PDA

צפייה בגרסה מלאה : עדכון ממעלה גיתה

זרקו
21-04-10, 07:51
בוקר טוב
לפני יומיים עשינו את המסלול.
לכל מי שמעוניין-(פעם ראשונה שלי שם ולכן אני חסר השוואה לפעמים קודמות)
לאחר שראיתי ש:"דיסקו וטרנו לא נעולים עלו ללא בעיות מיוחדות" (ציטוט מאתר אחר..)
ניגשנו למלאכה- ג'ימני נעול ומוגבה וסופה נעולה קדימה ואחורה( לא משנה שגילינו בהתחלה שקצר השבית את הקומפרסור של הנעילות-לעלות בלי כלום חוויה!)
לדעתי 2 אתגרים במעלה:
1. מדרגה שלפני הרוב חול- נרשמו התחפרויות ואחרי בניות וכו' הוחלט כי קצת יותר גז... יפתור את הבעיה. פתר עבורי. עבור הסופה זה היה משהו אחר- חבל שכוונתי ולא צילמתי, כי לראות סופה עולה בווילי מדרגה כזו זו חוויה!
2.רצף סלעים שמוביל למדרגה מורכבת- פה לפחות יש סלע ולא חול להתחפר עליו, אבל עדין היה מורכב ומעניין.
בקיצור, מצריך עבודה בעיקר לכל בעלי הרכב הקטנים כמוני.
שוב אני אומר- אם באמת נכונה השורה שלמעלה לגבי הדיסקו והטרנו- אזי שהמעלה כנראה שינה פניו, או שכותב אותן שורות שכח לספר לנו משו.
שבוע טוב!
נועם

גיא
21-04-10, 09:21
קשה להגיד .. .

אני עליתי שם עם היילקס נעול פעמיים לפני כמה שנים בסרק תו"כ קריאת עיתון מעריב לנוער.
עם כוס קפה ביד ...

רוצה לומר, אוטוסטרדה ...

:)

כדאי לזכור, כל המעלות האלו משנים את פניהם מביקור לביקור.

נימי
21-04-10, 10:00
זה מעלה קצר ומאוד חביב עלי

רכבים לא נעולים אכן מתאמצים בו יותר, הרכב שלי נעול מאחורה.

הייתי בו מספר פעמים וכל פעם הוא שונה, אני מאמין שהמדרגה הראשונה אחרי\בסיבוב ימינה זאת המדרגה המאתגרת הראשונה שאתה מתכוון אליה, מדרגה חביבה, ביום רטוב אחרי הגשם היא קשה מאוד (כמובן ללא עבודות מע"צ).

המדרגה המאתגרת השניה שאתה מדבר עליה, תלוי כמה מע"צ עשו לפניך, כאחד שנדיר מאוד שעושה עבודות מע"צ אני יכול להגיד לך, שללא מע"צ היא מהנה, אם לפניך עשו עבודות מע"צ היא די משעממת (הייתי בא פעם אחת שפשוט "סללו" את כל הסלעים לפניה למשטח חלק ואחיד), ואם במקרה תנסה לעשות אותה על רטוב ללא עבודות מע"צ כלל ספק רב אם תצליח (אנחנו לא הצלחנו)

כך שהרבה תלוי במזג האויר ובאילו שעשו את המעלה לפניך.

לגבי וילי, במדרגה הראשונה ראיתי CJ7 בוילי מאוד גבוה ואכן זה מחזה יפה, לצערי לא הספקתי לצלם

בכול מקרה כמו שהתחלתי, מעלה מהנה וחביב

זרקו
21-04-10, 19:14
[quote=נימי;307728]הייתי בו מספר פעמים וכל פעם הוא שונה, אני מאמין שהמדרגה הראשונה אחרי\בסיבוב ימינה זאת המדרגה המאתגרת הראשונה שאתה מתכוון אליה, מדרגה חביבה, ביום רטוב אחרי הגשם היא קשה מאוד (כמובן ללא עבודות מע"צ).

כמי שניסה מספר מעלות בהזמנויות שונות של השנה- כולל את המשלט תוך כדי סערת ברקים (מחזה מטורף!) אני מכיר בעובדה שמעלות משנים פניהם.

הווה אומר- אני נהניתי. מי שעבר תוך כדי שהוא קורא עיתון- נחמד.

בוא נאמר ככה- במעלה זיק עבדתי פחות.

טיולים מהנים חברים

-->