PDA

צפייה בגרסה מלאה : חניה במסלול " שיר המעלות " .

zagi
21-04-10, 15:49
בשישי הקרוב אנחנו רוצים לעשות את המסלול " שיר המעלות " (http://www.jeepolog.com/735.html) , מכיוון שאנו רוצים לעשות את המסלול ביומיים ( שישבת ) אני מחפש נקודת חניה נמדה ללילה .

יש מישהו שעשה את המסלול ויכול להמליץ על נקודת חניה טובה ללילה ללא יתושים ושאר מריעין ? יתרון לצל בבוקר .

כמו כן , היות וזה טיול של יומיים אם יש עוד אטרקציות בדרך אשמח לשמוע עליהם .

GodsFather
21-04-10, 15:54
אם אני זוכר נכון, בתיאור המסלול עצמו יש פירוט על היכן אפשר ללון.

zagi
21-04-10, 16:05
אם אני זוכר נכון, בתיאור המסלול עצמו יש פירוט על היכן אפשר ללון.

אז זהו שלא .

גל מגל
22-04-10, 18:28
בחניון הלילה בנחל ברק או במפגש ציחור - פארן, יש חניוני לילה מורשים.
שניהם בערך באמצא המסלול.

נמרוד
22-04-10, 19:50
http://www.jeepolog.com/UserFiles/Image/without_watermark/tiyul_shir_hamalot/map_maalot.jpg

המסלול מחולק לשני חלקים ברורים ונפרדים, ובינהם קטע קישור על כביש. האפשרויות רבות. לקראת סוף הקטע הראשון של המסלול, על הר כיפה, יש חניון לילה. לא אידיאלי מבחינת הגנה מרוחות, אבל בלי יתושים, ומרוחק מהכביש. סביר להניח שתהיה שם לבד, ואם אתה מאלו שאוהבים להתמקם באור יום - הכי בטוח.

אם אתה מעדיף לקצר טווחים בערב, אז סע לתחילת החלק השני של המסלול. מעט לפניו, רד מהכביש מערבה במסלול הכחול של נחל נקרות. אל תישן בחניון השטוח שעל הכביש, תמשיך עם השביל עוד כמה מאות מטרים, ושם במרחק סביר מהכביש תראה חניון משולט נוח יותר.

zagi
22-04-10, 19:57
תודה רבה על התגובות , נכון לעכשיו הטיול נדחה ( בפעם המי יודע כמה ...) עקב אילוצים של המשתתפים .

בכל אופן אני תיכננתי להגיע לשטח ביום הראשון ולעשות חלק מאוד קצר של המסלול ולהתמקם וביום השני לעשות את מרבית המסלול .

יש נקודה קרובה יותר לתחילת המסלול שאפשר לחנות בה ?

נמרוד
22-04-10, 20:05
אם כך, הייתי קוטע את המסלול לפני מעלה וורדית. במקום לפנות מנחל פארן למסלול המסומן אדום שלוקח למעלה ורדית, להמשיך עוד דקות ספורות עד לחניון לילה בבאר אשלים, ולמחרת בבוקר חוזר חזרה למעלה ורדית, קטע נסיעה איטי יותר משמעותית וכמובן המעלה שעלול לקחת לא מעט זמן, תלוי במספר ואיכות הרכבים והנהגים.

נדב42
22-04-10, 20:29
תודה רבה על התגובות , נכון לעכשיו הטיול נדחה

עצוב בשבילך, שמייח בשבילי (לא יכלתי לבוא בסופ"ש הזה ...)
שבוע הבא ? :p (אני עם הבן שלי, כמובן)

נדב.

zagi
22-04-10, 22:01
נמרוד , תודה רבה , הנושא יבדק ...

נדב , אתה תמיד מוזמן , בכייף ( ד"ש מאור-לי ) .
אבל ... בשבוע הבא יש לאישתי היקרה שתחייה מומלדת , ורק בשבוע שלאחר מכן יתאפשר ...
כמו כן , כמו שכבר ציינתי בפניך הטיול הוא נטול נשים וילדים . ( למרות ש-גיא גבר גבר ואחלה נווט , אבל ... )

בכל אופן ישנה הזמנה פתוחה לחברי האתר לעוד שני רכבים ( יוצאים 5 רכבים מקס' ! ) עדיפות לנדב אם יחליט בכל זאת להגיע ;-).

-->