PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית ויטארה או מיצובישי Qזקוקה להמלצות

syosha
24-04-10, 08:52
שלום לכולם , קודם כל אני בחורה וצריכה את עזרת המומחים פה .
אני שוקלת לקנות ג'יפ לנסיעות שטח לצד רכב מהעבודה שיש.
יש לי ניסיון בנהיגת שטח ובזמנו היה לי פראדו קצר 99 .
התקציב שלי הוא עד 60,000
אני רוצה ליסוע מצד אחד בשטח אתגרי, מצד שני לא להתעסק על השמן עם האוטו .
1. המליצו לי בחום על ויטארה - ראיתי אתמול שתי ויטארות : אחת 98 עם 167000 ק"מ, אוטו נקי, יפה אבל היה לי תחושה שהמנוע מאוד חלש. שנייה , עם מעט מכות מלמטה (ממש מעט..) , 1999 עם 90,000 ק"מ , נסעה הרבה יותר טוב .
עדיין הרגשתי שאני ליד מה שאני רוצה ..
2. החלום זה מיצובישי Q - אמרו לי לא לגעת בדיזל.. האמנם ? האם הקצר משאיר מקום לציוד? האם יש בכלל סיכוי למצוא אחד ארוך או קצר בנזין בין 98-2000 שלא קרעו לו את הצורה?

3. עוד חלום - דיסקברי- גם כאן אמרו לי לא לגעת אם אני לא רוצה להיכנס לענייני תחזוקה והוצאות כל הזמן.

נדב42
24-04-10, 10:53
99 זה גראנד ויטארה. 98 יכול להיות גראנד ויטארה או ויטארה מהדגם הישן (יש איזה 5 כאלו).
לאיזה דגם את מתכוונת ?

גם לא ציינת נפח מנוע וסוג הגיר, יש בשנתונים האלו גם 1600 וגם 2000.
איך שלא תהפכי את זה ויטארה תהיה חלשה מהפאג'רו ...

אם את רוצה סיבוב על ויטארה מהמודל הישן, את מוזמנת.

נדב.

elro
24-04-10, 11:18
חלומות נועדו להגשמה... :)
ככה לפחות זה היה במקרה שלי עם הרכב שיש לי עכשיו.

נראה לי שמיצובישי Q הוא המועדף, לגבי בעיית המקום, השאלה כמה אתם ברכב ואיזה אופי טיולים את מייעדת לרכב.
אני לא מכיר בעיות מנוע לרכבי הדיזל, מה שכן, צריך לבדוק את עניין הטורבו, יש לו נטיה ל"התאבד" למיטב ידיעתי, היה לי טנדר מיצובישי L200 (באפלו), אם איני טועה זה אותו מנוע ולא היתה שום בעיה במנוע, הטורבו עשה בעיות.

mi88
24-04-10, 12:35
את בטוחה שהקילומטראג' אמיתי?

אם זה בדיזל, לא נראה הגיוני קילומטראג' נמוך כזה.

משה

יואב פולס
24-04-10, 13:10
חשבתי שתמליץ לה על פרילנדר...

לגופו של עניין, אין מה לפחד מפאג'רו Q. תמצאי אחד טוב ושמור, תבדקי אותו היטב לתהני.
דיסקברי...מממ...יש מה לפחד...

syosha
26-04-10, 22:22
קודם כל תודה לכולכם על התשובות .
מצאתי פאג'רו נהדר על פניו , יד שניה , 170000 ק"מ , מנוע בנזן 3000 . לקחתי לחבר טוב שירגיש גם הוא . נראה שחלומות לפעמים מתגשמים. ..
לקחתי היום לבדיקה .אין תאונות , גוף נקי, אבל מעבר לכל ההשחרות של מכוני הבדיקה , דו"ח מאפייני המנוע מראה 135 כ"ס במקום 177 , 976 הספק סיבובי מנוע ו 1180 מומנט. המומחה שלי אמר לי שזה מאוד נמוך ושגם בגיר יש זיוף בהחלפה. אני די מבואסת . הצלחתי להוריד לא מעט במחיר אבל עדיין אני מתלבטת אם בכלל לגעת . האם יש כאן מומחה שיכול להגיד לי משהו על הנתונים ?

-->