PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש נגרייה בבאר שבע

matokik
27-04-10, 06:32
בוקר טוב לכולם!
בוקר נפלא זריחה משגעת!
אני מחפש נגר בבאר שבע בלבד. חובה שיהיה מקצוען וסבלני.
אני רוצה לבנות כזה דבר בדיוק כמו בתמונה, וזקוק לעזרתכם. ניסיתי לבד, לא הצלחתי ועזרה וסבלנות מתבקשת פה.
כמו כל דבר בחיים, אני מתכוון לשלם עבור השיעור, אבל לא רוצה "לבקש טובות" מאף אחד, כך שאוכל לשאול כמה שאלות שייתחשק לי, את בעל המקצוע.
מכירים מישהו כזה בבאר שבע? תוכלו לעזור?
את המוצר המוגמר אני רוצה להתקין ברווח שבין המושבים האחוריים בג'ימני שלי לבין הדלת האחורית. כשהדלתות של הארגז יהיו סגורות אוכל להניח עליהן ציוד נוסף.
אודה לכולכם על העזרה, הרעיונות ושאר ירקות.
נ.ב- למרות שחיפשתי לא מצאי בכל השירשורים מידות מדוייקות של הצעצוע, אם תוכלו לעזור לי גם בזה אודה לכם שבעתיים ותמו כל שאלותיhttp://lh3.ggpht.com/_yHpFQECKx8o/SvmRlW0o82I/AAAAAAAAA6M/mjyqrAXrR84/s800/DSCN1617.JPG

נדב42
27-04-10, 09:35
לא מכיר ב"ש.

שאלת תם: לא עדיף שהפתחים יהיו מהצד (של הדלת האחורית) וכך לא תצטרך להוציא חצי מהאין בגאז' בשביל להגיע למשהו מהתאים ?

נדב.

GodsFather
27-04-10, 10:30
ועוד שאלה - אתה מכיר את המכשיר הזה שנקרא "מטר" ? ויש עוד סט "דף ועט/עיפרון"... הנה לך האפשרות לקחת מידות כראוי.

IdoP
27-04-10, 10:34
באשכל שמצאת את התמונה יש שם סרטוט שמכיל מידות.

נדב,
המיקום היחיד שיכול להיות לפתחים הוא למעלה (הארגז יושב על ה"גיגית" שקיימת בבגאז' וכך נוצר עוד מקום).
החלוקה ל2 תאים היא רעיון מעולה שהוסף בגרסא הזאת של הארגז (המקורית שמוצעת היתה ללא חלוקה, ולכן היה צריך להוציא את הכל ולא רק חצי :) ).

ד"א
אני עשיתי את הפרוייקט ביום שבת - יצא מעולה ודיי פשוט.
הלכתי עם המידות שמצוייות באשכל לנגריה (הראשונה שראיתי) והוא חתך לך לפי המידות (ללא החיתוכיך לפלסטיק) - עלה 50 ש"ח.
בד לבד של 1X1.8 מטר (אני ריפדתי את כל הארגז מבפנים ומבחוץ בכדי להקטין בקצת את הרעש) עלה 25 ש"ח.
צירים (ארבע בסך הכל) וזויות L 90" לחיזוק (6 סה"כ) - עוד 25 ש"ח~.
עלות כללית 100 ש"ח.
ההרכבה היתה ענין של כמה שעות.
יצא מעולה.

matokik
27-04-10, 12:17
לא יפה להגיד לי "קח מידות". אילו הייתי מצליח הייתי הולך לנגרייה ומבקש שיבנו עבורי את הדרוש לי.
ביקשתי מידות כי חשבתי שכך אדע בדיוק מה לבקש מהנגר.
אין חובה "לסמן" אותי בכל פעם שאני רוצה לבנות משהו או לשאול שאלה.
אני מבקש שוב, כחבר בפורום כמו כולם:
אפשר בבקשה לקבל מידות מדוייקות של המוצר?
מה הגובה? הרוחב? אשמח למידות מדוייקות

GodsFather
27-04-10, 12:25
אף אחד לא מסמן אותך מתוקיק, אבל תשים לב שלרוב כששאלת שאלה ועוד ציינת שחיפשת , הגיע מישהו ואמר שיש תשובה קיימת כבר. ואתה גם עכשיו מתעלם מזה חביבי, תקרא את מה שIdoP כתב לך. המידות מצוינות באותו מקום שבו התמונה.

מאיפה לקחת את התמונה ? אם באשכול מג'יפולוג, אזי כפי שנכתב - כל המידות קיימות באותו אשכול. קצת יותר תשומת לב, זה הכל.

ואם לא משם לקחת, אז אני מבקש עכשיו מעידו, שיעלה קישור לאותו שרשור ומשם תשאב אתה את הנתונים.

-->