה בדואר ( אם אתה רחוק מדי) עליי.
בכל מקרה אם וכשתשלח לי אותה, אתה מקבל סכום סמלי על הקופסא ועל הרצון הטוב.......

tagiv
19-04-10, 12:49
להלן תמונות של המשענת יד בג'ימני שלי, לא זוכר כמה זה עלה...

סולי
19-04-10, 17:11
סליחה שאני מתעלק,
אבל מישהו יודע אם קונסולה מברזל ננעלת, ניתן להשיג בארץ?
או שגם זה המקום להיות יצירתי...

http://www.lowrangeoffroad.com/index.php/suzuki/samurai/interior-body/tuffy-center-console.html

matokik
19-04-10, 21:17
אני מזמין אצלך אחד, באותה ההזמנה שאתה עושה, קונסולה ממתכת? כמו ארגז תחמושת?
אני ממש טמבל אמיתי בדברים האלה, לא ידעתי שקיים כזה דבר.
אבל 200 דולר???????
אממ...
אולי פשוט ניקח ארגז תחמושת גדול ונרפד אותו וזהו?

שפן13
20-04-10, 14:59
לטעמי כל הדיון והמאמץ קצת מיותרים. כל קונסולה מרכזית שעולה סביב 120 ש"ח, תתאים.
קצת לוחצים,קצת מרחיבים (הרי הכסאות עשויים ספוג!), ויש לך קונסולה מקובעת למקומה לעילא ולעילא.

במקרה הגרוע ביותר תאלץ לשלוף את הכיסוי הפלסטי המכסה את איזור בלם היד מבית היצרן.

אני חוזר, קונסולה סטנדרטית,מתאימה!

matokik
20-04-10, 23:57
שמע זה לא שלא ניסיתי כן?
ניסיתי, אבל מסתבר שהג'ימני, מקק אמיתי, קטן נורא ובלתי רחיב.
מדובר ברכב "חדש" משנת 2009 ועוד לא הגיע הזמן לקמט ולהרוס אותו.
אני אמצא לזה פיתרון, אין מצב שלא.

אפי מאגנום
21-04-10, 09:46
מתוקיק
נרא לי שנדב נתן לך את ההצעה הקוסמת ביותר.
כמה אגורות עץ ומעט עבודה ותייצר לפי הצרכים שלך.
הרי לך כמה תמונות של אותו המוצר שייצרתי השבוע ועדיין זקוק לריפוד עליון.
כמו כן מצורפת תמונה של ארגז מגירות אחורי שהותאם לצרכים שלי.

matokik
21-04-10, 21:07
לאחר נסיונות שונים ומשונים, ליצור בעצמי, לבדוק מול אחרים וכ'ו, מצאתי בחנות באמצע עירי, שאפילו לא חשבתי לעצמי שיש לו ציוד כזה, בדיוק את מבוקשי.
נפרדתי ממאה שקלים, ויצאתי מאושר ומבסוט, לאור המאמץ למצוא בדיוק את מבוקשי.
התמונות שהעלית מוצאות חן בעיני
אפי התמונה של ה"ארגז" הייעודי מאחורה מעניינת, אני מחפש משהו דומה אבל בכל זאת שונה.
גם את זה אמצא עם הזמן.
תודה להורי שהביאוני עד הלום וכ'ו.....

Gabi Paz
07-06-17, 08:39
מצאתי משענת שמיועדת לג'ימיני במחיר של £49.96
באתר - https://www.armster.co.uk/shop/suzuki-jimny-1998-armster-s-armrest/
כולל דף הסבר להרכבה (נראה פשוט מתלבש על הקופסת כוסות)

Gabi Paz
07-06-17, 08:49
115088
מישהו מכיר חנות בארץ שיכולה להרכיב משענת כמו זו כך שלא אצטרך להזמין מחו"ל
אתר - https://www.armster.co.uk/shop/suzuki-jimny-1998-armster-s-armrest/

-->