PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבקש עצה בעניין טנדרים לקנייה

וולפי
17-04-10, 17:41
אנייודע ששאלו בפורום הרבה פעמים את השאלה אבל עברתי על כל התשובות ועדיין לא הבנתי מה הכי טוב בשבילי. יש לי 40000 ש"ח ומחפש טנדר יפני לעבודה ולשטח. נסיעה 80% כביש ולכן הנוחות מאוד חשובה לי לנסיעות ארוכות. כמובן שאני מחפש טנדר אמין שישרת אותי גם בטיול משפחות בשטח. הבעיה היא שהדעות ממש חלוקות כאן חלק אומרים רק מאזדה חלק רק טיוטה וחלק רק מגנום. למי הטיפולים והחלקים הכי זולים? מי הכי נוח? מי הכי אמין? עדיף טיוטה משנתון נמוך או מאזדה משנתון יותר גבוה? מה אתם הייתם קונים?

e-sheta
17-04-10, 19:04
אנייודע ששאלו בפורום הרבה פעמים את השאלה אבל עברתי על כל התשובות ועדיין לא הבנתי מה הכי טוב בשבילי. יש לי 40000 ש"ח ומחפש טנדר יפני לעבודה ולשטח. נסיעה 80% כביש ולכן הנוחות מאוד חשובה לי לנסיעות ארוכות. כמובן שאני מחפש טנדר אמין שישרת אותי גם בטיול משפחות בשטח. הבעיה היא שהדעות ממש חלוקות כאן חלק אומרים רק מאזדה חלק רק טיוטה וחלק רק מגנום. למי הטיפולים והחלקים הכי זולים? מי הכי נוח? מי הכי אמין? עדיף טיוטה משנתון נמוך או מאזדה משנתון יותר גבוה? מה אתם הייתם קונים?
לנסיעות ארוכות הייתי לוקח רק טנדר אמריקאי ניתן להשיג כמה בארץ דאבל קבינה מסוג שברולט קולורדו ניראה בדיוק כמו דימאקס ,
לגבי התקציב כניראה תיצטרך להסתפק במשהו יפני באמת הטויוטה לא נוחה לנסיעות ארוכות הרכב יחסית צר עד מודל 97 גם גמלוני טיפה אך בעבירות אחד הכלים החזקים ביותר ,מעל מודל 97 הרכב כבר פחות איכותי בשטח
הרכב הרחב בקבוצה מהיפניות לא הזכרת אותו זה הניסאן ווינר אחלה רכב ,
גם לא הזכרת את האיפון של איסוזו הוא רכב רחב אך אישית אני לא יכול להגיד שהוא אמין מבחינת מנוע מזדה אני לא מכיר טוב ,ומגנום גם אני לא מכיר

איתמר_DRZ
17-04-10, 19:14
אצלי במשפחה אנחנו הרבה שנים על טנדרים ואני חושב שההרכב הנוכחי(מאזדה 2008 שלא נכנס בתקציב ומגנום) הוא ההרכב הכי טוב שהיה אי פעם... וזה כולל איפון ופטרול ;)
המגנום(לא מגה מגנום, עד שנת 2001) הוא רכב מצוין נוח מאוד בכביש ובשטח ומספיק חזק בשטח.
אבל, בכביש זה כמו לנהוג בכרכרה, מנוע חלש מאוד והילוכים קצרים ומוזרים, מרגיש כאילו חסר לו הילוך שישי :p
המגנום שאצלנו עכשיו יותר טוב מהאיפון שהיה לפניו והרבה יותר טוב מהמאזדה B2000 שהיה לפני האיפון...
הטויוטה גם טוב מנסיון של חבר טוב אבל הבנתי שרק עד 2001 כי אח"כ יש מנועים עם ראש אלומיניום(זה נכון?) לא יודע כמה זה נכון, רק שמעתי ככה, בכל מקרה הטויוטה הרבה יותר מדי יקרה יחסית למה שמקבלים...

גיא
17-04-10, 19:43
אני חושב שהכי מתאים יהיה ניסאן וינר.

לא יודע איזו שנה ניכנסת לך בתקציה.

הכי פחות עביר מכולם אבל הכי חסכוני והכי אמין מכולם.
למעט המושב האחורי גם נעים ונוח.

לדעתי יש רק ידני.

zagi
17-04-10, 20:27
אני חושב שהכי מתאים יהיה ניסאן וינר.

לא יודע איזו שנה ניכנסת לך בתקציה.

הכי פחות עביר מכולם אבל הכי חסכוני והכי אמין מכולם.
למעט המושב האחורי גם נעים ונוח.

לדעתי יש רק ידני.

עם כל הכבוד לווינר , יותר אמין מהילקס ( עד 97 ) ??????

אני עושה עם ההילקס שלי ( 97 ) יותר מ80K בשנה , נוח זה לא , עגלה זה כן (ללא טורבו ) ובכל זאת מבסוט מכל רגע ...:p הרכב עובד קשה ביום יום ובשטח .

הילקס = אמינות .

eysham
17-04-10, 20:37
לנסיעות ארוכות הייתי לוקח רק טנדר אמריקאי ניתן להשיג כמה בארץ דאבל קבינה מסוג שברולט קולורדו ניראה בדיוק כמו דימאקס ,

לא מאמין שזה נכנס גם בתקציב כפול.. אבל סתם ליידע כללי,
מה ההבדל בין הקולוראדו לדימקס?

מנוע בטח, אבל מעבר לזה? למה שהוא יהיה יותר נוח?

איל

e-sheta
17-04-10, 20:50
יותר נוח כי זה רכב אמריקאי גיר בהגה 6 נוסעים מנוע 3500 סמ"ק שקט ולא מטרטר כמו דיזל והרבה יותר כוח מצרף נתונים ותמונה .
Additional informationSPEAKER SYSTEM PERFORMANCE ENHANCED AUDIO
Power Convenience Group
17X8 Aluminum Wheel
CONTROL SALES ITEM NO. 100
Air ConditionAdditional informationSPEAKER SYSTEM PERFORMANCE ENHANCED AUDIO
Power Convenience Group
17X8 Aluminum Wheel
CONTROL SALES ITEM NO. 100
Air Conditioning
4-Speed Auto Transmission
Fleetside Box
Locking Differential
Color Keyed Carpeted Floor Covering
LH/RH - Side Inflatable Restraints
SALES STOCK ORDERS
AM/FM Stereo w/CD Player
Solid Color Combination
L S Decor
Body Colored Wheel Flares
Leather Wrapped Steering Wheel
Med Dark Pewter LS Cloth
P205/75R15 Spare
Carpeted Floor Mats
Federal Emission Override

file:///C:/Documents%20and%20Settings/admin/My%20Documents/נתונים%20טכניים%20קולורדו_files/spacer.gifing
4-Speed Auto Transmission
Fleetside Box

Locking Differential
Color Keyed Carpeted Floor Covering
LH/RH - Side Inflatable Restraints
SALES STOCK ORDERS
AM/FM Stereo w/CD Player
Solid Color Combination
L S Decor
Body Colored Wheel Flares
Leather Wrapped Steering Wheel
Med Dark Pewter LS Cloth
P205/75R15 Spare
Carpeted Floor Mats
Federal Emission Override

file:///C:/Documents%20and%20Settings/admin/My%20Documents/נתונים%20טכניים%20קולורדו_files/spacer.gif

לא מאמין שזה נכנס גם בתקציב כפול.. אבל סתם ליידע כללי,
מה ההבדל בין הקולוראדו לדימקס?

מנוע בטח, אבל מעבר לזה? למה שהוא יהיה יותר נוח?

איל

idanx2
17-04-10, 20:57
ניסן ווינר 99 עם קצת מאמץ תמצא אחד נורמלי שיהיה במצב טוב
אני חושב שבתקציב אפשר גם 2001 אבל לא בטוח
אמינות כמו טויוטה סחירות מעולה , נוחות ,מנוע חזק
יש רק ידניים והם נמכרים מהר
נכון אין נעילה אחורית ולכן רמת העבירות קצת נחותה לעומת המגנום והטויוטה
אבל זה לא מונע ממני לנסוע איפה שכולם נוסעים

מקווה שיעזור

נ.ב כמו ששמת לב גם לי יש אחד

עידן

זיף
17-04-10, 22:39

שלום לכולם.
ברשותכם, אצטרף גם לשאלה.
התקציב שלי דומה, ומחפש גם כן טנדר 4X4. אם אצליח להניח את היד על היילקס במצב סביר, אפשר להניח שזה מה שאקנה, אך אופציות נוספות הן המזדה B2500 לאחר שנת 2000, או ווינר סביב 99-2000. את הווינר אני זוכר לטובה, היה לנו במשפחה אחד כזה. את המזדה מישהו מכיר? מה מצאי החלפים, יכולות בשטח וכו'?

גיא
17-04-10, 22:53
אמינות טובה עד טובה מאוד, בלי ההתכלבות של היילקס 97.

וכן .. היה לי אחד שמור בון בון - אני מכיר אותם היטב.

זיף
17-04-10, 23:03
אמינות טובה עד טובה מאוד, בלי ההתכלבות של היילקס 97.

וכן .. היה לי אחד שמור בון בון - אני מכיר אותם היטב.

:wink:התכלבות זה בהחלט לא משתמע לשתי פנים....

eysham
17-04-10, 23:33
עידן, יש אחד מגוייר מסתובב באיזור שלך

http://www.jeepolog.com/forums/picture.php?albumid=285&pictureid=4816

idanx2
19-04-10, 21:49
אחחח איזה טנדר יפה זה עם היה תקציב (גם לדלק) לא הייתי חושב פעמיים ...

איתמר_DRZ
20-04-10, 01:14
הקולורדו באים רק עם מנועי בנזין? ודיפ' אחורי, יש נעילה\מוגבל החלקה?

-->