PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילת שמן כנראה מהציריה

mushkina
30-08-04, 16:40
היום שמתי לב שהג'נט הקדמי ימני מלוכלך בשמן התבוננות מהירה העלתה כי יש נזילת שמן
פירקתי את הגלגל והסתכלתי מאחורה ראיתי שישנה נזילה מאיזור הציריה למטה (איפה שיש 4 ברגים ) מה עושים האם זה רק מחזיר שמן או ציריה ?
תודה משה

אלון_ק
30-08-04, 17:54
דבר ראשון מוודאים שנשם דיפרנציאל לא סתום. הנזילה עצמה נוצרת כנראה מהמחז"ש שבסרן (30 ש"ח, לא קשה להחליף) אבל כדאי לוודא שהוא נפרץ כתוצאה מבלאי ולא מזה שהנשם סתום. לא צריך להיות חשד בציריה בשלב זה.
נכון, חגי? :lol: :lol:

אגב, זו לא סיבה לדאגה. מחז"שים הם חלקים מתכלים, עשויי גומי ופח. זה נורמלי שהוא ימות מדי פעם. הנה הגיע תורו של זה שלך. עשה בחכמה ותחליף גם בצד השני, יחד עם החלפת רפידות הלבד והגומיה מסביב לנאבה בשני הצדדים. אם אתה כבר שם...

גם תוודא שזה מגיע מאחורי הלוקר, ולא מתוכו. כך או כך אתה חייב לפתוח אותו, לנקות אותו ולגרז אותו מחדש - נכנס גם לשם שמן וזה לא טוב לו.

שים לב לא לפצוע את המחז"ש החדש שאתה מתקין בעת החזרת הציריה, דהיינו המנע מ"השענת" הציריה עליו בזמן שאתה מנסה להכניס את הקצה חזרה לדיפ'. זה לא נורא אם נשענת, כנראה שלא יקרה כלום, אבל זה יהיה מבאס נורא אם בגלל שטות כזו תצטרך לחזור על התהליך.

לא מכניסים את המחז"ש הזה עם סיליקון או כל שטות אחרת ששמעתי מתרוצצת במוסכים. אל תעשה את השטות הזו.

mushkina
30-08-04, 20:23
קודם כך תודה רבה על התגובה .
יש איזה אתר או כתבה פה או בג'יפ טריפ שמסבירה קצת ביותר פירוט את אופן ההחלפה
ותחת איזה פרק בהיינס זה אמור להיות ?
תודה רבה רבה משה

אלון_ק
30-08-04, 20:37
אין באתר למיטה ידיעתי. בצע חיפוש, אולי תמצא משהו.

היינס, 8-13.

גיא
31-08-04, 00:52
לדעתי אני פרסמתי פעם כתבה כזאת על החלפת מחזירי שמן בסרן קידמי של סמוראי ....
יש לי תמונות מצולמות זה בטוח.

או פה או באתר ההוא הצהוב ...

אם אתה רוצה אני אסרוק ואשלח לך.

gily2k
31-08-04, 01:35
אם אתה רוצה , אני אחרי ה 9 לספטמבר פותח סרן קדמי (החלפת מיסבים )

אני גם מהקריות אין לי בעיה לעזור ולתמוך ,

אם אתה לא יכול לחכות עד אז תרים טלפון אני אראה ואסביר לך איך

gil4
31-08-04, 18:45
http://www1.autozone.com/servlet/UiBroker?ForwardPage=az/cds/en_us/0900823d/80/1e/0f/7a/0900823d801e0f7a.jsp

תהנה...

debilezem
27-09-05, 02:47
שאלת תם:
איך אני יכול לדעת אם נשם הסרן (או הגיר או הטרנספר) סתומים או לא?

Neilman
21-05-07, 01:47
התגובה בעיקר לגיא, אבל כל מי שיודע מוזמן לעזור....

גיא כתב שהוא עשה על זה כתה, אז נכנסתי לאתר הצהוב הזה וחיפשתי... וחיפשתי.. וחיפשתי ולא מצאתי.... מה הסיכוי שאתה יכול להעלות אותה לפה או לשים איזה לינק??

אני מתכנן לעשות מיני שיפוץ לסרן וכתבה כזאת בטוח תעזור לי מאוד...

תודה

-->