PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות טסט

samuraiDP
25-04-10, 19:00
עקב הורדה מהכביש (קראו כאן - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=307233#post307233 )
אני נאלץ להתמודד עם החוויה המפוקפקת של מעבר במכון טסטים,
בפעם הקודמת שהייתי (יום שישי) מצאו שהצמיגים לא במידה הנכונה (75 במקום 70) ועוד כמה שטויות שכבר תיקנתי וכמובן שילמתי על מנורות, סל אשפה ואפוד זוהר.

הבעיה הנוכחית שנמצאה היא שברשיון הרכב רשומה כננת וורן, אך היא לא נמצאת על הרכב, הבוחנים במכון הספציפי לא שמו לב לעניין ביום שישי אבל כנראה שהיום הייתה להם בעיה כי לא נשארו בעיות ברכב... נאמר לי שיכול להיות שכדי להוריד את הרישום ולקבל רשיון כרגיל אני חייב לגשת לעמדה מס' 1 וממה שאני מבין זו חוויה אפילו יותר מפוקפקת ממכון טסטים...

מישהו יודע מה הפרוצדורה לעניין הורדת רישום כננת מהרשיון?

yeshahar
25-04-10, 22:12
עקב הורדה מהכביש (קראו כאן - http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=307233#post307233 )
אני נאלץ להתמודד עם החוויה המפוקפקת של מעבר במכון טסטים,
בפעם הקודמת שהייתי (יום שישי) מצאו שהצמיגים לא במידה הנכונה (75 במקום 70) ועוד כמה שטויות שכבר תיקנתי וכמובן שילמתי על מנורות, סל אשפה ואפוד זוהר.

הבעיה הנוכחית שנמצאה היא שברשיון הרכב רשומה כננת וורן, אך היא לא נמצאת על הרכב, הבוחנים במכון הספציפי לא שמו לב לעניין ביום שישי אבל כנראה שהיום הייתה להם בעיה כי לא נשארו בעיות ברכב... נאמר לי שיכול להיות שכדי להוריד את הרישום ולקבל רשיון כרגיל אני חייב לגשת לעמדה מס' 1 וממה שאני מבין זו חוויה אפילו יותר מפוקפקת ממכון טסטים...

מישהו יודע מה הפרוצדורה לעניין הורדת רישום כננת מהרשיון?

לך למשרד הרישוי הקרוב תוצי העתק רישיונות ואז תוכל ללכת למכון טסטים אחר
לפי מה שרשמתה הם תמיד ימצאו לך בעיות לך למכון אחר ותגמור את הסיפור
בהצלחה

samuraiDP
25-04-10, 22:33
הבעיה היא שמכיוון שהרכב בהורדה אני לא מקבל ממשרד הרישוי רשיונות חדשים אלא רק רשיון בצבע כתום, חוצמזה חשבתי שאם התחלתי את התהליך במכון טסטים אחד אני חייב להמשיך בו מכיוון ששם נתנו לי את הרשיון הזמני (כבר פעמיים)....

תודה

גיל 89
25-04-10, 23:25
אם אתה יכול לבוא לב"ש אתה הולך למשרד הרישוי עולה קומה שניה ושואל איפה הבוחן דדוש אתה נכנס אליו אומר לו שאתה רוצה להוריד אתה זה מהרישון הוא יורד איתך לרכב בודק וחותם אם באמת היא לא מורכבת ותבוא רק עם בעל האוטו במידה והרכב לא רשום על שמך עשיתי את אותה פרוצדורה

samuraiDP
26-04-10, 18:39
אני מעדכן לטובת אנשים שיהיו להם בעיות דומות בעתיד,
אחרי שלא הסכימו להעביר את הרכב טסט עם רישום כננת ברישיון וללא כננת על הרכב נשלחתי לאחר כבוד לעמדה מס' 1 הידועה לשמצה.
למרבה הפליאה הפרוצדורה עברה בצורה חלקה לחלוטין - הרבה יותר באדיבות ובנחמדות לעומת מכון הטסטים, בלי כל הרגשה שמישהו עושה לי דווקא ורוצה לדפוק אותי - הבוחן הסתכל במסמכים, בדק מספק שלדה ואישר, את החלפת המנוע שביצעתי הוא ביקש שאאשר במכון טסטים כבר...
כל הסיפור כולל עמידה בתור (והגעתי יחסית מאוחר ב-8:00) לקח משהו כמו שעה, בשעה 10:00 כבר הייתי בשיעור אחרי שעוד חזרתי לת"א למכון הטסטים.

עכשיו כשהאוטו כבר לא בהורדה מהכביש אני צריך לעבור טסט,
בתקווה שזה יעבור יותר חלק ובזול לעומת ההורדה מהכביש...

שבוע טוב,
דרור

-->