PDA

צפייה בגרסה מלאה : מכון הדרום רחובות, יש למישהו נסיון איתם?

500 מעפ"ש
25-04-10, 15:32
צריך להעביר את הסמוראי טסט (96, הזרקה).
ההזדמנות היחידה שלי היא שישי בבוקר.
האם יש תורים בלתי נסבלים בשישי?
האם הם על הצד המחמיר?
אלטרנטיבות טובות יותר באיזור?

תודה מראש.

azora
25-04-10, 18:17
את הטסט האחרון עם הסמוראי העברתי שם..

מה אני אגיד לך, חבורה של אנטיפטים מעצבנים.
כבר יצא לי לראות בדיקות הזויות בעבר, אבל הבדיקה הנ"ל עברה את הגבול. לא אלעיט אותך בכל סיפור הטסט, אבל בקצרה נפסלתי שם כי כשהבוחן אמר לי לצפור מר סאמי היקר החליט להתאלם (הוחלף פיוז שרוף), כי כשהוא מישש, מישש! את הוישרים הוא החליט שהם לא מספיק חדשים, וכי הגלגלים שלי היו רק "קרובים" למידה החוקית.

בנוגע לגלגלים, זה כמובן אשמתי, אבל בנוגע לכל השאר... אתה צריך להבין, הבוחן אשכרה נכנס אלי לאוטו ובדק אותו מבפנים.

האם בסופו של דבר עברתי טסט? כן. עם מאכר? לא. עשה לי כאב ראש? בהחלט. מומלץ? בהחלט לא!

מצד שני, שבוע שעבר סיפר חבר על כך שפסלו אותו על קרע בריפוד, ואותי פסלו בטסט הראשון שלי עם הסמו על חוסר במגן שמש תקני...

דרור ברלי
25-04-10, 21:06
כל ההמלצות על מכוני טסטים מחמירים/מקלים ומומלצים/מושמצים למיניהם, מין הראוי שתיעשה בה"פ. למה? כי אתם לא לבד כאן. עינו של האח הגדול פקוחה, והמבין יבין.

joni
13-04-11, 16:01
מכון הדרום ברחובות
לאח הגדול אינני מבין מדוע לא ניתן לדווח על בדיקות חריגות ובלתי אפשריות של מכון זה.
כל רכב שני נכשל! גם לי הם נכנסו לתוך הרכב וניסו לעקור את הכיסא מהמקום!
בבדיקת זיהום האוויר הבוחן דרש שאני יגיע ל3.5 סל"ד למרות שלפי התקנות של משרד התחבורה
הרכב צריך להמצא באזור 2 סל"ד נוהל 72 ג'

lavik
16-04-11, 23:58
כנ"ל בעניין החוויות במכון הדרום. כבר רשמתי על כך בעבר בפורום ולכן לא אשוב ואפרט...

-->