PDA

צפייה בגרסה מלאה : עד איזה סכום לא משלמים מכס?

matokik
17-04-10, 21:39
אני רוצה להביא לארץ כמה פריטים קטנים לג'ימני המתוק(יק) שלי.
עד איזה סכום אני יכול לקנות ולהיות פטור מתשלום מכס על המוצר שאביא?
למשל ספוילר אחורי לג'ימני, למשל מגיני בוץ לגלגלים, או כיסוי קשיח וכ'ו.
המחירים הם באיזור £43.99 (הסימן זה יורו או לירה שטרלינג?)
האם על מחירים כאלה וטיפה, ממש טיפה יותר, אשלם פה מכס בישראל?
חפרתי באתר של מכס ישראל, לא מצאתי.
דישדשתי קצת פה ואומנם היו תשובות, אבל לא חד משמעיות.
מאין יבוא עזרי ומי יהיה מושיעי?
שבוע טוב.........

ishc
17-04-10, 21:59
מעל 50 דולר משלמים מע"מ, מס נוסף הוא בהתאם לפריט.

גלדיאטור
17-04-10, 22:23
נצל"ש

הזמנתי טוויןסטיק של גלדיאטור עלה לי יותר מ50 דולר

השאלה -עכשיו שאמרו לי להגיע למכס מה אני צריך להגיד ? לשקר ולהגיד שזה של טרקטור או משהו אחר?
אולי להכריז שזה לאוטו אספנות והיבואן לא מייבא חלקים

אנא עזרו לי

eysham
17-04-10, 22:30
נצל"ש

הזמנתי טוויןסטיק של גלדיאטור עלה לי יותר מ50 דולר

השאלה -עכשיו שאמרו לי להגיע למכס מה אני צריך להגיד ? לשקר ולהגיד שזה של טרקטור או משהו אחר?
אולי להכריז שזה לאוטו אספנות והיבואן לא מייבא חלקים

אנא עזרו לי

זה בכלל של מכבש צנטרפוגלי...

matokik
17-04-10, 22:41
מעל 50 דולר משלמים מע"מ, מס נוסף הוא בהתאם לפריט.
אז אם נגיד המוצר הוא זה http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-Suzuki-Jimny-Front-and-Rear-Mudflap-Set_W0QQitemZ250602021939QQcmdZViewItemQ QptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?ha sh=item3a590b6433 כולל משלוחה זה ייצא £51
אז אשלם מכס או לא?

עוד דוגמית פה:
http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-JIMNY-ROOF-SPOILER_W0QQitemZ160422041942QQcmdZViewI temQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_S M?hash=item2559e61956
אשלם מכס על הדברים האלו?

ופה? אשלם מכס?

http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-Jimny-Vitara-metal-ring-spare-tyre-wheel-cover_W0QQitemZ280490004276QQcmdZViewIte mQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM? hash=item414e81cf34

תודה רבה רבה וסליחה על החפירה וההצקה......

גלדיאטור
17-04-10, 22:44
ככה זה נראה ועל הפתק שקיבלתי רשום שלפריט קוראים stick embem

meir alony
17-04-10, 23:05
אז אם נגיד המוצר הוא זה http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-Suzuki-Jimny-Front-and-Rear-Mudflap-Set_W0QQitemZ250602021939QQcmdZViewItemQ QptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?ha sh=item3a590b6433 כולל משלוחה זה ייצא £51
אז אשלם מכס או לא?

עוד דוגמית פה:
http://cgi.ebay.co.uk/SUZUKI-JIMNY-ROOF-SPOILER_W0QQitemZ160422041942QQcmdZViewI temQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_S M?hash=item2559e61956
אשלם מכס על הדברים האלו?

ופה? אשלם מכס?

http://cgi.ebay.co.uk/Suzuki-Jimny-Vitara-metal-ring-spare-tyre-wheel-cover_W0QQitemZ280490004276QQcmdZViewIte mQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM? hash=item414e81cf34

תודה רבה רבה וסליחה על החפירה וההצקה......

תשלם מכס 45% + מע"מ 16% על מחיר המוצר + עלות המשלוח וכמו כן תדרש להביא אישור של משרד התחבורה.
אגב, בכדי להימנע מהערכה של המוכס שיכולה להיות יותר גבוהה ממחיר הקניה הבא עימך למוכס את מספר המוצר ב-איביי,
דוגמא : Item number:250602021939.
מאיר

matokik
18-04-10, 01:01
תשלם מכס 45% + מע"מ 16% על מחיר המוצר + עלות המשלוח וכמו כן תדרש להביא אישור של משרד התחבורה.
אגב, בכדי להימנע מהערכה של המוכס שיכולה להיות יותר גבוהה ממחיר הקניה הבא עימך למוכס את מספר המוצר ב-איביי,
דוגמא : Item number:250602021939.
מאיר
מוכס? שו? הא?
אנשים שאני מכיר הזמינו כל מיני שטויות (לא משנה כרגע מה) וקיבלו את זה בדואר, תמורת הצגת הדף המצחיק הזה שהדואר משאיר לך.
כך בדיוק אני רוצה לעשות, אעדיף לשלם כמה שקלים ושהמוצר יגיע עד לסניף הדואר שמול ביתי.
בעבר הזמינו עבורי סוללה בעלת הספק רב יותר מזו שהייתה לי, לGPS שלי, שילמתי 100 שקלים למי שהזמין לי, סתמתי את הפה שבועיים והוא הביא לי את הסוללה במו ידיו עד הבית.
יש מי שיזמין עבורי, לא זו הבעייה, השאלה היא האם אני יכול לבצע הזמנה כזו, כמו שתארתי ולא לשלם מכס? אני מתנצל שאני מציק, אבל הסכום 50 ליש"ט (ככה כתוב באיביי) לא עוזר לי להבין מה שאני שואל.
"נכון, זה פשוט, "תשמע מתוקיק עד כך וכך לא משלם
אבל כמה זה במדוייק הכך וכך הזה?
מספרים יעזרו לי מאוד להבין.
תודה רבה רבה
:D

נדב42
18-04-10, 10:30
חבר, אתה חופר ...

כאשר עלות המוצר (לא כולל משלוח) עד 50 דולר ארה"ב, אין מכס ומע"מ.
(אם המוצר נמכר במטבע אחר, תרגם לדולר ארה"ב בכדי לדעת ...)

כאשר עלות המוצר $50 ומעלה, אתה משלם מע"מ ומכס על העלות המלאה, כולל משלוח. שיעור המע"מ ידוע, ושיעור המכס משתנה בהתאם לסוג המוצר וארץ המוצא (ולפעמים פטור, אבל אני לא יודע לתת לך יותר פרטים על שיעורים אלו).

לגבי אישורים מאישורים שונים, אני מעריך (אבל לא יודע בוודאות) שעד אותם $50 אף אחד לא בודק, מעבר לכך זה עניין של מזל וגם של חברת השילוח. משלוח דרך הדואר יותר מועד לפורענות מאשר דרך Fed-Ex. למשל: GPS שנשלח לי באמצעות USPS (שהנציגים שלהם בארץ הם דואר ישראל) ועלה $52 עוכב לי במכס ונדרשתי להביא אישור משרד התקשורת (בסופו של דבר הסתפקו בכך שזה דגם שנמכר בעבר בארץ), וגבו על הדרך מע"מ צנוע ועמלה מופקעת (פי כמה וכמה מהמע"מ ...). לעומת זאת, Air-Lifts שעלו $70 ונשלחו עם Fed-Ex (ועשויים להיחשב שינוי מבנה לרכב ...) הגיעו אלי ליד בלי שום עיכוב או מיסוי. אני מעריך שיש פה גם אלמנט של מזל במידה כזו או אחרת ולא תמיד עם Fed-Ex הכל עובר ...

נדב.

erezgur
18-04-10, 10:32
עד 50 דולר (דולר ולא ליש"ט) - פטור ממכס.
מעבר לסכום זה - חייב מיסים. מיסים פירושו מיסי קנייה (למוצרים החייבים במס - ראה אתר המכס) ועל הסכום הכולל - מע"מ.

פריטים מסויימים חייבים אישורים נוספים - כמו רכיבי תקשורת שעלולים לגרום לך להתרוצץ ולנסות להביא אישור ממשרד התקשורת, רכיבים לרכב שידרשו אישור ממשרד התחבורה וכו.

אישורים כאלו עלולים לטרטר אותך גם במשרדים נוספים כמו מכון התקנים...

כמובן שהמכס לא בהכרח פותח את כל החבילות המגיעות בדואר ולכן יש סיכויים סבירים שחבילות (בעיקר קטנות יחסית), יעברו את כל המסלול ולא תידרש לנ"ל. צריך קצת מזל ואולי שיתוף פעולה מהמוכר, למרות ששמעתי על מקרים בהם המוכר הצהיר על ערך נמוך ממה ששולם בפועל באמצעות paypal ומכיון שאם עצר במכס - אתה נדרש להביא העתק מ-paypal - הקונה נדרש לשלם קנסות בגין נסיון הונאה וכו').

למרות שאולי זה נשמע מפחיד - רוב הקניות הקטנות מגיעות בדואר ללא כל בעייה. לעיתים גם בסכומים מעל 50$ שלא עצרו במכס. כאשר המשלחים הם חברות כמו UPS, DHL - הם תמיד יחויבו במיסים (בחבילות מעל 50$), לפחות ע"פ נסיוני.

ארז גור

matokik
18-04-10, 16:43
אז אתה בעצם אומר לי שיש סיכוי שזה לא ייפתח, שיש סיכוי שלא ייבדק....
נפלא זה כל מה שרציתי לשמוע, אני אעדיף לקחת את הסיכון, לשלם סכום X שלא יעבור את "מכסת התשלום למכס" ומקסימום אפילו אם, נניח, אדרש לשלם מכס כדי להעביר, פשוט לא אקח את המוצר.
אולי תקראו לי אדיוט, כזה ששורף כסף, אחד שאין לוערך לכסף, אבל:
אם כבר "הפסדתי" נניח חמישים ליש"ט, פלוס 20 ליש"ט על המשלוחה ועוד ועוד נניח 70 ליש"ט (סתם דוגמא) אז הפסדתי, ושהמכס ייחנק עם החבילה הזו שלו, להבא לא אזמין.
עזרתם לי מאוד מאוד, אתם אדיבים ונחמדים לאלללה.......

נימי
18-04-10, 17:32
matokik

לפי דעתי אתה טועה בגישה שלך, תעשה חישוב כמה יעלה לך המוצר בארץ (רשמו לך איך לעשות זאת)
תראה אם משתלם לך לרכוש את המוצר (עם המכס והמע"מ) או לא משתלם, זה מה שאני עושה ואני מזמין לא מעט מחו"ל

אם תקבל אותו ותצטרך לשלם מיסים אז אין הפתעות, אם לא תצטרך לשלם מיסים הרווחת

כבר קניתי מוצרים קטנים בעלות של מעל 150 דולר שלא נעצרו במכס והיו גם כאלו קטנים (סוללה של מצלמה) בעלות של כ 20 דולר שנעצרה והייתי צריך לשלוח חשבונית בכדי שישחררו לי את המוצר (המוצר שוחרר ללא מכס)

matokik
18-04-10, 17:51
matokik

לפי דעתי אתה טועה בגישה שלך, תעשה חישוב כמה יעלה לך המוצר בארץ (רשמו לך איך לעשות זאת)
תראה אם משתלם לך לרכוש את המוצר (עם המכס והמע"מ) או לא משתלם, זה מה שאני עושה ואני מזמין לא מעט מחו"ל

אם תקבל אותו ותצטרך לשלם מיסים אז אין הפתעות, אם לא תצטרך לשלם מיסים הרווחת

כבר קניתי מוצרים קטנים בעלות של מעל 150 דולר שלא נעצרו במכס והיו גם כאלו קטנים (סוללה של מצלמה) בעלות של כ 20 דולר שנעצרה והייתי צריך לשלוח חשבונית בכדי שישחררו לי את המוצר (המוצר שוחרר ללא מכס)
בוא נעשה חשבון ביחד, את זה: http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=200384817324&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en
שווה לי להביא לארץ? זה מותר? על זה לא אשלם מכס?
מה בקשר לזה:
http://cgi.ebay.co.uk/Genuine-Suzuki-Jimny-Front-and-Rear-Mudflap-Set_W0QQitemZ250602021939QQcmdZViewItemQ QptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?ha sh=item3a590b6433
אשלם מכס?
אגב, ניסיתי לעשות חשבון עדכני ולא הצלחתי, ניסיתי להפוך את הסכומים שבקישורים, מפאונדים (ליש"ט) לשקלים וזה לא הלך לי, אשמח לעזרה

patrol01
18-04-10, 18:16
לגבי הקישור הראשון המשענת יד עולה 89 פאונד + משלוח 25 פאונד
המחיר בשקלים כולל הובלה הינו 89+25X5.7=649.9 (כאשר 5.7 הינו שער יציג פאונד)
על כל אלה אם החבילה תיעצר במכס יש להוסיף 40% מכס+מס קניה 259.9 ועל הסכום הכללי יש להוסיף מע"מ 16% כך שסה"כ המחיר לחבילה הנ"ל 1043.7 . עכשיו תעשה שיקול כדאיות
לגבי אישור משרד התחבורה זאת פרוצדור פשוטה שכוללת להכהס לאתר של משרד התחבורה למלא טופס ייבוא אישי לחלקי חילוף לרכב ולשלוח בפקס למשרד התחבורה בצירוף העתק חשבונית וצילום רשיון רכב וכעבור שבוע/שבועיים תקבל בדואר מכתב אם האישור שאותו יש להציג מקורי בלבד במשרדי המכס. (ניתן להוציא את האישור מראש וכך לחסוך זמן ,האישור לא עולה כסף)

נדב42
18-04-10, 18:27
מחשבון נפוץ לחישוב שערי מטבע: http://www.xe.com/

בומס הקופץ
18-04-10, 18:28
אני אעזור לך עם שערי ההמרה, כל השאר זה לגמרי שיקול שלך, לא שיקול של הפורום.
פאונד אחד = 5.7 ש"ח.
דולר אחד - 3.7 ש"ח.
פאונד אחד = 1.5 דולר.

כל המוצרים שצירפת עולים מעל 50$. תעשה את החשבון לבד.
טיפ קטן - תוודא שהם עושים משלוחים אל מחוץ לבריטניה.

matokik
18-04-10, 18:33
פאונד אחד = 5.7 ש"ח.
דולר אחד - 3.7 ש"ח.
פאונד אחד = 1.5 דולר.

כל המוצרים שצירפת עולים מעל 50$. תעשה את החשבון לבד.
טיפ קטן - תוודא שהם עושים משלוחים אל מחוץ לבריטניה.
בומס אאוקי אתה צודק, אבל מה בעניין שאר המוצרים לרכב שעולים נניח 46 ליש"ט?
הרי בצירוף עלות המשלוחה, כולל כל הפרמטרים שהצגתם, זה כמעט כפול כסף אילו קניתי רק את המוצר עצמו.
כנראה שלעולם לא אוכל להביא שום דבר לרכב, דוגמאת הקישורים שהוספתי, מבלי לשלם על זה פי 3 מחיר
(ברוך הבא מתוקיק למדינה שגובה כסף עבור מוצרים לא מעניינים, שגונבת מאזרחיה שלה ושמרגיזה רבים כמוך)

shmil
18-04-10, 19:53
(ברוך הבא מתוקיק למדינה שגובה כסף עבור מוצרים לא מעניינים, שגונבת מאזרחיה שלה ושמרגיזה רבים כמוך)
ברוך הבא.
קוראים לזה מכס.
זה חלק מהמיסים שאזרחי המדינה משלמים על החיים בה.יש גם מיסים על בשר, אלכוהול, סיגריות, הכנסה, בריאות וכד'. צריך מיסים כדי לקיים את המערכת.
זו לא גניבה.

שתהיה לי בריא. יש לך דעות משונות במקצת.

גלדיאטור
18-04-10, 19:56
מיתוס שאם אני אומר שזה רכב אספנות והייצרן לא מייבא חלקים לרכב הם מניחים לי? הכצעתה

matokik
18-04-10, 20:09
ברוך הבא.
קוראים לזה מכס.
זה חלק מהמיסים שאזרחי המדינה משלמים על החיים בה.יש גם מיסים על בשר, אלכוהול, סיגריות, הכנסה, בריאות וכד'. צריך מיסים כדי לקיים את המערכת.
זו לא גניבה.

שתהיה לי בריא. יש לך דעות משונות במקצת.

זו אשכרה גניבה במסווה של מיסים.
לא חדש לי ולא מוזר לי שהמדינה מוכרחה להיות מעורבת (היא הרי לא יכולה בלי) בכל מסטיק שנקנה פה, בכל חברה שמוקמת, או בכל גוף שמכבד את עצמו.
אני קונה מחו"ל מקום שלא קשור בשיט לישראל ובכל זאת צריך לשלם לה.
מילא לשלם, אבל פי 3 מהערך של המוצר?
פה יקר, אז קונים בחו"ל, ההזמנה של המוצר מייקרת את המוצר, אז אולי (אני הטיפש הא? הם השולטים במדינה, הם החכמים) תוזילו את המחירים כך שיהיה ניתן ומשתלם יהיה ליבואנים XYZ להביא את המוצרים האלה ברשיון, עבורי הלקוח שמחפש כאלה דברים?
על מה ולמה הניג'וס? ואם זו לא גניבה, אשכרה בפנים, ראסמי, אז אני לא יודע גניבה מה היא...

shmil
18-04-10, 20:36
זו אשכרה גניבה במסווה של מיסים.
...
על מה ולמה הניג'וס? ואם זו לא גניבה, אשכרה בפנים, ראסמי, אז אני לא יודע גניבה מה היא...

אתה לא יודע, אז אספר לך: גניבה זה - הסופה של קובי, הסופה של דרור, ועוד רבות כאן בפורום.
זו - גניבה.

erezgur
18-04-10, 22:54
מחשבון נפוץ לחישוב שערי מטבע: http://www.xe.com/

פאונד אחד = 5.7 ש"ח...
דולר אחד - 3.7 ש"ח.

בהחלט האתר XE הינו המפורסם ביותר, אבל לעיתים מספיק להעזר בגוגל, במיוחד למי שיש סרגל-כלים (Google toolbar) - פשוט יש לבצע "חיפוש" כמו:

‪49.37 GBP in NIS‬
לקבלת המחיר בשקלים או

‪187.65 EUR in USD‬
וכו'.

ארז גור

ישי.פ
19-04-10, 16:48
הבעיה כנראה; זה המוצרים המוזרים שאותם אתה רוצה להביא מחו"ל:wink:
את כל המוצרים האלה, יש בארץ ובמחירים סבירים. למה אתה משקיע זמן כסף ומחשבה בזה?!
נניח שהייתה רוצה להביא איזה קיט הפחתה, או איזו נעילה אקזוטית הייתי מבין אבל זה??

matokik
19-04-10, 21:04
הבעיה כנראה; זה המוצרים המוזרים שאותם אתה רוצה להביא מחו"ל:wink:
את כל המוצרים האלה, יש בארץ ובמחירים סבירים. למה אתה משקיע זמן כסף ומחשבה בזה?!
נניח שהייתה רוצה להביא איזה קיט הפחתה, או איזו נעילה אקזוטית הייתי מבין אבל זה??
אהלן ישי!
כל אחד והכיס שלו, לך לא אכפת לשחרר עוד 200 - 300 שקל, אבל בשבילי 300 שקל זה אוכל לכל החודש.
תמיד אתה עונה בחוכמה וידענות רבה, אולי פה תמצא פיתרון?
אני מאלה שבאים, רואים, אם אוהבים קונים והביתה מבסוטים.
תוכל למצוא לי משהו דומה לזה? היה איזה זמר ששר פעם "נשיקה אני רציתי ממה עשית עניין סך הכל נשיקה..."
על המשקל הזה, אני רוצה לשפר קצת את הרכב, אבל שלא ישחטו אותי על הדרך.
אפשרי? קיים? בבקשה, אני פתוח לרעיונות והצעות

aybazo 1
20-04-10, 12:42
אהלן ישי!
כל אחד והכיס שלו, לך לא אכפת לשחרר עוד 200 - 300 שקל, אבל בשבילי 300 שקל זה אוכל לכל החודש.
תמיד אתה עונה בחוכמה וידענות רבה, אולי פה תמצא פיתרון?
אני מאלה שבאים, רואים, אם אוהבים קונים והביתה מבסוטים.
תוכל למצוא לי משהו דומה לזה? היה איזה זמר ששר פעם "נשיקה אני רציתי ממה עשית עניין סך הכל נשיקה..."
על המשקל הזה, אני רוצה לשפר קצת את הרכב, אבל שלא ישחטו אותי על הדרך.
אפשרי? קיים? בבקשה, אני פתוח לרעיונות והצעות

וואי וואי איזה חפירה ...

ישי.פ
21-04-10, 15:09
שמע.. את המגיני בוץ יש בדרום תל-אביב בכמה סגנונות וסוגים שתרצה, בעלות של פחות מ-300 ש"ח
את הספוילר נראה לי שאתה יכול להזמין ממכשירי תנועה(מעניין כמה זה עולה שם?)
את המשענת יד ממש קל למצוא אפילו באוטו דיפו יש בעלות של לא יותר מ-150 ש"ח
(אני אישית לא מבין, אם חבל לך על הכסף, עזוב אתה לא באמת צריך את זה)

בהצלחה!

matokik
21-04-10, 21:17
המגיני בוץ עם לוגו של סוזוקי? איפה? יש קישור, אתר אינטרנט, כתובת.....?
ספוילר באמת מעניין כמה, צריך לברר......
ובקשר למשענת יד,היום הורכבה.
כשיהיה אור אני אצלם ואעלה תמונות, אומנם קטנה, אומנם קומפקטית, אומנם 100 שקלים, אבל בדיוק מה שחיפשתי ואני מבסוט עד הגג.......

asafk
21-04-10, 21:41
מיתוס שאם אני אומר שזה רכב אספנות והייצרן לא מייבא חלקים לרכב הם מניחים לי? הכצעתה

אתה טועה.
אבל לא מזיק לציין את זה בטופס. החברים במשרד התחבורה קצת פחות יקשו עליך.

אסף.

ilan.sch
22-04-10, 02:19
לא כלכך התעמקתי - הדיון שלכם התפזר..
אבל מה שישי רשם דווקא כן הגיוני, עדיף ל"הבריח" נעילה או משהו יעיל על מה שציינת למעלה.. משענת יד וכו' זה משחקי פלסטיק שאתה יכול עם הזמן לאסוף במחירים מצחיקים. כנל לגבי המגינים שרצית עם הלוגו..

יאללה העיקר שהשגת את מה שרצית :)

טלסקופ
23-04-10, 10:57
אתה לא יודע, אז אספר לך: גניבה זה - הסופה של קובי, הסופה של דרור, ועוד רבות כאן בפורום.
זו - גניבה.

ודרך אגב, להבריח מוצרים לארץ בלי לשלם מיסים, גם זו גניבה.

shuraki
24-03-11, 16:33
שלום אנשים...
הבנתי לגבי ה- 50 דולר לא כולל ( משלוח)
אבל אם ברצוני לקנות מוצרים מאתרים באינטרנט עד 50$ ולא לחרוג מהסכום, הנ״ל
אבל לעשות את זה באופן שוטף כל שבוע להזמין עד 50$ האם זה אפשרי ... לעשות כך
או שהמכס מסמן אותי מתי שהוא.

Pageup
24-03-11, 21:20
50 כולל המשלוח. גם אם המוצר עלה דולר והמשלוח 50 אתה משלם מכס.

shuraki
25-03-11, 10:41
השאלה שלי היא כזאת המוצר נניח עולה 49.99$ עלות המשלוח עולה 0 $ נאדה.
עכשיו התכנון שלי הוא כזה להזמין כל 3 או 4 ימים עוד משלוח ועוד משלוח.
ככה שהמוצרים לא יגיעו ביחד ועלות הקניה עם המשלוח לא יעלה על 50$ האם זה ניתן לעשות זאת בתדירות גבוהה.
או שיש הגבלה של זמן בין משלוח למשלוח
או שמתי שהוא ידרשו ממני לשלם מכס עקב הזמנות חוזרות אפילו שלא עברתי את עלות 50$ עם המשלוח.
בתודה מאיר
ושבת שלום

shuraki
27-03-11, 14:39
מאין יבוא עזרי...
פורום עייף , מי יכול לעזור לי בשאלתי
אבקש עזרה רק ממי שיודע בוודאות .
בתודה מאיר
השאלה מעלי!

בומס הקופץ
27-03-11, 17:22
אני עושה הזמנות באופן דומה על בסיס דו שבועי, זה לא באמת משנה למכס, אם זה מתחת לחמישים דולר אתה לא משלם מע"מ. היה וזה כן קורה אפשר להגיש ערעור ויבטלו לך את המע"מ.

-->